Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Autor Wiadomość
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-02, 20:45   

Byłam u chłopaka, myśli i urojenia dały mi popalić przez co straciłam dużo czasu który mogłam spędzić z nim, zabrał mi żyletki, szkoda mi go. Mówi, że to nie moja wina ale ja wiem l E p I E j. Jestem orkopną osobą. Wróciłam do siebie, czas na powrót do szarego życia i lęku przed przyszłością tonąc w urojeniach i myślach.
Życie w urojeniach jako jedynej prawdzie jest bezpieczniejsze, już nikt mnie nie zaskoczy czymś złym bo spodziewam się wszystkiego.
Marzę o samobójstwie.
Poza tym znowu jakoś tak samotnie u mnie ale nie dziwię się temu, skończyłam wszystkie znajomości, to nie dla mnie. Nie jestem kimś z kim warto się przyjaźnić.


<<< Dodano: 2019-01-03, 17:00 >>>


wypiłam chociaż nie powinnam i teraz czuję sie jak bóg ale zaraz nakarmię moje myśli samobójcze wyobrażam sobie tyle rzeczy eh haha to się nie skończy


<<< Dodano: 2019-01-03, 17:29 >>>


czuje tak duzo emocji i czuje że mogę pozbyć się tego napięcia tylko robiąc sobie kzywdę




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Amo
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-03, 17:34   

Zawsze możesz pogadać wihszyciel, jeśli chcesz. Sam zmagam się z autodestrukcja poprzez picie.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-06, 09:35   

Urojenia znowu dają mi w kość, mój związek chyba się przez to skończy bo wolę ufać im niż partnerowi.
Czasami myślę o szpitalu psychiatrycznym ale nie mam na to czasu. Myślę, ze nie jestem wystarczająco chora. Z resztą kto mnie przyjmie tylko dlatego że chcę się zabić, mam urojenia i się chlastam?




 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Exmit
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-13, 13:05   

Znowu to czuję. Albo właśnie nie czuję niczego. To wszystko sprawia wrażenie iluzji. Bez większego sensu. A ja jestem jakąś zepsutą kukiełką. I nie mam siły...



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
.Nieobecna. 



Wiek: 27
Dołączyła: 08 Mar 2018
Posty: 51
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-01-18, 09:21   

Czuję się obco sama ze sobą. Nie znam osoby, którą jestem. Strasznie boję się przyszłości. Mogłyby mnie przestać męczyć koszmary.



Ta nić czarna się przędzie:
Ona za mną, przede mną i przy mnie.
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
komarymniepogryzły 
Simple Man



Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2015
Posty: 967
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-01-18, 11:42   

Tracę poczucie sprawczości w moim życiu oraz skuteczności. Czuję się paskudnie.



„Ty, twe radości i smutki, twe wspomnienia i ambicje, twoje poczucie tożsamości i wolnej woli to w rzeczywistości nic więcej niż aktywność wielkiego zbioru komórek nerwowych i związanych z nimi cząsteczek.”
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową."
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-25, 19:24   

Czuję się trochę samotnie, brakuje mi nowych dłuższych znajomości ale wiem, że nie umiałabym ich utrzymać jak i rozmawiać z tymi ludźmi.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Commodore 
Biały Smok



Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 836
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-01-26, 16:50   

Czuję się źle, męczy mnie coraz bardziej życie, nie mam siły zająć się sobą, a tu na głowę spadają kolejne problemy, które trzeba załatwić, trzeba wymyślić rozwiązanie, a siły brak. Dodać do tego bezsenność, to wychodzi super miks.

Tak niewiele potrzeba, aby rozbić mnie na drobne...




I am happy, I'm all smiles. Just the grieving in my style. Just a problem I enjoyed. No more crying I'm
a boy. :dragonek:
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-27, 11:55   

Znowu myśli szaleją w głowie, czuję się gorsza.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Muff 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 79
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-01-27, 13:40   

Nie wiem już kim jestem i czego chcę. Opanowuje mnie smutek i bezradność. Nie mam nawet sił żeby zaspokoić głód.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Amo
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-27, 17:31   

Czuje się fatalnie, po raz kolejny w życiu tracę osobe, na której mi zależy. Nie mam nawet z kim o tym porozawiać. Biorę leki ale znowu myślę tylko o tym, jak bardzo żałuję, że się urodziłem. Po raz pierwszy od może 6-7 lat dodalem sobie nową blizne. Czuje się koszmarnie



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Kab1998 
Kab1998



Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2019
Posty: 76
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2019-01-27, 20:04   

też straciłem najważniejszą osobę w moim życiu i to w miarę niedawno, też z własnej winy trochę.. z nią wszystko było takie łatwe.. chciałbym zapomnieć



A ja królem będę!
 
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Muff 


Wiek: 28
Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 79
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2019-01-28, 09:02   

W dalszym ciągu jestem zmęczona, akurat kiedy wreszcie mam trochę siły psychicznej żeby coś zrobić. Jest mi strasznie smutno z tego powodu, odczuwam niesprawiedliwość :(



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
linka_222 


Wiek: 21
Dołączyła: 23 Sty 2019
Posty: 8
Skąd: Polska

Wysłany: 2019-01-28, 22:50   

Mam ochote ze sobą skończyć..
Nie mam już na nic siły a te cholerne leki nie działają.. Mam dość chciałabym zniknąć lub przespać to wszystko.. Rozmowy u psychologa ostatnio nic nie dają a wspomnienia że szpitala wracają... Nie chcę już.. Nawet nie potrafię zaufać i wyznać najbliższej osobie że jest mi tak strasznie źle.. Nie chcę jej obarczać moimi problemami.. Jestem gruba., czuję się nikim.. Wszystko jest inaczej niż powinno być, a ja wciąż żyje. Marzeniami.. Nie wiem jak się zabrać za to wszystko.. Naprawdę nie mam siły.. Chciałabym pomocy ale boję się o nią poprosić.. Boję się wyśmiania, odrzucenia. Samotności..
Chciałabym żeby to wszystko było łatwiejsze..
Patrząc w lustro chce mi się wymiotować.. Jedząc posiłek myślę o tym jak bardzo chciałabym przestać jeść..
Chciałabym odlecieć..




Linka_222
 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
wihszyciel
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-29, 13:38   

Samotność boli. Boję się, że zostanę sama.



 
 
Gdy smutno, gdy ci źle, gdy ze szczęścia latać chcesz...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11