Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Hobbit: Niezwykła podróż
Autor Wiadomość
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-11-26, 22:30   Hobbit: Niezwykła podróż

Po sieci krążą informacje o rzekomej śmierci 27 zwierząt na planie "Hobbita". Myślicie, że to prawda? Jeśli tak, jakie są Wasze odczucia, zdanie na ten temat? Jesteście fanami Władcy Pierścieni? Będzie Wam się przyjemnie oglądało z myślą, że tyle zwierząt oddało swoje życie za 'fajny film'?


Przykładowy artykuł




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Lilith
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-27, 08:38   

Codziennie ginie więcej zwierząt w rzeźni i jakoś tego media nie widzą.



 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2012-11-27, 10:57   

O, przypomniałaś mi, że mam książkę dokończyć czytać.

Czekam na ten film ze zniecierpliwieniem ale wielką fanką Władcy Pierścieni bym siebie nie nazwała, ale owszem lubię, na razie tylko filmy, a za książki mam zamiar się zabrać.

Co do informacji o zwierzętach, o ile to prawda, to przykre, że na potrzeby rozrywki giną zwierzęta.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-11-27, 12:21   

hole napisał/a:
Codziennie ginie więcej zwierząt w rzeźni i jakoś tego media nie widzą.


Ale rzeźnia to rzeźnia, zwierzęta są tam hodowane już z przeznaczeniem do uboju, i takie zwierzęta również obejmują jakieś tam prawa.
Tym zwierzakom nie była przeznaczona śmierć. :)

Mercy napisał/a:
I jakie to niby zwierzeta? Te co się je, wiec na pewno nie zostały zabite i zostawione a zjedzone


Szczerze w to wątpię. Chociaż, zjadłabym kurczaka z planu Hobbita, poczułabym się... jak prawdziwy elf!




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-27, 15:17   

Sadist napisał/a:
rzeźnia to rzeźnia, zwierzęta są tam hodowane już z przeznaczeniem do uboju

Pierwsze słyszę o hodowli zwierząt w rzeźni :D

A mnie brak tu jednaj informacji: Ile zwierząt w ogóle brało udział w kręceniu filmu? Bo potem wyjdzie jak z Woodstockiem "to siedlisko szatana, bo tam kradną", a potem się okazuje, że ilość kradzieży jest wielokrotnie niższa niż w mieście o podobnej liczbie ludności.




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-11-27, 15:23   

Mercy napisał/a:
Kozy, owce, konie a te zwierzaki się je


Ale nie wezmą ci zwierząt z planu filmowego do jedzenia...

Mercy napisał/a:
Może właśnie była przeznaczona A jeśli nie, to był to wypadek


Na pewno był to wypadek, nie zabili zwierząt z premedytacją... Sam fakt, że takie zaniedbanie, że ogrodzenia kaleczyły, że cały plan był 'pełen dziur, potrzasków, wybojów'.

rozwielitka napisał/a:
Pierwsze słyszę o hodowli zwierząt w rzeźn


Oj, wiesz, co mam na myśli. Się czepiasz znowu. A myślałam, że mnie lubisz. :(

rozwielitka napisał/a:
Ile zwierząt w ogóle brało udział w kręceniu filmu?


Nie wiem, wszędzie jest podana tylko liczba zwierząt, które tam pozdychały.




Ostatnio zmieniony przez Sadist 2012-11-27, 15:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-27, 16:04   

Sadist napisał/a:
Oj, wiesz, co mam na myśli. Się czepiasz znowu. A myślałam, że mnie lubisz. :(

Ja tylko zabiegam o twoją uwagę :D




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Hunter 



Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: Rivendell

Wysłany: 2012-12-06, 17:15   

Jestem ogromną fanką Tolkiena. "Władcę Pierścieni" jak i " Hobbita" przeczytałam po kilkanaście razy i czekam z niecierpliwością na film.
Według mnie, jeżeli taka sytuacja miała miejsce, twórcy filmu powinni ponieść wszelkie konsekwencje. Jak dla mnie życie zwierzęcia nie jest wcale mniej warte od życia ludzkiego.


Mercy napisał/a:
Kozy, owce, konie :P a te zwierzaki się je :D


Jak można zjeść konia ?! Boże, przecież to najwspanialsze, najbardziej czułe zwierzęta ze wszystkich ! Nie mogę się doczekać aż się wyleczę i wrócę do wegetarianizmu -.-




"Ale kto wie, co mówiła w ciemności, gdy była sama, w gorzkie bezsenne noce, myśląc o swoim życiu, z każdym dniem uboższym, w czterech ścianach pokoju, w którym czuła się uwięziona jak leśne zwierzątko w ciasnej klatce."
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 17:18   

Hunter napisał/a:
Jak można zjeść konia ?

A psa, świnię, szynszylę? Tak samo - gryziesz i połykasz.




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Hunter 



Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: Rivendell

Wysłany: 2012-12-06, 17:42   

rozwielitka, z końmi jestem zżyta bardziej niż z ludźmi, wychowałam się na stadninie, więc uwierz mi, że nie potrafię wyobrazić sobie, że mogłabym skrzywdzić to zwierze. Poza tym przez dwa lata byłam wegetarianką. Teraz ze względów zdrowotnych muszę jeść mięso (jem raz w tygodniu małe ilości), ale gdy tylko wyniki się poprawią to znów przestanę.



"Ale kto wie, co mówiła w ciemności, gdy była sama, w gorzkie bezsenne noce, myśląc o swoim życiu, z każdym dniem uboższym, w czterech ścianach pokoju, w którym czuła się uwięziona jak leśne zwierzątko w ciasnej klatce."
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 17:47   

Ja nie jem mięsa od jakichś 6 czy 7 lat i jakoś umiem sobie wyobrazić w jaki sposób się je zwierzęta. Nie przeszkodziło mi to też w skończeniu studiów, na których się uczyłam zwierzęta zabijać.
Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy nie dziwią się 'jak można jeść świnię' a dziwią się 'jak można jeść konia'. Tym bardziej, mając kontakt z końmi, powinnaś znać smak końskiego mięsa. Twoje uzasadnienie jest w stylu 'moi rodzice mają farmę krów, więc tak je kocham, że nie jem wołowiny'.
I co ma jedzenie mięsa wspólnego z Hobbitem?




 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Hunter 



Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 50
Skąd: Rivendell

Wysłany: 2012-12-06, 18:33   

Nie zrozumiałaś chyba tego, co chciałam przekazać, ale nie będę się z Tobą kłócić, bo to nie ma sensu. Jeżeli bawi Cię szukanie dziury w całym to proszę bardzo. Nie jesteś odpowiednią osobą, która mogłaby zmienić moje przekonania.
Chciałabym zauważyć, że nie napisałam nic o tym, że nie dziwię się ludziom, którzy jedzą świnie. Zwierzę to zwierzę, ale Ty przecież jesteś w mojej głowie i bardzo dobrze wiesz co miałam na myśli.

I to nie ja, moja droga, zaczęłam temat o jedzeniu zwierząt, więc proszę, zejdź ze mnie.




"Ale kto wie, co mówiła w ciemności, gdy była sama, w gorzkie bezsenne noce, myśląc o swoim życiu, z każdym dniem uboższym, w czterech ścianach pokoju, w którym czuła się uwięziona jak leśne zwierzątko w ciasnej klatce."
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-28, 10:13   

Dzisiaj premiera. Kto się wybiera?



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2709
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2012-12-28, 11:50   

Ja się wybieram z bratem 31. I nie 3D tylko 2D bo po 3D oczy bolą. Miałam z siostrą i bratem pójść ale siostrze się odechciało jak zwykle :(



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-28, 12:52   

Ja już byłam na pokazie przedpremierowym - jestem mocno pod wrażeniem tego filmu i tak się zastanawiam czy by nie pójść do Katowic na ten seans z 48 klatkami na sekundę. Wybierałby się ktoś do Kato na tą wersję?



 
 
Hobbit: Niezwykła podróż
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13