Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
WF, basen etc.
Autor Wiadomość
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-07, 17:01   

Moim zdaniem bandaż będzie się bardziej rzucał w oczy.
W ogóle ja jestem przeciwniczką takiego ukrywania. Pogadają, zrobią aferę i przestaną, a Ty będziesz miała spokój. Moi znajomi wiedzą, że się cięłam, nie chowam blizn pod długimi rękawami i nie patrzą na mnie przez pryzmat autoagresji. Ludzie są bardziej wyrozumiali i obojętni na nas niż nam się wydaje. :roll:




 
 
WF, basen etc.
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2011-11-07, 18:01   

Czarną chyba zostaw bez niczego. Ja też nie chowałam.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
WF, basen etc.
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-07, 18:49   

bandaż prowokuje bardziej do pytań niż dobrze widoczne rany.



 
 
WF, basen etc.
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-07, 21:48   

Nie wiem... Myślałam że może uda się coś skłamać przy bandażu... A przy ranach widocznych to już nie. Ale chyba macie rację...



 
 
WF, basen etc.
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-15, 20:10   

Ktoś doradził mi żebym poszła po zwolnienie do lekarza rodzinnego z wf i żebym opowiedziała że ćwiczenie sprawia mi trudności ale to tak głupio, Co ja tam mam powiedzieć. Przecież stwierdzi że jestem po prostu leniwa i jeszcze opieprz dostane... Nie wiem co zrobić ale na wf już mam kapę i to poważną...



 
 
WF, basen etc.
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-15, 21:37   

czarną-linia,
Opcja pierwsza - pier*** to i idź na wf niezależnie od śladów... ch** im w du*ę, że się będą lampić...
Opcja druga - powiedz lekarzowi, że strasznie źle się czujesz po basenie... uczulenie na chlor i takie sprawy i jest szansa, że zwolnienie (przynajmniej z basenu) napisze, a na zwykły wf - bluza z długim rękawem - przecież jest k**** zimno.




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-03-15, 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WF, basen etc.
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-15, 21:58   

nie mamy basenu na szczęście.
Tu już nie chodzi o same ślady tylko o tuszę.. O moje fobie i uprzedzenia dotyczące ludzi. Dlatego nie wiem jak wytłumaczyć to lekarzowi...




 
 
WF, basen etc.
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-15, 23:46   

czarną-linia napisał/a:
Tu już nie chodzi o same ślady tylko o tuszę

Jaką tuszę?! Musisz zrozumieć, że to co Ty widzisz w lustrze i o sobie myślisz, a to jaka jest rzeczywistość to dwie różne sprawy... Poza tym szeroka bluza ukrywa wszelkie mankamenty ciała.




 
 
WF, basen etc.
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-16, 07:11   

ale nie nam szerokiej bluzki a siostra nie chce mi kupić bo mówi że nie będę nosić worków. A poza tym niestety jestem gruba i nie tylko ja tak uważam więc to musi być prawda...



 
 
WF, basen etc.
Cicha_96
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-26, 18:44   

ja chodzę na wf normalnie :) myślę sobie, że i tak nikt nie odważy się cokolwiek szepnąć... wszyscy sie boją hihi a z basenu sobie załatwiłam zwolnienie u lekarza. Jak ktoś ma też problem z basenem to naprawdę wystarczy tylko poprosić. Mi jak lekarka odmówiła to się zrobiłam blada jak ściana i cała się trzęsłam (specjalnie oczywiście) trzeba wiedzieć jak udawać ;P a na wf to specjalnie jestem pewna siebie, żeby nikt mnie nie miał za słabą, delikatną dziewczynkę :D więc z tym nie mam problemu.
np. jutro mam wf i zero stresu :P




 
 
WF, basen etc.
Klematia 


Wiek: 26
Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 248
Skąd: Zewsząd.

Wysłany: 2012-03-26, 20:42   

Na wf jak było chłodno to sweter, a kiedy zrobi się ciepło to bandanka, zresztą na co dzień też ją będę niedługo ubierać, bo nie chce mi się co rano przez 15 minut zasmarowywać blizn podkładem :roll: A niedługo zapisuję się na basen i będę chodziła normalnie bo to moje ręce i jak ktoś się będzie przyglądał to jego problem nie mój, w końcu to moje ręce :P



" Dziś wciąż chcę więcej, bo nic mnie nie boli
Gdy na pocięte ręce wysypuję kilo soli
Wokół na ogół mówią, że ten to paranoik. "
 
 
 
WF, basen etc.
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-03-26, 22:13   

Z wf mam zwolnienie ze względu na oczy. A basen - pływać nie umiem, a za Chiny ludowe nikt mnie nie zmusi.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
WF, basen etc.
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-27, 18:28   

Mrs_Malakian napisał/a:
A basen - pływać nie umiem, a za Chiny ludowe nikt mnie nie zmusi.

Witaj w klubie :D
N a WFie ćwiczę w bluzie, a jak już jest za gorąco to albo zakładam rękawki, albo załatwiam zwolnienie. Zobaczy się jak to wyjdzie. Na razie ćwiczę w bluzie, albo cienkich koszulach. Da się wytrzymać.




 
 
WF, basen etc.
Carla
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-10, 15:13   

A ja to miałam lajt. Zaczęłam się ciąć w 1LO i jak tylko zobaczyła szkoła blizny to kazali mi załatwić sobie zwolnienie lekarskie i do końca liceum byłam na zwolnieniu.
Nie chcieli by inni uczniowie widzieli moje sznyty hah. Mi to pasowało bo ćwiczenie wśród ludzi z moim ohydnym, grubym ciałem jest dla mnie nie do zniesienia.

A poza tym to raczej noszę długie rękawy i spódnice za kolana. Nie lubię ich pokazywać bo większość ludzi nie reaguje miło na to...




 
 
WF, basen etc.
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-06-10, 17:41   

Mrs_Malakian napisał/a:
A basen - pływać nie umiem, a za Chiny ludowe nikt mnie nie zmusi.


Ja z basenu się wymiguję wrażliwością na chlor :D Mówię, że mnie wysypie, i będę chodziła cała czerwona w krostach.




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
WF, basen etc.
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11