Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak było dziś w szkole?
Autor Wiadomość
IAmDeadInside 



Wiek: 26
Dołączyła: 08 Paź 2016
Posty: 29
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-02-23, 09:39   

Saabal napisał/a:
Całe ferie= samotność, nuda, wstawanie>nic nie robienie>spanie

Też tak czasem uważam. Ale mimo wszystko ja wolę się już chyba nudzić i siedzieć sama niż być otoczona uczniami z mojej szkoły. Nie to, że mam tam samych wrogów, wręcz przeciwnie, teraz każdy raczej podchodzi do mnie neutralnie, z jakąś tam iskierką życzliwości. Neutralnie, bo najwyraźniej już przywykli do tego, że prawie się nie odzywam i nie próbują mnie zmuszać do rozmowy na siłę. :P Mimo wszystko, ja czuję się samotna nawet wówczas gdy otaczają mnie ludzie, więc w zasadzie nie czyni mi to wielkiej różnicy.




 
 
Jak było dziś w szkole?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-23, 19:54   

W szkole beznadziejnie. Jak to w budzie. Naćpałam się lekami. xD
Po szkole super. Poznałam dwie dziewczyny z drugiej liceum. Po prostu do nich zagadałam. Dostałam numer GG. Jeszcze ona pierwsza się zapytała czy może napisać. Urocza. :love:




 
 
Jak było dziś w szkole?
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-24, 11:41   

Nightmare, cieszy mnie bardzo, że zagadałaś do obcych dziewczyn pierwsza. :) Ja bym się nie odważył na taki krok, tak więc gratuluję.



 
 
Jak było dziś w szkole?
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-02-26, 00:50   

Samotnik napisał/a:
Ja bym się nie odważył na taki krok, tak więc gratuluję.

Przyłączam się.

Jak minął dzień w szkole? Hmm... Nauczycielka domyśliła się, że ściągam na sprawdzianie ( choć nie wiem jak :roll2: ), ale co dziwniejsze - cieszę się z tego, bo dzięki temu wywiązała się między nami rozmowa na którą od dawna liczyłam. Także chyba nie najgorzej minął.




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-26, 17:27   

.Shadow., ja nigdy nie potrafiłem ściągać, do dzisiaj nie umiem. Raz próbowałem, ale nauczycielka prawie od razu zauważyła. :D



 
 
Jak było dziś w szkole?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-26, 17:31   

Eee, wiecie co... z drugiej strony biurka to naprawdę wiele widać... i teraz często sobie myślę, że jeśli kiedykolwiek nauczyciele nie zauważyli, że ktoś ściągał, to zwyczajnie nie chcieli na to zwracać uwagi.



 
 
Jak było dziś w szkole?
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-26, 17:35   

Arya, na pewno widać. Jakieś dziwne miny niektórych uczniów, gesty, ruchy, spoglądanie, patrzenie. Zależy też, gdzie umiejscowiona jest ściąga i jakich jest rozmiarów.



 
 
Jak było dziś w szkole?
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-02-26, 17:57   

Arya, zazwyczaj jest tak, jak piszesz, wystarczy chociażby spojrzeć na zachowanie ucznia, widać ten stres. :P Jednak nie zawsze, są uczniowie, którzy doskonale potrafią ściągać i nauczyciele, którzy tego nie widzą.

A skoro już jestem w temacie - dzisiaj było ciężko, chociaż zaczęło się od przyjemnej biologii, na której aktualnie oglądamy filmy o ssakach. Na wfie skok wzwyż, w którym nigdy nie byłam jakoś szczególnie dobra, ale dzisiaj akurat skakało mi się dobrze - 110cm pokonane, chociaż techniką własną. :lol: Na polskim pisaliśmy klucz interpretacyjny do wiersza - utwór mi w ogóle nie podpasował i raczej było to lanie wody. Na chemii i matematyce zadanka, a na kursie IELTS czytanie, które powinno się pisać 60 minut, a my musieliśmy skończyć w godzinę lekcyjną, więc poszło mi raczej słabo. :roll:




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-02-26, 23:45   

Samotnik napisał/a:
ja nigdy nie potrafiłem ściągać, do dzisiaj nie umiem.


Ja chyba wyszłam właśnie z wprawy. :P




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-04, 16:38   

Rozmawiałam sobie z pedagog. Poszłam na końcówkę polskiego. Ze sprawdzianu z matmy dostałam jeden... dlaczego ja mam takiego pecha. Koleżanka dostała też jeden ale nagle okazało się że w grupie B jest błąd i ma dwa. Jeszcze ona ta koleżanka poniża mnie. Dlaczego takim nie fajnym osobą zawsze się poszczęści? Jeszcze miała dziś urodziny to kupiłam jej lizaka i złożyłam życzenia nawet za to co wczoraj mi zrobila. Mianowicie zasznurowala tak mi trampki że musiałam obciąć nożyczkami i przywiązała plecak do kraty w szkole akurat był dzwonek na lekcje więc sobie usiadłam i rozwiązywałam plecak.



 
 
Jak było dziś w szkole?
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-03-04, 16:42   

Pani z matematyki oddawała kartkowki. Będziemy pisać jeszcze raz, ponieważ połowa dostała 0 punktów. I dzisiaj też były wysyłane zagrożenia z matematyki - 22 na 27 osób na kursie je dostanie. :roll: Oprócz tego nic ciekawego... słuchanie IELTS, z którego nie jestem zadowolona...
Ogólnie dzień raczej przeciętny. :roll:




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-03-04, 16:49   

Godzina wychowawcza, trzy zastępstwa, dwie geografie ( na które babka powiedziała, że ten kto nie zdaje na maturze, nie musi już przychodzić) i matma. Dlatego budząc się o 7, stwierdziłam, że i tak same nudy i poszłam spać. :D Poszłam tylko na matematykę i akurat oddawała kartkówki, z której dostałam 4. :yahoo: Oby takich dni było więcej. :D



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-04, 18:56   

Fajny dzień w szkole miałam, szkoda, że tylko dwie lekcje. :>



 
 
Jak było dziś w szkole?
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-03-07, 19:49   

11 godzin w szkole. :załamka: :ziewa:



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-11, 20:47   

Chodziłam naćpana. Dobrze, że mnie na matmie nie wzięła do tablicy bo bym chyba się wy... waliła. Potem mi nieco przeszło. Ogólnie miałam dobry nastrój. Dostałam 3 z WoS'u. To chyba tyle. A i zagadałam do jakiejś dziewczyny. Dziwna... nie ważne. Człowiek postanawia zagadać, a oni nawet gęby nie mogą otworzyć i to niby ja jestem aspołeczna. Debile Ci lekarze i w ogóle.. akurat musiał mi się przypomnieć ten chory szpital!



 
 
Jak było dziś w szkole?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11