Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gwałt
Autor Wiadomość
murango 



Wiek: 33
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 456
Skąd: ...

Wysłany: 2012-08-15, 15:06   

kokosowa, ;O jestem w szoku! Uwazaj na siebie!



"Każda godzina rani. Ostatnia zabija."
 
 
 
Gwałt
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-15, 16:08   

Musisz na siebie uważać, dopóki go nie złapią o.O



 
 
Gwałt
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-15, 18:27   

naamah666 napisał/a:
Musisz na siebie uważać, dopóki go nie złapią o.O

nie wiem, czy policja jest w stanie go ukarać. do gwałtu nie doszło, była "tylko" próba i związane z nią przepychanki. koleżanka jest "wyłącznie" potwornie przestraszona, nie ma żadnych uszkodzeń, nawet zadrapań i na dobrą sprawę nie są w stanie udowodnić mu nic, prócz tego, że wszedł za nią do bloku (o ile w ogóle kamera to zarejestrowała). :| obawiam się, że nic mu nie grozi, dopóki nie zrobi komuś poważnej krzywdy...

dziewczyny, dzięki za troskę. uważam na siebie. do Poznania wracam dopiero za dwa miesiące, także na razie nie muszę się niczego obawiać.




 
 
Gwałt
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-15, 21:04   

Jakaś masakra z tym prawem...



 
 
Gwałt
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-08-15, 22:16   

kokosowa, nie możecie zmienić kodu do klatki? Bo to jest możliwe.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Gwałt
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-15, 22:25   

Duszka, właśnie się o to staramy. tylko, że wejście do bloku to naprawdę żadna filozofia. wystarczy poczekać aż któryś z mieszkańców będzie wchodzić, także to nas przed niczym nie zabezpiecza.



 
 
Gwałt
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-08-15, 22:28   

kokosowa, ja bym nie wychodziła w ogóle z domu. Dobrze, że Cie teraz tam nie ma, może się trochę uspokoi sytuacja dopóki nie wrócisz ;)

Bo u nas jest tak, że komuś musi stać się krzywda, żeby w ogóle ktoś zaczął cokolwiek robić.




 
 
 
Gwałt
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-08-16, 13:56   

kokosowa, o kurde. Może sobie koleś odpuści.



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Gwałt
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-06, 20:29   

Taka ciekawostka.



Disqualified as a human being.
 
 
Gwałt
inspire2306 



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 325
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-07, 06:01   

Mustela Nivalis, wkurzylabym sie po 5 razie siedzenia na kiblu w majtkach, bo znow nie udalo mi sie rozpiac przed czasem (Tak, ja mam takie problemy. Posikalam sie juz nie raz, bo nie zdazylam :roll: ). W kazdym wypadku milo, ze szuka sie jakis rozwiazan. Jeszcze takie gacie na usta, zeby oral tez nie wyszedl. :roll:
Moze kiedys tez zaczna myslec nad rozwiazaniem problemu, gdy "osoba, ktora znamy nie bierze na serio, gdy placzliwie blaga sie, by tego nie robila".
Przepraszam za taka krytyke, cos wkurzona jestem. :roll:




 
 
Gwałt
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-11-07, 06:52   

Czyli legendy o istnieniu gaci-antygwałtów istnieją!

Mimo wszystko dla mnie dość poroniony pomysł. Myśląd nad tym doszłam do wniosku, że zdesperowany gwałciciel i tak by je zdjąć... tylko czyniąc ofierze większą krzywdę (w końcu żadna z dziewczyn nie założy tych gaci tak, by zupełnie nie przeszły przez biodra. A jak nie, to rozerwać w słabym punkcie...




Este blestemata
 
 
Gwałt
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-07, 07:27   

antymon napisał/a:
Myśląd nad tym doszłam do wniosku, że zdesperowany gwałciciel i tak by je zdjąć... tylko czyniąc ofierze większą krzywdę

Z reklamy wynika, że pomysł opiera się na założeniu, że gwałciciel napotykając taką trudność zrezygnuje i myślę, że faktycznie część gwałcicieli jest skłonna tak się zachować. Znajoma mojej matki raz została zaciągnięta w krzaki, a że miała na sobie body to facet nie bardzo wiedział jak ją rozebrać i ostatecznie faktycznie uciekł. Oczywiście na pewno znajdą się i tacy, którym to nie przeszkodzi, ale może faktycznie "trudne w obsłudze" ciuchy mogą trochę zwiększyć szansę na uniknięcie gwałtu, a przynajmniej dać ofierze więcej czasu... a nóż ktoś nadejdzie i gwałciciel się spłoszy.




 
 
Gwałt
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-07, 08:49   

Emaleth napisał/a:
a nóż ktoś nadejdzie i gwałciciel się spłoszy.

Em, twoja ortografia!
A nuż uda się ofierze w tym czasie sięgnąć po nóż. ;)




 
 
Gwałt
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-07, 09:41   

Chochlik napisał/a:
Emaleth napisał/a:
a nóż ktoś nadejdzie i gwałciciel się spłoszy.

Em, twoja ortografia!
A nuż uda się ofierze w tym czasie sięgnąć po nóż. ;)

Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie... Wysoka Komisjo Poprawnej Polszczyzny oddaję się do twojej dyspozycji - czyń swoją powinność :lol:




 
 
Gwałt
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-07, 09:44   

Emaleth napisał/a:
czyń swoją powinność

:htsz:




 
 
Gwałt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11