Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co słychać w pracy?
Autor Wiadomość
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-17, 08:28   

Posuuucha. Wszyscy mi chorują, idę dopiero w sobotę..



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Co słychać w pracy?
dragon29 


Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 101
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-01-02, 20:17   

staż mi się skończył i nie wiem co dalej, prosiłem o przedłużenie nie dali z powodu ograniczonych środków finansowych, pomimo to że byłem bardzo dobrym stażystą jeśli chodzi o wykonywane obowiązki



 
 
Co słychać w pracy?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-03, 00:37   

A ja dostałam dziś umowę na 3 miesiące z informacją, że dłuższego zatrudniania mnie nie przewidują, ale dobre i to... nie wiem tylko co zrobię za te 3 miesiące.



 
 
Co słychać w pracy?
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-03, 10:09   

Emaleth, przynajmniej tyle, że Ci powiedzieli wcześniej.. Musisz szukać, no co zrobisz innego :(

A ja szukam dodatkowo stałej pracy, nie tylko dorywczej. Chcę to jakoś pogodzić, nie wyobrażam sobie teraz opuścić moich dzieciaków.
Chociaż na dobrą sprawę, to na tym zadupiu nawet ulotek nie ma, to co ja mogę.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Co słychać w pracy?
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-23, 12:19   

Masakra... mamy remont... robotnicy nam wczoraj pracowali cały dzień przy... włączonej lampie UV (nikt nie wie jak to się stało)... cud, że się tylko poparzyli... jak słucham jak teraz się z tego śmieją to dochodzę do wniosku, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem.



 
 
Co słychać w pracy?
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-24, 13:50   

Emaleth napisał/a:
jak słucham jak teraz się z tego śmieją to dochodzę do wniosku, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem.

Dziś u mnie młoda chciała zrobić popcorn samodzielnie, w mikrofali. Mikrofala zawsze była nastawiona na parenaście minut, żeby tylko przyciskać guzik, bo dzieciom trzeba wszystko podgrzewać. Moja Olcia wspaniała wpadła na genialny pomysł, że skoro ma być zero, to trzeba wcisnąć guzik i poczekać, aż te parę minut minie.. i grzać pustą mikrofalę przy okazji :P Na szczęście coś mnie tknęło i polazłam do kuchni.

A jaka była obrażona na mnie, że jej wyłączyłam :P




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Co słychać w pracy?
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-24, 22:45   

W pracy zaczyna być lepiej, chociaż czuję się tam jakaś inna niż większość ludzi tam pracujących. Dobrze, że przynajmniej z paroma znalazłam wspólny język. :) Dostałam w końcu umowę o pracę, lekką podwyżkę, nawet pochwałę ostatnio. Jakoś do przodu idzie.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Co słychać w pracy?
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-25, 12:06   

Yennefer, gratulacje.



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Co słychać w pracy?
kathika*** 



Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2011
Posty: 827
Skąd: śląskie

Wysłany: 2013-01-25, 19:31   

Yennefer to super, że w pracy coraz lepiej, no i najważniejsze, że jest tam ktoś z kim można pogadać, bo nawet jak robota jest kiepska a ekipa fajna to wszystko da się przetrzymać.

Yennefer napisał/a:
Dostałam w końcu umowę o pracę, lekką podwyżkę, nawet pochwałę ostatnio.


Nie ma to jak odpowiednia motywacja. :D




"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy"

Haruki Murakami
 
 
 
Co słychać w pracy?
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-01-26, 00:28   

kathika*** napisał/a:
Yennefer to super, że w pracy coraz lepiej, no i najważniejsze, że jest tam ktoś z kim można pogadać, bo nawet jak robota jest kiepska a ekipa fajna to wszystko da się przetrzymać.

Yennefer napisał/a:
Dostałam w końcu umowę o pracę, lekką podwyżkę, nawet pochwałę ostatnio.


Nie ma to jak odpowiednia motywacja. :D


Ta, 60 groszy też coś. :D ale najważniejsza umowa.




"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Co słychać w pracy?
Jimmy
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-30, 15:08   

U mnie w pracy ciągle jedno i to samo: zwolnienia i ulgi podatkowe eeeeh! Nienawidzę tego okresu!!! Jeszcze więcej roboty niż zazwyczaj!!!! Siedze w pracy po 15 godzin, wracam do domu ide spac i znowu do roboty :/ .. mam dość...



 
 
Co słychać w pracy?
Fox 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Sty 2013
Posty: 100
Skąd: zapomnialam.

Wysłany: 2013-01-30, 15:25   

I wez tu miej ochote na zycie, kiedy uswiadamiasz sobie, ze na tym wlasnie ma polegac. A przynajmniej wszystko w okol o tym swiadczy.



zycie powoduje palenie i picie.
 
 
Co słychać w pracy?
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-01, 15:44   

Ja pracuje już rok prawie, dostałem taki tam awans z Młodszego Operatora na Operatora... :D



 
 
Co słychać w pracy?
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-02-03, 14:00   

Wolf, brawo :)



Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Co słychać w pracy?
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-02-07, 14:51   

Kurna znowu jakieś nowe promocje będą, już się całkiem w systemie pogbimy. :/



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Co słychać w pracy?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12