Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Transpłciowość
Autor Wiadomość
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-10, 06:04   

Adriaen,

Nie ufam temu człowiekowi - jest w tym wszystkim za dużo prowokacji.
Jego prawdziwe nazwisko to Thomas "Tom" Neuwirth, teraz występuje jako Conchita Wurst. "Wurst" to "kiełbasa", co może budzic określone skojarzenia.
Nie wiem na ile to co robi jest prawdziwe, a na ile to strategia obliczona na zdobycie sławy, pieniędzy i (co za tym idzie) sakramencko drogich i piekielnie szybkich samochodów...

Tym nie mniej, przyznaję, że głos ma świetny.

Tu jeszcze jeden występ Conchity:





My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Transpłciowość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-10, 10:22   

O, nie wiedziałam, gdzie jest ten temat to zaczęłam o tym w "Paplaninie".
Dla mnie to chyba dobry chwyt marketingowy. Coś mi się wydaje, że za tym wizerunkiem stoi sztab ludzi i mnóstwo kasy.
Jak dla mnie - głosu specjalnie fajnego też nie ma.

Pewno wygra Eurowizję, bo ludzie uwielbiają takie barwne postacie.

Ale ja do Kiełbaski przekonana nie jestem.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Transpłciowość
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-10, 12:16   

Quo Vadis Europo...



ELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELELOELOELOELOELOELO
ELOELOELOELOELOELOELOELOEOELOELOELOELOELOELOELEOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELOELEOLEOLEOLEOELEOLEOL
 
 
Transpłciowość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-10, 12:22   

Jakoś mężczyzna w sukience i makijażu nie wydaje mi się czymś bardziej nienaturalnym niż mężczyzna w sutannie ślubujący celibat. Nie rozumiem ani głosów wieszczących upadek Europy ani ochów, achów i zachwytów. Ot facet w kiecce - czym tu się podniecać?



 
 
Transpłciowość
Bezbarwna 
weltschmerz



Wiek: 26
Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 682
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-05-10, 12:30   

szaman676 napisał/a:
Tajemnica., czy ty usprawiedliwiasz ludzi którzy widząc mnie pierwszy raz na oczy usiłują obrażać wyzwiskami typu "pedał"?

Nie- usprawiedliwiam ludzi, którzy uważają, że dziwna rzecz jest dziwna.

szaman676 napisał/a:
Sugerujesz że jest transwestytą dla atencji? Ja przykładowo myślę że nie robił tego dla kontrowersji i gdyby miał wybór wolał by jej nie wzbudzić

Gdyby było jak mówisz nie wystąpiłby w takiej stylizacji na tak ogromnej scenie. Powtarzam: Nie wmówisz mi, że nie wiedział jakie emocje wzbudzi jego występ. I podobnie jak Psychosis i RobertIslay uważam, że na swoim wizerunku chce zdobyć tylko sławę i pieniądze.




"Ja i tak przecież nie zmienię się
Choćbym nie wiem naprawdę jak chciał" :wiewiór:
 
 
 
Transpłciowość
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-10, 12:34   

Lady Emaleth, z tego co wiem, to sutanna chyba nawiązuje do tradycji rzymskiej. Celibat też abstrahując czy wierzymy czy nie, bądź co bądź zbliża kapłana do wykonywanego przez niego zadania.
A taki jeden po co przebiera się za kobietę?
Racja, nie ma się czym podniecać. Gorzej, że takie zachowania są promowane.

Oby Cleo zajęła wyższą lokatę niż on/ona/ono...




 
 
Transpłciowość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-10, 12:45   

Zenua napisał/a:
Lady Emaleth, z tego co wiem, to sutanna chyba nawiązuje do tradycji rzymskiej. Celibat też abstrahując czy wierzymy czy nie, bądź co bądź zbliża kapłana do wykonywanego przez niego zadania.
A taki jeden po co przebiera się za kobietę?

Skoro już chcesz tak górnolotnie... to on nawiązuje do współczesnej idei wyjścia poza schemat postępowania narzucony nam przez nasze społeczeństwa i tradycje, których jedynym uzasadnieniem jest to, że "zawsze tak było". Wpisuje się w koncepcję wolności i transformacji jednostki zgodnie z jej wolą, a nie wolą otoczenia. A przynajmniej taką ideologię można do tego dopisać. ;) Niemniej jednak zarówno on jak i przeciętny ksiądz jest dla mnie jedynie "facetem w kiecce".
Tajemnica. napisał/a:
I podobnie jak Psychosis i RobertIslay uważam, że na swoim wizerunku chce zdobyć tylko sławę i pieniądze.

On i 95% wszystkich artystów światowego show biznesu... trudno czynić mu z tego zarzut.




 
 
Transpłciowość
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-10, 12:53   

Lady Emaleth, tak rozumiana wolność prowadzi już do patologii. W takim razie ja chcę być żółwiem ninja i będę zabijać wszystkich rudych, bo jestem wolny, a rudzi mnie wkurzają. Zresztą płeć zależy od tego co on/ona/ono ma w genach, a nie co między nogami. W głowach się przewraca od dobrobytu :roll4: Puszczanie się na prawo i lewo też jest wolnościowe? Okradanie też? Nie przestrzegania zasad moralnych?



 
 
Transpłciowość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-10, 13:02   

Zenua napisał/a:
W takim razie ja chcę być żółwiem ninja i będę zabijać wszystkich rudych, bo jestem wolny, a rudzi mnie wkurzają.

Nie mam nic przeciwko temu żebyś biegał w skorupie na plecach i opasce na oczach pomalowany na zielono, jeżeli to Cię uszczęśliwi, ale zabijać Ci nikogo nie wolno. Jego występ w sukience nie stwarzał zagrożenia dla niczyjego zdrowia i życia, a współcześnie rozumiana wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się realna krzywda kogoś innego.
Zenua napisał/a:
Zresztą płeć zależy od tego co on/ona/ono ma w genach, a nie co między nogami.

Determinacja płci wcale nie jest tak zero-jedynkowym procesem jak ludzie są skłonni go postrzegać... i przy współczesnym zero-jedynkowym układzie określenie płci osoby o genotypie X, XXY, czy mozaiki XX/XY nastręcza sporo problemów.




 
 
Transpłciowość
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-10, 13:10   

Lady Emaleth, i będę. Dlaczego? Ja mogę uważać, że oni zagrażają mojej wolności i indywidualności. Do tego to prowadzi. Coraz bardziej będziemy rozszerzać rozumienie wolności? Takie rozszerzanie doprowadziło m.in do upadku państwa Polskiego w XVIII w. Co innego będąc mężczyzną ubrać "spódnicę", a co innego ubrać spódnicę i powiedzieć, że jest się kobietą.

A, że ktoś ma dodatkowy genotyp X to choroba genetyczna. Ja jestem zdania, że wszyscy LGBT są w jakimś stopniu chorzy. Zresztą WHO też tak sądziło, dopóki ich nie z lobbowano.




 
 
Transpłciowość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-10, 13:32   

Zenua napisał/a:
Ja mogę uważać, że oni zagrażają mojej wolności i indywidualności.

Tylko, że w obiektywnym ujęciu w żaden sposób Ci nie zagrażają, stąd pisałam o "realnej krzywdzie".
Zenua napisał/a:
Takie rozszerzanie doprowadziło m.in do upadku państwa Polskiego w XVIII w.

Polska upadła, bo jakiś facet zaśpiewał piosenkę ubrany w sukienkę?! Nie znałam tej historii... opowiedz.
Zenua napisał/a:
Zresztą WHO też tak sądziło, dopóki ich nie z lobbowano.

Hmmm... medycyna się myliła nie raz... na przykład przyznając Nobla wynalazcy lobotomii. ;)




 
 
Transpłciowość
Zenua 



Wiek: 26
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 358
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-10, 13:42   

Lady Emaleth, nie chodziło mi o ubieranie w sukienkę, tylko o poszerzanie rozumienia słowa ,,wolność".

I tym razem pomyliła się wypisując te dewiacie z listy chorób nie opierając się na rzetelnych badaniach.




ELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELELOELOELOELOELOELO
ELOELOELOELOELOELOELOELOEOELOELOELOELOELOELOELEOELOELOELOE
LOELOELOELOELOELOELEOLEOLEOLEOELEOLEOL
 
 
Transpłciowość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2014-05-10, 14:00   

Lady Emaleth napisał/a:

Tajemnica. napisał/a:
I podobnie jak Psychosis i RobertIslay uważam, że na swoim wizerunku chce zdobyć tylko sławę i pieniądze.

On i 95% wszystkich artystów światowego show biznesu... trudno czynić mu z tego zarzut.

Ja bym wolała, żeby zrobił show swoim głosem bądź tekstem piosenki, aniżeli tym jakiej jest orientacji. Taka powtórka z t.A.T.u :roll:

Jakby ktoś chciał zarzucić, że takich artystów, którzy nie są skandalistami to się nie zgadzam, bo wg mnie są: chociażby Florence Welch.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Transpłciowość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-10, 14:21   

Zenua napisał/a:
I tym razem pomyliła się wypisując te dewiacie z listy chorób nie opierając się na rzetelnych badaniach.

Wpisanie ich na listę natomiast nie opierało się na żadnych badaniach. ;)
Psychosis napisał/a:
chociażby Florence Welch

I dlatego napisałam 95%, a nie 100%. ;)
Psychosis napisał/a:
Ja bym wolała, żeby zrobił show swoim głosem bądź tekstem piosenki, aniżeli tym jakiej jest orientacji.

Ja bym wolała aby Fakt się nie ukazywał, ale jednak jest poczytną... ja niektórzy twierdzą "opiniotfurczą" gazetą. ;)




 
 
Transpłciowość
szaman676 


Wiek: 26
Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 128
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-05-10, 17:10   

Chyba za bardzo wieże w ludzi bo widząc umalowanego mężczyznę na scenie w mojej głowię nie pojawia się teoria "robi to tylko dla kasy". :D
Tajemnica. napisał/a:
Nie- usprawiedliwiam ludzi, którzy uważają, że dziwna rzecz jest dziwna.
Rozumiem że może wydawać im się to dziwne.
Tajemnica. napisał/a:
Stąd to całe zamieszanie, krytyka i wyzwiska.
Tego nie rozumiem.
Tajemnica. napisał/a:
Gdyby było jak mówisz nie wystąpiłby w takiej stylizacji na tak ogromnej scenie.
No chyba że by wystąpił.
Tajemnica. napisał/a:
Nie wmówisz mi, że nie wiedział jakie emocje wzbudzi jego występ.
Nie pisałem że nie wiedział tylko że nie występował dla kontrowersji i wolał by by transseksualista nie wzbudzał takich emocji, a wmawiać Tobie czegoś czego nie mogę wiedzieć nie mam nawet zamiaru.



Yes, my lord.
 
 
Transpłciowość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 11