Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak nie traktować kobiety
Autor Wiadomość
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2013-04-02, 00:23   

Ja nienawidzę, jak facet pluje na ulicy, chara, albo smarcze tak okropnie prosto na ziemię. Może to nie jest traktowanie, ale ja czuje się wtedy bardzo zniesmaczona i mnie to odrzuca :x



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Jak nie traktować kobiety
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-02, 12:23   

Mercy napisał/a:
opcjonalna, pamiętam jak jechałam autem i koleś stał z dziewczyną na przystanku, trzymał za rękę a drugą smarkał na chodnik... fuj...

padłam! :D

opcjonalna, robienie tak obrzydliwych rzeczy to w pewnym sensie brak szacunku do otoczenia, więc jeśli robi się to przy kobiecie, to można doszukiwać się w tych zachowaniach przejawów traktowania i to traktowania niewłaściwego.




 
 
Jak nie traktować kobiety
MocWzoru_pl
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-25, 08:20   

Dziewczyny, nie przy śniadaniu ;) Macie racją, facet smarkający na ulicę to obrzydlistwo. Każda kobieta powinna być traktowana, jak ta jedyna.
Pewien starszy człowiek powiedział mi kiedyś, że można bardzo łatwo wysnuć tezę odnośnie późniejszego traktowania kobiety, patrząc na pryzmat relacji Twojego faceta z Jego Mamą. Jeśli nie ma do niej szacunku, nigdy nie uszanuje innej kobiety. Jeśli Matka jest postrzegana jako kucharka, sprzątaczka, to tak samo będzie z Tobą. Warto się nad tym zastanowić :)




 
 
Jak nie traktować kobiety
rafiki
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-22, 21:45   

Ja ze swojego doswiadczenia wiem, nie obiecujcie kobietom rzeczy ktorych nie mozecie spenic lub poprostu klamiecie... ja naobiecywalem nie raz a potem zalowalem ze niedotrzymalem slowa. (kobiety sa bardziej pamietliwe od facetow)



 
 
Jak nie traktować kobiety
Fikcja
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-22, 22:59   

Ale to też nie można tak rozgraniczać co wolno a czego nie. Każda kobieta jest inna i akceptuje/toleruje różne rzeczy, najważniejsze żeby się tego dowiedzieć. Najlepiej podczas rozmowy, i to jeszcze wyjdzie na dobre, bo zauważy ,że kogoś interesuje jej zdanie i jej styl bycia. Są co prawda pewne rzeczy, na które raczej powinno się uważać. Przede wszystkim facet nie powinien być ani zazdrosny ani mieć wszystkiego w dupie. Co do czułości, miło jest jak ktoś okazuje dużo emocji i zaangażowania w związek, rozmowy, spacery, komplementy, niespodzianki (ale tylko te dobre) są jak najbardziej wskazane. I znów żeby nie było tak słodko i kolorowo bo tak też się nie da, trzeba sobie mówić wzajemnie "co mi się nie podoba, co Tobie się nie podoba" ale w delikatny sposób, żeby żadnej ze stron nie urazić. Co do seksu, mężczyzna niech nie nalega, a kobieta niech nie zachowuje się jak 40letnia żona z 2 dzieci, pracą i gotowaniem na głowie. Jednak przede wszystkim należy się cieszyć sobą, i doceniać to co się ma.



Ostatnio zmieniony przez 2013-05-22, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jak nie traktować kobiety
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-30, 00:27   

EvenIfICould napisał/a:
Jedyne co mi przychodzi do głowy to, to, że może Ty po prostu onieśmielasz mężczyzn Emaleth. Serio, może po prostu sobie myślą "u takiej kobiety jak ona na pewno nie mam szans..." i jedynie znieczuleni alko decydują się zagadać...

toxic napisał/a:
Ci co ją poznali wiedzą jak fantastyczną jest osobą… nie czułem że mógłbym być jakaś ważną częścią jej świata…

Nie rozumiem idei traktowania jakiejkolwiek kobiety na zasadzie "jest za fajna, żeby mogła mnie chcieć"... nie traktujcie tak kobiet, bo potem zupełnie przyzwoite dziewczęta starzeją się w samotności ;)




 
 
Jak nie traktować kobiety
AliCS 



Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Radom

Wysłany: 2013-11-03, 22:56   

Według mnie przede wszystkim kobeity (czy kogokolwiek) nie powinno traktować się przedmiotowo. Po drugie mnie, jako kobietę bardzo drażni to, jak facet, z którym jestem czasem mnie ignoruje, nie potrafi wysłuchać itp. Po kolejne nie powinno się być przesadnie zazdrosnym i zabraniać np. wyjść na imprezy, spotkań ze znajomymi itp. W związku powinno się sobie ufać. Kobiecie powinno się poświęcać swoją uwagę,sprawić, by czuła się zauważona, doceniona i kochana. :)



Najgłębiej patrzą oczy, które najwięcej płakały.
Najbardziej kochają serca, które najwięcej cierpiały.
 
 
Jak nie traktować kobiety
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12