Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z cerą
Autor Wiadomość
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-07-12, 21:52   

Najlepszą maseczką, jaką stosowałam na tłustą cerę, była ta, ale wychodzi dość drogo. Ostatnio kupiłam taką i jest prawie tak samo dobra.

Teraz będę testować nowe kremy Ziaja z liśćmi manuka, też do cery tłustej. Zdam relację :) .




:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Problemy z cerą
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-07-16, 20:08   

Arya, chcesz rozpocząć całą kurację cery tłustej? W takim razie przyda Ci się oczyszczający żel do mycia twarzy, płyn micelarny, krem i puder bambusowy. Do tego peeling i maseczka. :)

Z kosmetyków, które ja mogę Ci polecić to:

Kolastyna, żel + peeling + maseczka 3 w 1
Kolastyna, płyn micelarny Tak, właśnie ten do cery suchej, jest zdecydowanie lepszy od zielonej wersji.
Garnier, płyn micelarny Wychodzi taniej od poprzedniego a jest porównywalnie dobry.
Barwa, Siarkowa Moc, krem antybakteryjny Swego czasu sporo go używałam, faktycznie momentalnie matuje. Jednak na dłuższą metę troszkę wysuszył mi twarz.
Bingo Spa, cynkowa maska do twarzy JEST GENIALNA! Szkoda tylko, że nie mogę jej znaleźć nigdzie w sklepach, w grę wchodzi jedynie internet.

No i rewelacyjny puder bambusowy (w zasadzie z dowolnej firmy, byle był 100%) na który sama poluję. Niestety nie mogłam go znaleźć nawet w Poznaniu, więc zamówię przez Biochemię Urody.

http://wizaz.pl/kosmetyki...p?produkt=34087
http://wizaz.pl/kosmetyki...p?produkt=56559




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Problemy z cerą
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-07-16, 20:51   

Żele oczyszczające do cery tłustej robiły mi więcej szkody niż pożytku, podobnie z tonikami. Niby początkowo ładnie normalizowały, a potem świeciłam się dwa, trzy razy gorzej. Mi pomogła dbałość o nawilżenie, unikanie zapychaczy i parafiny w kosmetykach oraz maseczki z glinką z tej serii, zwłaszcza ta odświeżająca do cery suchej i normalnej: http://www.himalayaherbal...twarzy-maseczki które sprawiały, że starczał delikatny krem matujący z AA:





Disqualified as a human being.
 
 
Problemy z cerą
frantic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-16, 21:48   

Polecam do skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej kosmetyki Iwostin i LaRoche-Prosay oraz emulsje micelarne z Cetaphil.

Ella, produkty z Siarkowej Mocy faktycznie nie pomagają. Wysuszają cerę na tyle, by pobudzić ją do zwiększonej produkcji łoju, co skutkuje wypryskami. Dobrze, że je sobie odpuściłaś.




 
 
Problemy z cerą
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-09-09, 16:18   

Jakie polecacie kremy do cery bardzo suchej?



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Problemy z cerą
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-09, 16:27   

Yennefer, Cetaphil Dermoprotektor mi bardzo pomaga, dostępny w aptekach.



 
 
Problemy z cerą
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-09, 16:34   

Yennefer, ja także polecam Cetaphil. (:



 
 
Problemy z cerą
frantic
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-09, 20:05   

Vida, Daithi, zgadzam się. Polecam również kosmetyki Pharmaceris :)



 
 
Problemy z cerą
Pomanita 
Baba



Wiek: 31
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 1019
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2014-09-11, 22:26   

Pomanita napisał/a:
Teraz będę testować nowe kremy Ziaja z liśćmi manuka, też do cery tłustej. Zdam relację .

Zgodnie z zapowiedzią zdaję relację. Używałam nie tylko kremów, ale też toniku i żelu z tej serii.
Żel i tonik mnie nie zachwycają, powiedziałabym, że są przeciętne. Natomiast kremy (na dzień i na noc) są świetne i niedrogie :) .




:wałek:

Dobroć można niekiedy znaleźć w środku piekła.
 
 
Problemy z cerą
Prz3m3K
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-09, 13:43   

Na wszelkie wypryski itp używajcie preparatów z kwasem salicylowym 3% ;) zaczerwienienia itp- składniki pomagające w kremach: alantoina ( łagodzi zaczerwienienia ) p.s ZAKAZANA WIT C ( ONA POWODUJE LEPSZE KRĄŻENIE W TWARZY A CO ZA TYM IDZIE=> POBUDZA NACZYNKA=> CZERWONY PYSZCZEK ;P) w salonie kosmetycznym idźcie na oczyszczanie twarzy ( musi być zakończone DARSONVALEM ( ZAMYKA PORY ITP - PRĄDY) CENA OKOLO 110zł ;)



 
 
Problemy z cerą
StrangeGirl 



Wiek: 32
Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 167
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-09, 18:57   

Prz3m3K napisał/a:
ZAKAZANA WIT C ( ONA POWODUJE LEPSZE KRĄŻENIE W TWARZY A CO ZA TYM IDZIE=> POBUDZA NACZYNKA=> CZERWONY PYSZCZEK ;P)


A nie na odwrót? Kosmetyki z wit. C są zalecane do skóry naczynkowej, bo ona uszczelnia naczynia krwionośne.




Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.
 
 
Problemy z cerą
Prz3m3K
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-09, 19:33   

StrangeGirl, nie, wit C właśnie pprawia krążenie przez co naczynka są bardziej widoczne :p



 
 
Problemy z cerą
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5678
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-11-09, 19:57   

Prz3m3K, a mógłbyś podrzucić jakieś wiarygodne źródło tej wiedzy?



:myszka:
 
 
Problemy z cerą
Prz3m3K
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-09, 20:01   

Hmm nie nagrałem rozmowy z zajęć ale na kolejnych zapytam i nagram ;D spójrz: cera naczynkowa cechuje się licznymi teleangiektazjami ( naczynka). A przecież chcemy ich uniknąć. Poczytaj sobie jak działa wit C na teleangiektazje- pobudza ją. Sam mam cerę naczynkową wiec nawet z doświadczenia wiem



 
 
Problemy z cerą
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5678
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-11-09, 20:08   

Prz3m3K, nic nie zrozumiałam z Twojego wyjaśnienia.



:myszka:
 
 
Problemy z cerą
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11