Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z cerą
Autor Wiadomość
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2012-10-16, 15:36   Problemy z cerą

Jak radzicie sobie z problemami z cerą? Używacie jakichś tajemnych mikstur? :D W jaki sposób można pozbyć się np. wągrów? Znęcacie się nad wypryskami póki nie znikną czy je olewacie?



 
 
Problemy z cerą
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-10-16, 16:09   

Wypryski wyciskam i smaruję punktowo Sudocremem bądź zwykłą pastą do zębów (tylko, że robięto przed snem). Wągry usuwam maseczką z żelatyny ( 2 łyżki żelatyny w proszku, odrobina gorącej wody, żeby rozpuściło się, łyżka mleka i kilka kropel soku z cytryny). Nakładam na miejsca, gdzie mam wągry i zaskórniki (nie daj boże na całą twarz!!, omijać okolice brwi i włosów!!!!), daję temu zastygnąć, po czym ściągam. Cera gładziutka i miła w dotyku. MAseczka typu peel-off, więc raz na tydzień-dwa powinno się ją stosować. Poza tym raz na tydzień, góra dwa, używam peelingu do twarzy. Polecam Under Twenty 3w1, bądź Garnier 3w1 (różnica jest tylko w wielkośći ziarenek- Garnier ma mniejsze i delikatniejsze). Nie używam żadnych kremów, chyba, że na moje przesuszenia Clobederm krem, ale to krem specjalistyczny. Poza tym ograniczyłam używanie podkładów i teraz tylko mam kremy tonujące i BB.



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Problemy z cerą
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2012-10-16, 16:18   

opcjonalna, żelatyna? To działa w ten sposób, że "wyciąga" te nieszczęsne czarne punkciki spod skóry?



 
 
Problemy z cerą
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-10-16, 16:30   

Tak, tylko nie wszystkie naraz, tylko stopniowo z czasem jest ich coraz mniej. Tylko jak coś trzeba zdecydowanym ruchem to zrobić. Na początku nie jest to przyjemne, ale potem da się przyzwyczaić. Tak jak z depilatorem :D



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Problemy z cerą
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2012-10-16, 16:36   

opcjonalna, haha :D Spróbuję dzisiaj :P



 
 
Problemy z cerą
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-16, 17:47   

Właśnie wypróbowałam tę maseczkę (miałam nawet żelatynę w domu), efekt dobry, ale ściąganie tego to jakaś masakra jest, ale przy okazji, przez zupełny przypadek, chyba wydepilowałam sobie niewidoczny wąsik xD



 
 
Problemy z cerą
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-10-16, 17:56   

Ever, to jest zaleta ! :D wiem, uprzedzałam, że ściąganie masakra :D zamiast mleka można mleczko kokosowe dodać jak coś.



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Problemy z cerą
Anyone 



Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 401
Skąd: świat

Wysłany: 2012-10-16, 20:49   

Nie mam żelatyny :evil: Przecież to podstawowy produkt spożywczy!



 
 
Problemy z cerą
mgła 



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 375
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-10-17, 14:32   

Fajna jest maść za parę złotych - Tormentiol. Dobra na punktowy trądzik czy inne zmiany skórne.



Odejdź! Przecież jestem martwa...
 
 
Problemy z cerą
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-10-17, 17:53   

mgła napisał/a:
Fajna jest maść za parę złotych - Tormentiol


Mogę potwierdzić. Moja mama smaruje dziewięciomiesięcznemu braciszkowi skórę tą maścią, gdy pojawiają mu się jakieś zmiany, krostki itp.




Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Problemy z cerą
Nika
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-19, 18:15   

Ja wyciskam na siłę te syfy...mam tragedie - najgorzej jest przed okresem. Czasem siedzę przy kompie i normalnie rozdrapuje sobie buzie :|



 
 
Problemy z cerą
LadyDracula 



Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 607
Skąd: Arges

Wysłany: 2012-10-19, 23:24   

jejku... nie powinnaś tak robić! Przecież po tym będzie jeszcze gorzej.



Jestem więźniem. Zamkniętym w klatce mego ciała. A jednak nazywam się wolnym jak sokół.
 
 
 
Problemy z cerą
Nika
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 00:42   

No jest gorzej, ale ja tego nie kontroluje. Po prostu drapie do krwi... Rozdrapuje jak już się goi i tak w kółko:(



 
 
Problemy z cerą
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-10-20, 17:14   

Nika napisał/a:
najgorzej jest przed okresem.

Mam to samo. Koszmar jakiś...

Na problemy z cerą najlepsze są jakieś tabletki przepisane od dermatologa itp. Praktycznie wszystkie kremy, toniki etc, dostępne w drogeriach, do "cery z problemami" to KOSMETYKI, a nie leki. Także nic nie robią tak naprawdę.




 
 
 
Problemy z cerą
Nika
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 21:16   

SoSad ja właśnie przed okresem mam tragedię, wychodzą mi na żuchwie. Nigdy na brodzie i policzkach, tylko żuchwa i skronie, później koło uszu - tych płatków. Na czole mam drobną kaszkę, ale nie gule. Wiem, że najlepsze były by leki tj. tabletki typu Roaccutane/Izotek - one podobno niszczą wszystko. Polecam forum jednego z tych leków. Efekty ludzi powalające, niestety te leki nie są dla wszystkich. Mi po pierwsze lekarz tego nie przepisze, bo mam wątrobę zjechaną (zespół Gilberta dodatkowo) i żołądek. Do tego kobiety muszą brać antykoncepcję, jeśli współżyją, więc to jest bomba chemiczna dla organizmu. A po drugie według lekarzy nie mam aż takiego trądziku:| Mi już Unidoxu nie chce przepisywać, chociaż on na krótką metę mi pomagał. Muszę tylko stosować maści, które już też nic nie dają.



 
 
Problemy z cerą
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11