Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zmienne nastroje
Autor Wiadomość
bezemocji 


Dołączył: 05 Lis 2016
Posty: 41
Skąd: świat

Wysłany: 2017-03-02, 23:14   

Makaron napisał/a:
winyl napisał/a:
Jak radzicie sobie ze zmiennymi nastrojami?

Poddajemy się im :P
Najlepszą strategią jest sprawiać sobie jak najmniej radości, bo gdy cały czas jest chujowo to nie ma żadnych wahań, a stan wiecznego "szczęścia" jest nierealny do utrzymania :)

Jak dla mnie lepiej mieć raz gorzej raz lepiej niż wiecznie "pusto", byle te wahania nie były za ostre.




 
 
Zmienne nastroje
Sue 
Ziemniak



Dołączyła: 27 Sty 2017
Posty: 91
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-03-07, 17:03   

bezemocji napisał/a:
Jak dla mnie lepiej mieć raz gorzej raz lepiej niż wiecznie "pusto", byle te wahania nie były za ostre.


Podpisuję się. U mnie z resztą ta pustka i tak w końcu wywołuje doła, więc no, tracę podwójnie.




 
 
Zmienne nastroje
shady 
4w5



Wiek: 24
Dołączyła: 29 Mar 2015
Posty: 566
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-05-08, 00:53   

Niby lepiej jest mieć raz lepiej, a raz gorzej niż cały czas źle, ale najgorzej gdy nawet jak jest "dobrze" to to szczęście nie jest takie prawdziwe, naturalne. Czuję się jakby było sztuczne i nie moje, nie brałam nigdy narkotyków, ale tak właśnie wyobrażam sobie ich działanie. Kiedy zdaje sobie sprawę, że będąc w tej skrajności też wszystkich ranię i i tak nie umiem z niczego szczerze odczuwać przyjemności, popadam w drugą skrajność. Chociaż to przeważnie się zmienia bez powodu. No i czasem co parę dni, czasem zaś parę razy dziennie. To naprawdę męczące. Mam dość.



"Wiesz dlaczego żółw jest taki twardy? Bo jest taki miękki..."
 
 
 
Zmienne nastroje
Lady Blair 
Diamante



Wiek: 26
Dołączyła: 20 Kwi 2017
Posty: 156
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-07-05, 12:19   

Ja tez czasem mam wachania nastrojow, raz jestem wesola, pozniej mnie wszystko wkurza, a potem mi troszke smutno.




 
 
Zmienne nastroje
Zakręcona 
Nikt ważny



Dołączyła: 01 Paź 2014
Posty: 629
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-07-24, 14:11   

Teraz we mnie jest taka złość, gniew. Lepiej się do mnie nie odzywać, naprawdę bo wybucham. Mam dość wszystkiego i wszystkich a wczoraj był smutek i wyrzuty sumienia.



Gdy przeglądasz się w lustrze i masz ochotę je stłuc, to nie lustro trzeba zniszczyć, to ciebie trzeba zmienić.
Najgorsze w piekle to nie palący ogień, wieczność męczarni, utrata łaski bożej czy poddanie torturom. Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.
 
 
Zmienne nastroje
MalaMi 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Lip 2020
Posty: 83
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2023-05-16, 19:00   

Ja nie umiem z nimi żyć. Może cudem mnie tego nauczą na oddziale terapii na którą idę w lipcu do szpitala.



 
 
Zmienne nastroje
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11