Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Partner tak dla picu
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-11, 23:40   Partner tak dla picu

Mój ostatni "związek" z D. był zdecydowanie tylko dla picu... ot tak żeby sobie udowodnić, że nawet taki z*eb genetyczny jak ja może sobie znaleźć faceta. Niestety D. mnie wnerwiał, więc się szybko skończyło... teraz zastanawiam się czy sobie nie poszukać kolejnego byle czego tak żeby mieć raz na jakiś czas przytulankę w łóżku i żeby trochę podciągnąć statystykę moich życiowych relacji z mężczyznami, bo 2 sztuki na 26 lat to śmiech, żal i wstyd. Z drugiej strony nie wiem czy jest sens, bo to jednak zabiera trochę wolnego czasu, no i faceci chrapią i seksu chcą... nie mogę się zdecydować. Trochę smutno, że mój f*ck friend znalazł sobie pannę - fajnie było spędzać u niego noce, przytulać się do kogoś... nie spać samemu... drugiego takiego sobie nie znajdę, bo nie mam więcej przyjaciół płci męskiej, którzy są wolni, a z kimś obcym bym tak nie umiała, więc ta opcja odpada. Może powinnam uszczelnić okna i zainwestować w farelkę to mi nie będzie w nocy zimno i nie będę potrzebować przytulanki z funkcją grzania. Ech... sama już nie wiem czego chcę. Co myślicie?



 
 
Partner tak dla picu
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-11, 23:51   

Może kup sobie dużego misia ha ha ha
A tak serio to rzeczywiście nie widzę sensu by szukać kogoś by podnieść statystyki życiowe... Inni nawet dwóch nie mieli i uwierz znam baby po 30 i nawet jednego faceta nie miały a ty zz tego co wiem to jeden poważny związek miałaś ...
Albo kup sobie psa no ale z nim trzeba wychodzić i go karmić a jak ci się zycie odwidzi to co z nim będzie.. więc to chyba głupia opcja...
Ja szczerze powiedziawszy z 20 minut temu w wannie tez myślałam żeby poszukać kogoś, zacząć dbać o siebie i dać sobie i swojemu życiu jednak szanse ale to trzeba naprawde chcieć z kimś być a nie tylko od czasu do czasu bo zimne noce nadchodzą...




 
 
Partner tak dla picu
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 00:18   

czarną-linia napisał/a:
Albo kup sobie psa

Mam psa, ale ona śpi z matką :P
czarną-linia napisał/a:
dać sobie i swojemu życiu jednak szanse
To bardzo dobry pomysł Czarna - trzymam kciuki za Ciebie.
czarną-linia napisał/a:
trzeba naprawde chcieć z kimś być a nie tylko od czasu do czasu bo zimne noce nadchodzą

Żebym chciała z kimś być tak poważnie to musiałby być jakiś sensowny... a sensowni faceci w moim zasięgu wiekowym mają już żony albo narzeczone. Poza tym jaki sensowny facet by mnie chciał? Nie czarujmy się ja ani piękna, ani młoda, ani bogata, ani mądra... ani nawet demon seksu ze mnie nie jest, więc marne szanse.




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-11-12, 00:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Partner tak dla picu
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 00:44   

Cytat:
nie czarujmy się ja ani piękna, ani młoda, ani bogata, ani mądra... ani nawet demon seksu ze mnie nie jest, więc marne szanse.

EM kopnelabym cię w dupe za te brednie ale mam za krutkie nogi.
Moze i bogata nie jesteś przynajmniej finansowo chociaż ja ci do portfela nie zaglądałam ale jesteś bogata wewnętrznie, masz naprawdę super osobowość, fajne cechy charakteru, jesteś wyjątkową. Co prawda twoje ręce troche strasza ale to kwestia zrozumienia i przyzwyczajenia.
Jesteś wykształconą niezależną kobietą a takich też mężczyźni szukają więc proszę nie gadać głupot tylko poznawaj ludzi np. W barze, na imprezie, w pracy, może sąsiad sie jakiś nowy wprowadził...
Szalona jesteś to wymyśl coś :P




Ostatnio zmieniony przez 2012-11-12, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Partner tak dla picu
Gość

Wysłany: 2012-11-12, 08:37   

czarną-linia napisał/a:
jesteś bagala wewnętrznie


Co to jest wewnętrzna bagala? Ja też chce wewnętrzną bagalę :D

czarną-linia napisał/a:
Co prawda twoje ręce troche strasza ale to kwestia zrozumienia i przyzwyczajenia.


E tam, nieprawda. Ja miałem problem z zauważeniem.

czarną-linia napisał/a:
Jesteś wykształconą niezależną kobietą a takich też mężczyźni szukają


Dokładnie tak :) Słuchaj sie czarnej

Cytat:
drugiego takiego sobie nie znajdę, bo nie mam więcej przyjaciół płci męskiej, którzy są wolni


wrrrrr :evil:

czarną-linia napisał/a:
Szalona jesteś to wymyśl coś


Właśnie. Chociaż z drugiej strony jak chcesz kogoś na stałe to to raczej samo przyjdzie, w tym względzie że ktoś pierwsze musi Ci sie nadać, bo z pierwszym lepszym to tak niebardzo. Ale masz jeszcze dużo czasu bo wcale stara nie jesteś :D

Emaleth napisał/a:
teraz zastanawiam się czy sobie nie poszukać kolejnego byle czego tak żeby mieć raz na jakiś czas przytulankę w łóżku i żeby trochę podciągnąć statystykę moich życiowych relacji z mężczyznami


Wyobrażasz sobie powiedzieć do faceta: "Jesteśmy razem bo szukałam byle czego żeby mieć raz na jakiś czas przytulanką w łóżku i żeby troche podciągnąć statystykę moich życiowych relacji z mężczyznami" ? Ciekawy byłbym reakcji.




Ostatnio zmieniony przez 2012-11-12, 08:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Partner tak dla picu
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 10:52   

Cytat:
wrrrrr :evil:

Wolnych płci męskiej i na ?ląsku... tam było w domyśle na ?ląsku tylko klawiatura jeszcze mi w myślach nie czyta ;)
Poza tym oboje dobrze wiemy, że Ty nie piszesz się na żadne układy, bo szukasz kobiety do prawdziwego związku :*




 
 
Partner tak dla picu
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 15:57   

Nusquam, bogata tam miało być :P



 
 
Partner tak dla picu
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 18:03   

czarną-linia napisał/a:
ale jesteś bogata wewnętrznie

No można i tak na to spojrzeć - dwie całkiem sprawne nerki, jedna chyba wciąż sprawna wątroba, jedno serce (ponoć nieproporcjonalnie małe) - handlarz organami coś by z tego wyciągnął ;)
czarną-linia napisał/a:
Co prawda twoje ręce troche strasza ale to kwestia zrozumienia i przyzwyczajenia.

Moje ręce straszą trochę bardzo... i jak przestraszą to już raczej nie ma przestrzeni na zrozumienie i przyzwyczajenie. Nie żeby mi jakoś szczególnie smutno z tego powodu było - po prostu stwierdzam fakt.
czarną-linia napisał/a:
Jesteś wykształconą niezależną kobietą a takich też mężczyźni szukają

No i tu mi się przypomina ta "przypowieść":
Pewien młody mężczyzna miał 3 przyjaciółki. Po pewnym czasie miał zdecydować, którą z nich poślubi. Aby ułatwić sobie wybór, zrobił im test. Każdej z nich dał po 1000 dolarów. Pierwsza z nich poszła do sklepu, kupiła sobie sukienkę, buty, piękny kapelusz i poszła do fryzjera. Przyszła do niego z powrotem i mówi:
- Chcę być najładniejsza dla ciebie, ponieważ cię kocham.
Druga przyjaciółka poszła do sklepu kupiła strój piłkarski, telewizor, wideo i 1000 puszek piwa. Przyszła do niego i mówi:
- To są moje prezenty dla ciebie, ponieważ cię kocham.
Trzecia z nich zainwestowała te pieniądze w nieruchomości, po krótkim czasie podwoiła sumę. Znowu zainwestowała i znowu podwoiła i tak kilka razy, aż dorobiła się takiego majątku, że była ustawiona do końca życia. Przyszła do niego i mówi:
- Zarobiłam to wszystko z myślą o naszej wspólnej przyszłości, bo cię kocham.
Młody mężczyzna był zachwycony wszystkimi przyjaciółkami, przemyślał wszystkie odpowiedzi...i ożenił się z ta która miała największe cycki!

Nusquam napisał/a:
Wyobrażasz sobie powiedzieć do faceta: "Jesteśmy razem bo szukałam byle czego żeby mieć raz na jakiś czas przytulanką w łóżku i żeby troche podciągnąć statystykę moich życiowych relacji z mężczyznami" ? Ciekawy byłbym reakcji.

No może tak bym tego w słowa nie ubrała, ale facet by wiedział na czym stoi.
Mercy napisał/a:
Możesz takiego faceta zranić i wtedy on będzie przedmiotowo traktować kobiety.

Żeby kogoś zranić musiałoby mu najpierw na mnie zależeć choćby w minimalnym stopniu, a to raczej mało prawdopodobne. Mężczyźni się we mnie nie zakochują.




 
 
Partner tak dla picu
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 18:18   

Mercy napisał/a:
Ja myslałam, ze bedziesz go oszukiwać

Żeby kogoś oszukiwać to trzeba się nagimnastykować, a to męczy i przede wszystkim jest nie w porządku.




 
 
Partner tak dla picu
Strigoi 


Dołączyła: 16 Paź 2012
Posty: 347
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-11-12, 18:59   

Naprawdę tak źle się żyje samemu? No nie rozumiem :P
Seks bez zobowiązań to raczej nie jest problem w dzisiejszych czasach, to tak w kwestii zaspokajania potrzeb. Ale jeżeli nie znalazłaś żadnej wyjątkowej osoby, to po co budować atrapę związku. Nikt nie powiedział że musisz być z kimś, możesz mieć nawet 50 lat i być szczęśliwa solo :P Nawet ośmielę się stwierdzić że przede wszystkim powinnaś postarać się być szczęśliwa solo.
Nie ma co się zmuszać do relacji damsko męskich dla statystyk. No chyba że czerpiesz z tego jakąś wyjątkową satysfakcję, to droga wolna ;)




 
 
Partner tak dla picu
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-12, 19:17   

Noyee napisał/a:
Nawet ośmielę się stwierdzić że przede wszystkim powinnaś postarać się być szczęśliwa solo.

Ależ ja jestem całkiem usatysfakcjonowana solo.
Noyee napisał/a:
Nie ma co się zmuszać do relacji damsko męskich dla statystyk.

Statystyka jednak trochę dołuje... poza tym czyni mnie mało kompetentną w dyskusji o związkach.




 
 
Partner tak dla picu
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-11-13, 10:02   

Emaleth, może znajdź sobie nietypowego sponsora? :P
A tak na poważnie, może rozejrzyj się wkoło i okaże się, że jakiś znajomy jednak na Tobie oko zawiesił a Ty nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy :)




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Partner tak dla picu
SkinnyPain
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-14, 00:59   

Kiedy słyszę od niego 'Kocham Cię', mam ochotę odpowiedzieć..'Ja siebie też'..



 
 
Partner tak dla picu
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-23, 22:55   

Dlaczego wszelkie próby nawiązania romantycznej relacji z mężczyzną przypominają mi tylko dlaczego nie nawiązuję romantycznych relacji z mężczyznami? Chyba jednak zainwestuję w coś takiego do zaspokajania moich "tuleniowych" potrzeb:

Prawda, że ciacho? I do tego bez nałogów :lol:




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-11-23, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Partner tak dla picu
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-23, 23:29   

Rób co chcesz, kochaj kogo chcesz, pieprz kogo chcesz, żyj swoje życie jak chcesz i nie oglądaj się na innych. Tyle ode mnie.



 
 
Partner tak dla picu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14