Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Transpłciowość
Autor Wiadomość
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-10, 20:18   

Czyli de facto cała rozmowa to :offtop: ? :D
Dzięki Lady Emaleth za wyjaśnienie, jest tak jak myślałem. :D




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Transpłciowość
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-10, 20:21   

Lady Emaleth, zgodzę się z Twoją wypowiedzią, ale ja jednak wolę używać żeńskiej formy.

:toster: Nie taki do końca :offtop: , bo rozprawialiśmy o formie zwracania się do osób transseksualnych.

Poszperam jeszcze w wywiadach, bo gdzieś słyszałem, jak mówiła o sobie jako "she". :drapanie:

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-05-10, 20:24 ]
Przecież to był żart... :roll:





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Transpłciowość
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-11, 00:28   

Przyznam się wam, że nie mogę na tego człowieka patrzec - dla mnie wygląda obrzydliwie i nie chciałbym przebywac w jego towarzystwie, bo nie mógłbym na niego patrzec. Nie jest to kwestia nietolerancji; po prostu taka estetyka jest dla mnie niezrozumiała.

A co do tego czy jest prawdziwy w tym co robi, to jakie to ma znaczenie - każdy orze jak może :)




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Transpłciowość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-11, 00:51   

RobertIslay napisał/a:
po prostu taka estetyka jest dla mnie niezrozumiała

Coś w tym jest... bo o ile jako osoba chyba właściwie biseksualna uznaję wiele kobiet i niektórych mężczyzn za atrakcyjnych tak jego w ogóle nie jestem w stanie analizować pod kątem atrakcyjności fizycznej, na podobnej zasadzie jak nie analizuję pod kątem atrakcyjności fizycznej konia czy jabłonki. ;)




 
 
Transpłciowość
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-11, 00:55   

Ja jako osoba biseksualna nie potrafię tego rozpatrzyć, bo nie umiem. Dostaję :roll3: . Ani patrzeć na niego jak na mężczyznę, ani jak na kobietę. Taka osoba jest dla mnie kimś... hm. bliżej niezidentyfikowanym. Lubię wiedzieć, że spotykam się z kobietą, albo mężczyzną. :roll:



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Transpłciowość
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-11, 01:00   

A kto mówi o rozpatrywaniu takich osób pod względem atrakcyjności? W przypadku osób transseksualnych dosyć trudno mówić o typowej urodzie.

W tej chwili jedyną osobą transseksualną będącą dla mnie w jakimś stopniu atrakcyjną fizycznie, która przychodzi mi do głowy jest Johnnyboyxo:
:



Może ktoś jeszcze przez noc przyjdzie mi do głowy.

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-05-11, 01:03 ]
Brak frazy "dla mnie".





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

Ostatnio zmieniony przez PanFoster 2014-05-11, 01:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Transpłciowość
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-11, 01:06   

Jak patrzę na kobietę/mężczyznę to jest ona/on mi obojętny, nie podoba mi się, albo podoba. A on (C.Wurst) powoduje zachwianie jakiś granic. Gdyby chociaż zgolił brodę. Kobieta z brodą? :srsly?: Przecież to fizycznie nie jest możliwe. Ale zapomniałem, że w tym przypadku chodziło o zrobienie SZOŁ. Na miejscu transseksualistów bym się czuł obrażony.



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Transpłciowość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-11, 01:33   

PanFoster napisał/a:
Kobieta z brodą? Przecież to fizycznie nie jest możliwe.

Właściwie to jest możliwe...

Zespół policystycznych jajników, sterydy czy inne zaburzenia mogą powodować u kobiet nadmierne owłosienie na twarzy.




 
 
Transpłciowość
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-11, 01:35   

Lady Emaleth wiedziałem, że Ty coś znajdziesz! <3 Ale naturalne to nie jest. I osoby cierpiące na to raczej nie chcą zarostu mieć. :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Transpłciowość
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-11, 01:38   

PanFoster napisał/a:
(C.Wurst) powoduje zachwianie jakiś granic


Co to konkretnie Fostrze oznacza? :P

Bo dla mnie - tak jak napisałem w poprzednim poście (który został przeze mnie wyedytowany w sposób tragiczny :) ) to budzi po prostu obrzydzenie.




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Transpłciowość
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-11, 01:40   

RobertIslay no jego pseudonim artystyczny. :D



Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Transpłciowość
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-11, 01:43   

PanFoster,

Ok, teraz jest jasne - po prostu nie załapałem od strzała :D




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Transpłciowość
szaman676 


Wiek: 26
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 128
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-11, 01:59   

Kibicowałem mu bym mógł czytać te wszystkie oburzone komentarze "prawdziwych polaczków" i cieszę się że wygrał. :D



Yes, my lord.
 
 
Transpłciowość
PanFoster 
Hybris.



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 5071
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-05-11, 02:19   

Ok, ale w tym momencie rozmowa idzie w zbyt eurowizyjnym kierunku. Prosiłbym o ścisłe trzymanie się wątku.




Jakże wspaniałym tworem jest człowiek! Może chuchać na dłonie, aby je ogrzać i dmuchać na zupę, by ją ostudzić.
 
 
Transpłciowość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-12, 21:29   

Albo ja mam niepełne dane, albo sporo osób ma problem z rozumieniem definicji. Z tego co mi wiadomo, to koleś jest drag queen (jeśli się mylę poprawcie, ale dalszy ciąg posta można spokojnie podciągnąć pod temat 'jak mówić o drga queen', który chyba uznaliście za stosowny do umieszczenia w tym temacie). A są to osoby rodzaju męskiego, które przebierają się za osoby rodzaju żeńskiego, co jest kreacją sceniczną i sposobem zarobkowania. Nie ma to nic wspólnego z orientacją seksualną (transseksualizm zresztą też nie jest orientacją seksualną), a jet tylko noo... zawodem. I dyskusja o tym jak o nim/niej mówić wydaje mi się śmieszna. Przykład:

Keanu Reeves zagrał w Matrixie Neo. Nie widziałam nigdzie dyskusji o tym, czy podczas omawiania talentu aktorskiego Keanu należy nazywać go Ne, czy Keanu ani nie spotkałam się z dyskusją o tym, czy czasem przy omawianiu postaci Neo nie należałoby nazywać go Keanu... Analogicznie: Kiełbasa, to odgrywana postać, a nie realna osoba.

Tyle o zjawisku drag queen. Natomiast transseksualizm to mniej lub bardziej intensywne poczucie bycia innej płci niż to by wynikało z zawartości majtek. Stawianie znaku równości między drag queen, a transseksualistą, to jak mówić, że motorniczy tramwaju i patriota, to dokładnie to samo, albo coś bardzo podobnego. Jedno to zawód, a drugie hmm... poczucie przynależności do jakiejś grupy.


<<< Dodano: 2014-05-12, 22:02 >>>


PanFoster napisał/a:
Czyli do Chochlika też musimy się zwracać per On, chociaż jest kobietą?

Mam się obrazić? Nie pamiętam, żebym od ciebie lub kogokolwiek innego oczekiwała czegoś takiego.

[ Komentarz dodany przez: PanFoster: 2014-05-12, 22:04 ]
Borzę jak mi tego brakowało. :love:




 
 
Transpłciowość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13