Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Portale społecznościowe
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2010-11-18, 19:40   

Euph, mnie też xD ale uwaga, ogarnijcie to: "czesc, mam na imię [tu imię i nazwisko]... a ty??? chcem sie troche lepiej z tobą poznać" i co z tego, że imię i nazwisko jest w profilu xD
O nie, właśnie dostałam nową wiadomość, przebija wszystko :lol: :lol:
"nikt z gimnazjum nie chce mnie miec za koleżanke
smutno mi!!"

Uwielbiam takie wiadomości :lol: :lol:




 
 
Portale społecznościowe
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2010-11-19, 14:19   

Euphoriall, a jak się używa to konto na Filmweb bo założyłam i nie wiem jak je obsługiwać, a było mi potrzebne do pewnej rzeczy, w sumie nadal mi jest potrzebne.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Portale społecznościowe
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2010-11-19, 14:34   

duszka, to zależy w jakim celu go chcesz używać. Ja tam tylko wynajduję filmy, jest też forum ale się na nim nie wypowiadam.

Generalnie używam tylko zakładki "Społeczność" -> "Rekomendacje" i wyskakują Ci różne produkcje, które powinny Ci się spodobać.
ale najpierw musisz mieć chyba 30 ocenionych filmów o ile mnie pamięć nie myli.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Portale społecznościowe
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-04, 18:54   

Mercy napisał/a:
Ale nie bo trzeba miec miliony znajomych

Aż mi się przypomniały miliony znajomych smutnej :D

Mi tam moich 140 wystarcza w zupełności :D W sumie dużo, ale znam takich co mają po 2000 xD




 
 
Portale społecznościowe
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-06-05, 00:07   

Ja ostatnio chciałam kurna usunąć połowę znajomych, bo i tak z większością nie gadam, a tylko śmietnik mi się robi. ;/ A tu mój internet szybkością mnie tak zadziwia, że chyba zajęło by mi to cały dzień. xD



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Portale społecznościowe
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-05, 18:35   

Ja ostatnio robiłam porządki i usunęłam wszystkich, którzy na ulicy nie potrafią powiedzieć mi cześć xd



 
 
Portale społecznościowe
Gość

Wysłany: 2012-12-12, 09:54   Facebook

Ponieważ uważam że to dość istotne to zakładam temat.

Ponieważ w głosowaniu na facebooku odnośnie zmian wzięło udział zbyt mało osób (wśród których 88% było przeciwko zmianom) to zmiany zostaną wprowadzone:

Najważniejsza z nich: Teraz facebook będzie mógł udostępniać nasze wszelkie dane innym firmom. A także uzyskiwać dane na nasz temat od innych firm.

No to teraz marketingowcy zacierają ręce.

Zmieniłam temat na bardziej adekwatny. Nmh




Ostatnio zmieniony przez 2014-07-27, 22:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Portale społecznościowe
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-12, 10:00   

Myślę, że się tego spodziewaliśmy.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Portale społecznościowe
Gość

Wysłany: 2012-12-12, 10:46   

Interaktywnie.com

onet.pl

TVN24




 
 
Portale społecznościowe
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-12-12, 11:59   

Nie rozumiem.



 
 
Portale społecznościowe
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-12, 12:09   Re: Zmiany na Facebooku

Nusquam napisał/a:
No to teraz marketingowcy zacierają ręce.
Niech mają. Szkoda Ci?



 
 
Portale społecznościowe
Gość

Wysłany: 2012-12-12, 12:53   

Zaq napisał/a:
Niech mają. Szkoda Ci?


Jak chcesz udostępniać różnym nieznanym sobie firmom wszelkie informacje o sobie to prosze bardzo. Ja nie chce.

Jestem przeciwko wszelkiej inwigilacji. Zacznie się od tego... a potem ktoś zadzwoni Ci na telefon "Panie (tu imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, i wymienienie 20 znajomych z którymi najczęściej piszesz), czy chce pan skorzystać z naszej wspaniałej promocji akurat dla pana?"




Ostatnio zmieniony przez 2012-12-12, 12:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Portale społecznościowe
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-12, 13:13   

Nusquam napisał/a:

Jak chcesz udostępniać różnym nieznanym sobie firmom wszelkie informacje o sobie to prosze bardzo. Ja nie chce.
Ja też nie chcę, ale wychodzę z założenia, że jak ktoś zakłada konta na jakichś fejzbukach itp. to nie obchodzi go anonimowość. Dlatego dziwię, że potem jest płacz, że inwigilacja, że dane osobowe, że tamto i owamto.



 
 
Portale społecznościowe
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-12, 18:46   

Nusquam napisał/a:
Jak chcesz udostępniać różnym nieznanym sobie firmom wszelkie informacje o sobie to prosze bardzo. Ja nie chce.

Ja też nie... dlatego na fb nie mam prawdziwych danych, nie podaję numeru telefonu, a i konta mam na innym mailu niż ten który zamieszczam w CV, bo ponoć pracodawcy lubią czasem sobie sprawdzić potencjalnego pracownika. Nie wstawiam też kompromitujących zdjęć.




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-12-12, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Portale społecznościowe
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-13, 07:23   

Emaleth,

Zachowuje się bardzo podobnie odnośnie fejsbuka. Już nie mówiąc o tym, że kiedy się przekracza liczbę 30 znajomych, fejsbuk staje się bardzo mało czytelny...
No smutno że kolega się wywrócił i stłukł sobie kolano... Jak widzę tego typu posty po mam nadzieję że z tym 21 grudnia to jednak prawda. No po cholerę informować o czymś takim swoich 350 "znajomych" i zaśmiecać im "główną"...




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Portale społecznościowe
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13