Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Farbowanie włosów
Autor Wiadomość
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-03-15, 13:27   

Psychosis, a odżywek używasz??



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Farbowanie włosów
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2012-03-15, 13:35   

Duszka, odżywek, masek, jedwabiu i to różnych firm używałam.
Obecnie używam Gliss Kur szampon i odżywka.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Farbowanie włosów
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-03-15, 13:36   

Psychosis, nio to lipa;/



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Farbowanie włosów
sentimenti 
Instruktor terapii



Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 185
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2012-03-15, 14:17   

Dużo przeżyłam z włosami.
Ostatnio rozjaśniałam z bardzo ciemnego brązu, momentami czarnego.
Teraz mam czerwone włosy. Robiła mi to koleżanka, która potrzebowała
modeli do nauki.
Tam właśnie poznałam super farbę, niestety nie da się jej kupić w drogerii,
kupiłam na allegro Koleston, duży wybór kolorów, moje włosy nie są aż tak zniszczone.
Jedyny mankament to to, że trzeba kupić wodę utlenioną w kremowej konsystencji
i wiedzieć w jakiej proporcji ją mieszać.
Na prawdę o wiele lepsze farby w sklepie fryzjerskim niż te co przez cały czas kupowałam.
Do tego nie spierają się tak szybko, a wiadomo jaki jest czerwony kolor ;)





 
 
Farbowanie włosów
kokosowa
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-15, 15:57   

zwykle jestem przerażona, kiedy spłukuję farbę, a razem z nią zlatują moje włosy. :D ale może to tylko takie wrażenie, bo wtedy zwracam szczególną uwagę na to, ilu kłaczków się pozbyłam. jakoś tak przyzwyczaiłam się do tej serii Garniera. jedyne szkody, jakie zauważam u siebie po farbowaniu to porozdwajane końcówki, które i tak po pewnym czasie wygładzają się. co do Palette - wszystkie fryzjerki powtarzają, że to najgorsze, najbardziej drażniące farby. a szkoda, bo kolorki bardzo kuszą.



Ostatnio zmieniony przez kokosowa 2012-03-15, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Farbowanie włosów
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-03-15, 16:47   

Ja właśnie jestem zszokowana, bo farbuję cały czas włosy, prostuję, suszę i są cały czas bardzo puszyste i objętościowo nie daję sobie z nimi rady. :D A nie obcinam ani nic. ?miać mi się chce, bo miałam nadzieję, że po tylu zabiegach zrobią mi się cieńsze, ale nie chcą. :D



 
 
 
Farbowanie włosów
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-15, 18:44   

Przyciemniam ze średniego do ciemnego brązu farbami Khadi i jestem bardzo zadowolona :D . Nie dość, że zniszczeń zero (a właściwie to nawet przeciwnie, są lepiej odżywione), to jeszcze po kilku razach zauważyłam pogrubienie włosów :P . I kolor jest ładny - intensywny, wygląda naturalnie i wolno schodzi.



 
 
Farbowanie włosów
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2012-03-16, 14:31   

JA powiem tak - największe zaufaniem am właśnie do Palette bo po niej zazwyczaj wychodzi taki kolor, jak na obrazku, albo podobny. Za Joanną nie przerpadam, bo kiedyś kupiłam brąz jakiś tam a wyszły mie czerwone. Dosłownie. Chociaż w sumie ładnie to wydlądało. Schodziłam wtedy z czarnego i do połowy głowy miałam swój ciemny blond/jasny brąz, a od połowy czarny. A po farbowaniu na górze były czerwone a na dole dalej czarne.

Chociaż z tymi włosami też swoje przeszłam. i w sumie miałam już wszystkie odcienie blondu, naweł taką platynę, jak Malfoy w Harrym Potterze, czerwień była, czarny, granatowa czerń,w szystkie brązy. Pasemka miałam czerwone, błond. A i fioletowe włosy miałam też Ogólnie chyba nie miałąm rudego jeszcze, ale jak tylko doprowadzę włosy do w miarę znośnego stanu, to spróbuję.

Teraz mam pasemka blond, do których chyba z pół roku dochodziłam, po tym jak chciałam sama zejść z czarnego. Omg, masakra!




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Farbowanie włosów
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-06-03, 14:03   

W poniedziałek moja fryzjerka farbuje mi całą głowę na blond! :D Koniec z pasemkami, będę rasowa blondyna :D Oczywiście nie omieszkam się pochwalić Wam fotkami ;) No chyba, że wyjdzie tak tragicznie, że będę się wstydzić :D Ale mam nadzieję, że będzie ładnie :)



 
 
 
Farbowanie włosów
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-06-03, 14:06   

Czemu mam się walić na rudo? Nie chcę :D



 
 
 
Farbowanie włosów
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-06-03, 14:10   

Jak mi się nie spodoba, to zejdę z powrotem na pasemka, w pasemkach jest mi ok :)



 
 
 
Farbowanie włosów
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-06-03, 14:30   

Evicka, na RUUUddoo dawaj :P



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Farbowanie włosów
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-06-03, 14:34   

Nie podoba mi się rudy, poza tym teraz taka moda na rudy nastała, że wszyscy w rudym chodzą :P



 
 
 
Farbowanie włosów
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-03, 14:49   

Evicka napisał/a:
Nie podoba mi się rudy, poza tym teraz taka moda na rudy nastała, że wszyscy w rudym chodzą :P

Fakt, dlatego cieszę się, że mi kolor nie chwycił. Co druga farbowana to właśnie ruda :D .




 
 
Farbowanie włosów
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-06-03, 14:53   

nutshell, no w zasadzie macie rację :D też przefarbowałam się z rudego na ciemny brąz, bo za dużo już było.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Farbowanie włosów
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12