Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Portale społecznościowe
Autor Wiadomość
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-20, 09:54   

Ja sama nie wiem skąd mi się ich wzięło ponad 700 :shock: Być może jestem typowym przykładem osoby, która żyje jedynie w sieci :roll: Czasem robię selekcję i usuwam nieznane ryje, ale szczerze, to jest ich mało. Z wieloma osobami utrzymuję kontakt jedynie przez Internet, ale tak po prawdzie, to ja się realnie spotykam może z trzema osobami, z którymi jestem bardzo związana. Po prostu nie potrafię inaczej i koniec.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Portale społecznościowe
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-20, 10:10   

Mercy, no właśnie ja też mam osób sporo z forum i nie, nie wywalę Cię :P Chociaż chyba usunę "motylki", bo.. no, nie wiem, chyba nie ma po co.. Tylko szkoda mi, fajni ludzie, ale skoro to toksyczne.

Aż się sama dziwię, że nie mam kogo usuwać. I nie jest to kwestia sentymentu. Nie wiem co jest. -.-




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Portale społecznościowe
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-23, 21:41   

To ja Wam może to pisałam nie wiem nie pamiętam ale mnie to strasznie wku*wiło.

Zalogowałam się któregoś dnia na FB i patrze w powiadomieniach mam zaproszenie od Tomka Jakiegośtam. Pierwszy raz człowieka na oczy zobaczyłam nawet nie z mojego miasta. Olałam.
Któregoś dnia gadam z kumpelą i pytam co to za Tomek bo widziałam, że ona ma go w znajomych i wiecie co mi odpowiedziała? "No to jest ten Tomek co się chajtną niedawną z taką pije*aną laską co go widziałaś na imprezie i chce on się teraz z tobą umówić"
No szczęka i ręce mi opadły. No ja pierd*lę co ja jestem? Panienka do towarzystwa co ma pocieszać jakiś złamasów?
Jak sobie tę akcję przypomnę to mnie krew zalewa :roll:




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Portale społecznościowe
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-12-23, 22:13   

Ja usunęłam nk jakieś 2 lata temu. Fejsa mam, jakies 370 znajomych, szczerze, może z 20-30 utrzymuję głębszy, albo jako taki kontakt. Psychosis, ja też już takie akcje miałam. A najlepsi są tacy, którzy dodają do znajomych, a po pytaniu "Znamy się?" odpowiadają "Nie, ale możemy się poznać :* " .... :idźpanwchuj:



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Portale społecznościowe
Mara 



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Mar 2012
Posty: 151
Skąd: Poznań

Wysłany: 2012-12-23, 23:11   

Mam fejsa (dla tych wciągających durnych gier) i kontaktu ze znajomymi, ponieważ porzuciłam na stałe komunikator gg.

nk miałam ale nie wiem dlaczego usunięto mi konto, z resztą i tak na nią nie wchodziłąm od gimnazjum..




sesese :P
 
 
Portale społecznościowe
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-24, 14:16   

opcjonalna napisał/a:
A najlepsi są tacy, którzy dodają do znajomych, a po pytaniu "Znamy się?" odpowiadają "Nie, ale możemy się poznać "

Takich to wystrzelić w kosmos.
Mercy napisał/a:
Ma żonę i się z Tobą chce umówić? Patologia hahahaha

Bo argument był taki, że ta żona niedobra. Myślałam, że je*nę.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Portale społecznościowe
mgła 



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 375
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-12-24, 18:58   

opcjonalna napisał/a:
A najlepsi są tacy, którzy dodają do znajomych, a po pytaniu "Znamy się?" odpowiadają "Nie, ale możemy się poznać :*

Miałam taką sytuację ostatnio, koleś mi wyjechał z tekstem, że kiedyś machał mi na pks-ie jak siedziałam w autobusie.
Ja nigdy n-k nie miałam, facebooka założyłam stosunkowo nie dawno i jakoś często tam nie bywam, szczerze to przydaje się raczej do komunikacji międzyklasowej odnośnie sprawdzianowy itp. Mam 91 znajomych bo połowy nie przyjęłam nawet jak znałam. :P




Odejdź! Przecież jestem martwa...
 
 
Portale społecznościowe
Mara 



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Mar 2012
Posty: 151
Skąd: Poznań

Wysłany: 2012-12-24, 22:56   

To mnie po imprezach strasznie zapraszają. Ludzie z moich klimatów znają się dość często z widzenia nawet, a to jakoś naturalnie przechodzi w normalną znajomość i potem na fb, jednak zdażają się znajomi znajomych, którzy zapraszają a potem piszę "No wiesz, pamiętasz długowłosego bruneta z którym rozmawiałaś wczoraj? To ja siedziałem obok, ten gruby niski i bez zeba."



sesese :P
 
 
Portale społecznościowe
rudaruda
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-01, 12:07   

no prosze was, nie wiecie jak to jest ? im więcej znajomych tym jesteś bardziej fejmełs . hooy , że z połową nawet słowa nie zamieniłaś . ;) dziazas , ten świat mnie rozpier*ala

//wulg. Emaleth




Ostatnio zmieniony przez 2013-01-01, 15:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Portale społecznościowe
Gość

Wysłany: 2013-01-03, 11:01   

Nowa rzecz:

"Wiadomości, które wysyłane są do osób spoza naszej listy znajomych, które trafiają do folderu „inne” będą wkrótce, być może, płatne. Facebook testuje cierpliwość swoich użytkowników."

http://technowinki.onet.p...38,artykul.html




 
 
Portale społecznościowe
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-03, 15:10   

Super, w końcu skończy się spam typu "nie, nie znamy się,ale możemy się poznać" i "dołącz do klanu blondynek"



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Portale społecznościowe
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-03, 20:24   

Huhu, 200 znajomych usuniętych :shock: coś mówiłam o tym,ze nie mam kogo usuwać? :P



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Portale społecznościowe
Gość

Wysłany: 2013-01-09, 08:56   

Mercy napisał/a:
Nusquam, Ty jesteś na bieżąco a fejsa nie masz


Właśnie dlatego nie mam :)




 
 
Portale społecznościowe
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-09, 23:26   

Wiecie co, bo Facebook rozpacznliwie szuka sposobów na zarabianie pieniędzy - Jest szalenie popularny ma (chyba) 2 miliardy użytkowników, a jendocześnie nie generuje dochodu. To jest problem dla właścicieli i dla akcjonariuszy.



My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Portale społecznościowe
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2013-01-10, 07:18   

Mercy,

Kasa z gier? Nawet nie wiem jak to działa. Głównym źródłem dochodów firmy są reklamy, ale z tym Facebook musi byc ostrożny, bo łatwo zrazic do siebie użytkowników. A ja reklam w ogóle nie widzę, bo używam Adblock'a czym psuję rynek...




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Portale społecznościowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13