Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak było dziś w szkole?
Autor Wiadomość
sadgirl 



Wiek: 26
Dołączyła: 09 Mar 2015
Posty: 56
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-03-10, 19:40   

Nedarz, trzymam kciuki za Ciebie! :*



 
 
Jak było dziś w szkole?
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-10, 20:25   

Dwója z poprzedniego testu z historii. Zawalony drugi test, dzisiejszy, również z historii. A dzień zaczynał się tak fajnie. Nie wiem, co ja robię w humanie. Pogrążam się.



Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Rainbow 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 2820
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-03-10, 20:42   

4- z biologii :love: I przyszła przed 12 do domu, bo mamy rekolekcje. Jutro już normalnie... :(



Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale. ~ Kłapouchy.
:rainbow:
 
 
Jak było dziś w szkole?
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-10, 21:22   

Dziś w szkole było wspaniale.
Przede wszystkim dlatego, że mnie tam nie było. xD




 
 
Jak było dziś w szkole?
sadgirl 



Wiek: 26
Dołączyła: 09 Mar 2015
Posty: 56
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-03-10, 21:51   

YukikoKanade, hahahha dobre podejście xd



 
 
Jak było dziś w szkole?
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-11, 11:25   

Dwe godzinki w szkole i już do domku. :) Sprawdzian z historii nawet nie był tragiczny, choć i tak ucieszę się, jak będzie 3. Mimo deszczu zaskakująco dużo we mnie optymizmu.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
sadgirl 



Wiek: 26
Dołączyła: 09 Mar 2015
Posty: 56
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-03-12, 14:13   

Dzisiaj w mojej szkole odbyły się rekolekcje na sali gimnastycznej. Byłam do nich nastawiona nie zbyt chętnie przyznam :P Przyjechali księża i osoby z ruchu Dzieci Światłości. Na początku wspólna modlitwa i tak dalej bla bla. Nagle na środek sali wyszedł pewien chłopak. Widać było, że jest chory. Opowiedział nam swoją historię i jak zbliżył się do Boga. Nikt dawno nie wzbudził we mnie tyle wzruszenia... Oby więcej takich "szkolnych" dni :)



 
 
Jak było dziś w szkole?
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-12, 15:20   

Tylko 2 w-f i jedna fizyka.
Potem teatr, Pan Tadeusz.




 
 
Jak było dziś w szkole?
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-12, 17:34   

Dzisiaj było świetnie, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Niestety musiałam przyjąć na klatę kolejną dwóję z testu... Poza tym było ok. Była jeszcze piątka, ale ona nic nie znaczyła.



Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-12, 17:35   

Nie narzekam. Było w miarę dobrze. Pisałam dwa testy, o których nie miałam zielonego pojęcia, ale było dobrze. No, a tak poza tym to było dobrze! :D



 
 
Jak było dziś w szkole?
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 26
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2015-03-12, 17:42   

W pierwszych lekcjach nie brałam udziału, potem na angielskim napisałam sprawdzian, na chórze rozczytywalismy nowy utwór, oprócz tego nic ciekawego.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Jak było dziś w szkole?
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-12, 20:07   

Historie odpadły. Nie jestem pewna, czy bardziej mnie to cieszy (nie musiałam pisać sprawdzianu z cholernych partii), czy dobija (jestem zagrożona i okazją, żeby z tego wyjść, uciekła mi sprzed nosa, a wywiadówka się zbliża). Potem dwa wfy w bibliotece, angielski i wychowawcza, na której wychowawczyni (germanistka) zrąbała mnie, że chciałam się umówić na termin sprawdzianu z wczoraj po lekcji, a nie przed nią. :facepalm:
Jak historyczki nie będzie też w poniedziałek, to dostanę cholery.




 
 
Jak było dziś w szkole?
PanLew 
Hakuna Matata



Wiek: 27
Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 381
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-03-12, 22:55   

Niby gładko ale jednak nie :D . Najbardziej zdołował mnie fakt, że próbowałem rozwiązać x^2+1=0 :facepalm: . Dowiedziałem się, że mojej ulubionej nauczycielce zmarła mama przez co wzięła urlop okolicznościowy :/ . Miałem tylko 5 lekcji i to takich naprawdę luźnych (poza matmą z wymienionego już względu). Na prawdę nie ogarniam jak zamroczony byłem :facepalm:



 
 
 
Jak było dziś w szkole?
YukikoSayuri
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-13, 11:56   

Skopałam sprawdzian z geografii. Nie wiem, czy nawet będzie z tego trzy, a uczyłam się do drugiej. Bez sensu, mogłam pójść spać.
Poza tym byliśmy na "Tangu". Było... oryginalne.
A zaraz do domku. ^^
Historyczka będzie w poniedziałek, więc pewnie napiszę te cholerne dwa sprawdziany. Czyli cały weekend będę się uczyć. Yay. xD




 
 
Jak było dziś w szkole?
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-13, 13:12   

Trzy lekcje. Zimno mi było. Padał deszcz. Nic mi się nie chce. Jak pomyślę ile mam zaległości to chyba... :rzygi:



 
 
Jak było dziś w szkole?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12