Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Hobbit: Niezwykła podróż
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-28, 15:32   

Emaleth, To już druga opinia taka, którą czytam. Znaczy że mnie na prawdę wiele stracę bo ja nie wyjdę tak prędko i mnie seanse ominą :<



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-28, 15:38   

Psychosis, może jak wyjdziesz to jeszcze będzie w kinach :)
Ja się wybieram z Anyone. To będą ferie z autoagresywni.pl (miałam fanpage na fejsie zrobić :D ).
Mam pomysł :D Anyone dasz radę załatwić laptopa? Zrobimy Euph seans na skype :D




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-28, 16:35   

Psychosis napisał/a:
Znaczy że mnie na prawdę wiele stracę bo ja nie wyjdę tak prędko i mnie seanse ominą

Nie martw się za rok wyjdzie druga część, za dwa lata trzecia i będą maratony trzech części Hobbita ;) Poza tym myślę, że film przynajmniej 2 miesiące będzie na ekranach kinowych, więc pewnie się załapiesz. Polecam wersję 3D, bo naprawdę przyjemne efekty - widać, że się do tego przyłożyli, a nie że robili na kolanie. Dubbingu nie polecam, choć nie widziałam, ale sądząc po jakości napisów (chociażby "glum, glum" zamiast "gollum") to wolę nie myśleć jak ta polska wersja językowa brzmi i pasuje do filmu. Co do samego filmu... jest kilka zamian w stosunku do wersji książkowej - opinie na ten temat są podzielone, ale według mnie film na tym zyskał (w końcu coś się musi dziać przez te 3h projekcji). Część scen znanych z pierwszego trailera nie weszła do ostatecznej wersji komercyjnej filmu i pewnie zobaczymy je dopiero jak wyjdzie wersja reżyserska na DVD. Film zdecydowanie mniej poważny niż Władca Pierścieni i mniej mroczny. Bardziej baśniowy. ?wietny wybór aktorów - tak jak miałam wątpliwości czy Richard Armitage przy swoim prawie 1,90m i urodzie amanta nadaje się na krasnoluda tak teraz nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Thorina.




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-28, 18:13   

Ever napisał/a:
Anyone dasz radę załatwić laptopa?


Laptopa mam, ale nie przemycę go do Kraka/Oświęcimia :D

Co do tematu: jak było wyżej wspomniane przez Ever, planuję zobaczyć Hobbita. Władca Pierścieni był dla mnie mistrzostwem, więc trzeba się przekonać jak przedstawiono losy Bilba :D Mam nadzieję, że Hobbit jest równie świetny jak Władca.




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-28, 19:00   

Emaleth, o widzisz, to mnie pocieszyłaś i 3D polecasz? To dobrze wiedzieć.
Dzięki :)




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-29, 12:27   

No ja miałam jechać w styczniu na Hobbita, ale znajomi mi się posypali i tak jakoś.. nie wiem,cała ochota mi przeszła. totalnie.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-12-29, 16:53   

A ja się uzbroję w cierpliwość i zaczekam na jakiegoś pirata.
Btw, w TVN niedługo ma być maraton Władcy Pierścieni. :) Szkoda, że co dwa tygodnie, a nie codziennie przez 3 dni.




Ostatnio zmieniony przez Sadist 2012-12-29, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-29, 17:06   

Sadist napisał/a:
A ja się uzbroję w cierpliwość i zaczekam na jakiegoś pirata.

Jest cam-track w sieci, ale nie polecam się nim katować... pewnie w okolicy Oscarów wyjdzie jakaś lepsza kopia. Niemniej jednak jestem zdania, że ten film najlepiej wypada na dużym ekranie i w 3D ;)




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-12-29, 17:09   

Emaleth napisał/a:
Jest cam-track w sieci


O nie, nie, nie. Głowa by mnie rozbolała. Do kina niestety nie mam możliwości się dostać. :(




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
meggi 
Wredota :D



Wiek: 37
Dołączyła: 15 Kwi 2011
Posty: 698
Skąd: z krańca świata

Wysłany: 2012-12-29, 19:33   

Sadist napisał/a:
Do kina niestety nie mam możliwości się dostać. :(

To tak jak ja, a też bym chciała obejrzeć. Także czekamy na pirata xD




Nie bójcie się, moje myśli są takie malutkie, że będę je i po śmierci rzucał wam na płatkach śniegu spadających z nieba. A w lecie? Namyślę się! Przecież nie umieram jeszcze.

----------
Bierny obserwator.
 
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-12-31, 15:37   

Ja mam gorzej. Mam możliwość, a nie mam funduszy ^ ^
A czekam na Hobbita od roku niecierpliwie i aż mnie trzęsie, żeby pójść.




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-03, 22:58   

Dla zainteresowanych nie wiem jak długo jeszcze, ale chwilowo Hobbit jest dostępny na kinomaniaku w relatywnie znośnej jakości.



Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2013-01-03, 22:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
donflamingo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-03, 23:41   

wczoraj na nim byłem, w wersji 3D 48 klatkowej, jest dużo lepszy niż się spodziewałem że będzie jak się dowiedziałem o podziale na 3 części, ale i tak gorszy niż miałem nadzieje jak usłyszałem o jego powstaniu :p mimo wszystko polecam głównie dlatego że jest dużo "luźniej" nakręcony niż Lord of the rings.



Ostatnio zmieniony przez 2013-01-03, 23:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-03, 23:50   

donflamingo, powiedz jaki efekt daje 48 klatek, bo widziałam już wersję 24/3D i ciekawa jestem co zmienia ta podwójna liczba klatek?



Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2013-01-03, 23:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-04, 13:37   

Miałam się wybrać do kina, ale plany się posypały.
Jakoś już nie mam motywacji, za bardzo się z tego kina cieszyłam. Dać dziecku cukierka. :oops:




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13