Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Piercing i tatuaże
Autor Wiadomość
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1092
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-04-21, 17:49   

Imperfect, jakie masz tatuaże? Ten najlepszy i ten pod wpływem chwili?



 
 
Piercing i tatuaże
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 259
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2024-04-21, 19:16   

void napisał/a:
odbicie dłoni młodego akurat mocno symboliczny
Młody zawsze będzie z Tobą. :)
Sweden napisał/a:
jakie masz tatuaże? Ten najlepszy i ten pod wpływem chwili?
ten pierwszy to ptak na gałęzi i roślinność. Miałam wtedy inny pomysł, ale tatuatorka podpowiedziała mi, że to będzie lepiej maskować blizny. I miała rację. Jestem z niego bardzo zadowolona.
Drugi to królik - połączenie moich dwóch zwierzaków. Wygląd jednego, kolor sierści i oczu drugiego.




 
 
Piercing i tatuaże
Mayh3m 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2024
Posty: 35
Skąd: śląskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2024-04-25, 13:57   

Ja jak będę miał kasę to zamierzam zrobić mój pierwszy. Byłem już wstępnie wybadać grunt, zamierzam wytatuować cztery palce lewej dłoni, zero artyzmu, czysta ideologia i minimalizm. Zdziwiło mnie ze wstępnie za coś tak prostego zazyczono sobie 600 polskich złotych i polecono szukać na pinterescie, właściwie sam mogę to narysować. To standardowa cena? Powiedziano mi że palce to utrudnienie ale czy aż takie? Poza tym zastanawia mnie lekka kontrowersyjnosc jednego z nich (skreślony krzyż) na ile to może komplikować poszukiwanie pracy.



 
 
Piercing i tatuaże
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3504
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-04-25, 14:01   

Mayh3m, palce są rzeczywiście trudniejsze, bo źle zrobione będą miejscami zanikać. Poza tym to widoczne miejsce, więc oczekiwany efekt jest też najwyższy. Nie dziwię się cenie. Jakbyś chciał zrobić coś podobnej wielkości np. na karku, to pewnie byłoby taniej.
Poza tym w cenę wchodzi nie tylko wielkość, ale przede wszystkim otworzenie dla każdego klienta świeżego zestawu igieł i tuszu (i chociażby rękawiczek). Pewnie coś jeszcze, ale aż tak się nie znam.
Sama byłabym bardzo ostrożna z kontrowersyjnymi tatuażami w takim miejscu, ale to Twoja decyzja. Co myślisz o ponoszeniu najpierw podobnego symbolu na koszulce albo na wisiorki i zobaczeniu, jak różni ludzie reagują?




– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
  
 
 
Piercing i tatuaże
Mayh3m 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2024
Posty: 35
Skąd: śląskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2024-04-25, 14:17   

Myślę że to całkiem dobra sugestia, mam już wstępnie namierzone rzeczy, właśnie koszulki i wisiorek, czemam na przypływ gotówki, tatuaż byłby na mało eksponowanym miejscu, najmniejszy palec, ale i tak się wacham, reszta byłaby raczej akceptowalna( o ile jako akceptowalny można uznać symbol ateizmu), reszta czyli ten symbol i literki J K w zasadzie są pewne, myślę że jak będzie możliwość to to zrobię.

Co do ceny to nie będę się kłucic bo nie znam tematu, wiem że takie rzeczy muszą kosztować ale nie spodziewałem się aż tyle za taką pierdulke. Zmazywanie się to przecież mój ewentualny koszt, ja zapłacę za ewentualne odnowienie, nieprawdaż?




  
 
 
Piercing i tatuaże
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1092
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-04-25, 14:40   

Imperfect, najważniejsze, że oba Cię się podobają. :) Ptak na gałęzi z roślinnością na pewno wygląda super. :)
Mi się marzy cover jednego z tatuaży.


Mayh3m, oprócz tego co napisała Hiro, i tego, że wszystko drożeje w produktach i usługach co ma przełożenie na kwotę końcową, to w cenie zawiera się też robocizna wykonującego tatuaż, jego poświęcony czas i zdolności.
Jak chcesz tanio to możesz szukać u praktykantów, poszerzając portfolio tatuują za niższą cenę.




 
 
Piercing i tatuaże
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 109
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2024-04-25, 15:11   

Niestety nie mogę sobie przekłuć ucha, a chciałbym to zrobić od jakichś 25 lat.



 
 
Piercing i tatuaże
Mayh3m 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2024
Posty: 35
Skąd: śląskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2024-04-25, 15:32   

Mama zabroniła? Bo wiesz jak studiowałem to był taki jeden co po pół roku uzyskał zgodę od mamy żeby jednak nie studiować i cały w euforii zaprzestał w koncu.

[ Komentarz dodany przez: aga_myszka: 2024-04-25, 21:46 ]
Proszę bez wycieczek personalnych.




  
 
 
Piercing i tatuaże
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 109
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2024-04-25, 15:47   

Mayh3m napisał/a:
Mama zabroniła? Bo wiesz jak studiowałem to był taki jeden co po pół roku uzyskał zgodę od mamy żeby jednak nie studiować i cały w euforii zaprzestał w koncu.


Moja matka nie żyje i niczego mi nie zakazywała.
Nie zlecam przekłucia ucha, bo musiałbym zakładać i zdejmować kolczyk przed treningami karate i po treningach.
A poza tym jako nihilista nie mam motywacji do czegokolwiek oprócz pracy i ćwiczeń.




 
 
Piercing i tatuaże
Mayh3m 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Kwi 2024
Posty: 35
Skąd: śląskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2024-04-25, 16:38   

Okularnik napisał/a:
Niestety nie mogę sobie przekłuć ucha, a chciałbym to zrobić od jakichś 25 lat.

Jakoś mało to nihilistyczne. Tata zabrania?




 
 
Piercing i tatuaże
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1092
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-04-25, 16:38   

Okularnik, jaki kolczyk chciałbyś mieć w uchu, że problematyczne byłoby dla Ciebie zdejmowanie go przed treningami?



 
 
Piercing i tatuaże
void 
ad absurdum



Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 1753
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2024-04-25, 17:41   

Mayh3m napisał/a:
na ile to może komplikować poszukiwanie pracy.
Myślę, że nie musisz się martwić, bo to bez znaczenia i tak najprawdopodobniej nie znajdziesz pracy z innych powodów.

Mayh3m napisał/a:
akceptowalny można uznać symbol ateizmu
Myślę, że to jest edgy i akcpetowalne w gronie gimnazjalnych ateistów, a że gimnazjów już nie ma...



To object to this inseparability of pleasure and pain, life and death, is simply to object to existence. But, of course, we cannot help objecting when the time comes. Objecting to pain is pain.
 
 
Piercing i tatuaże
Okularnik 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Mar 2023
Posty: 109
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2024-04-25, 19:06   

Sweden napisał/a:
Okularnik, jaki kolczyk chciałbyś mieć w uchu, że problematyczne byłoby dla Ciebie zdejmowanie go przed treningami?


Proste kółeczko. W pracy nie mógłbym nosić, na treningu również.




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2024-04-25, 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piercing i tatuaże
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 259
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2024-04-26, 17:30   

Sweden napisał/a:
Mi się marzy cover jednego z tatuaży.
co to za tatuaż? Co chciałabyś zmienić? :)



 
 
Piercing i tatuaże
Sweden 



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1092
Skąd: Polska

Wysłany: 2024-04-26, 17:43   

Imperfect, tatuaż róży jednoliniowy, chciałabym go udelikatnić.



 
 
Piercing i tatuaże
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12