Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Autor Wiadomość
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-08, 10:22   

Zgłaszam skargę na moderatorkę. Poczułem się urażony bierną agresją, która zastosowała. Myślałem, że coś się zmieni po wprowadzeniu nowego zarządu, ale jak widać dalej Ci, którzy zostali wcześniej poddani sankcjom są tymi gorszymi. Ktoś się może pomylić, zapomnieć, ale w moim przypadku od razu zostałem potraktowany jakbym świadomie łamał regulamin. Nie czuję się z tym dobrze, zrobiłem się nerwowy, a motywacja do dalszego udzielania się na forum - tuż po jego nowym otwarciu - zmalała. Odpowiadając na zarzuty:

Przez ostatni tydzień udzielałem się na innym forum, gdzie talowego zakazu nie było, więc najprościej w świecie o nim zapomniałem. Rozumiem również, że możecie mnie nie lubić, szanować, czy nawet tolerować. Jednak moderator powinien zachowywać pewną kulturę i wstrzymać się od takich zwrotów. Powiedziałbym, że powinien być pewnym wzorem, modelem wzorowego użytkownika. Dzisiejsze zachowanie było stanowczo nie na miejscu i mam nadzieję, że administracja ukarzę tą moderatorkę.

Dziękuję i życzę wszystkim miłego dnia.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-08, 14:31   

Prawdę mówiąc to... potwierdzam słowa Ryby. Dobrze by było, gdyby moderatorzy zwracali uwagę w sposób mniej złośliwy. Wystarczyło przypomnieć, by zapoznał się raz jeszcze z regulaminem, ponieważ na forum jest zakaz podawania nazw narkotyków. I tyle.



Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-04-08, 20:54   

Ryba napisał/a:
Przez ostatni tydzień udzielałem się na innym forum, gdzie talowego zakazu nie było, więc najprościej w świecie o nim zapomniałem.
Ale tutaj takowy jest. Proszę pamiętaj na przyszły raz. :) A z moderatorką już porozmawialiśmy. :)
Również miłego dnia życzę.




They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-08, 21:04   

Będę pamiętał. Tak długo, aż znowu nie zapomnę. :oops:



 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-09, 11:15   

Ryba, dla odświeżenia polecam w wolnej chwili lekturę Regulaminu. To nie wstyd, ja też czasem odświeżam jego znajomość. ;)



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-09, 17:28   

Jaki czas użytkownicy mają na założenie nowego tematu powitalnego?




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Motyl 
talitha kum



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 1733
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2017-04-09, 18:57   

Adriaen napisał/a:

Jaki czas użytkownicy mają na założenie nowego tematu powitalnego?

Nowy temat powitalny należy założyć w ciągu tygodnia.




Jeżeli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-09, 22:42   

Mam dylemat... z jednej strony chciałabym móc zacząć swój nowy temat... mieć czysta kartę... Z drugiej nie mam serca usuwać tylu lat... tylu wspomnień. Nie potrafię... :(
Czy jest możliwość by zamknąć temat, przenieś do archiwum i zacząć nowy? Zamiast usuwać całkowicie?




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2017-04-10, 13:03   

Czy w związku z usunięciem poddziału leki nootropowe i prokognitywne można wnieść o usunięcie całego działu leki?
Bo używając argument o złym wpływie tych leków... to neuroleptyki leki na wku**nie też. A o nasennych nie wspominając.
Nootropy i pro-, to legalnie dostępne środki. Są często traktowane jako suplementy i stosowane w geriatrii.

No, chyba, że ulegliście paranoi typu Newsweek. Nie, to nie są dopalacze. Te substancje są nawet w żywności.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-10, 13:10   

Szamanka, owszem, są i takie działanie wykazują także niektóre zioła. Ale żaden z wątków zawartych w tym dziale nie odpowiadał substancjom uznanym oficjalnie za lecznicze, lekom doprowadzonym do obrotu w Polsce, ani nawet o kofeinie. Zawierały natomiast opowieści użytkowników o ich eksperymentach z nie do końca przebadanymi substancjami, nabywanymi w sklepach, które być może nie podlegają należytym kontrolom. Jeden wpis wprost mówił o szemranym źródle i dziwnym opakowaniu, w którym równie dobrze mogła być soda lub mąka. Takie wpisy kłócą się z regulaminem, bo takie substancje, zwłaszcza u osób chorych stosowane na własną rękę bez porozumienia z lekarzem mogą być bardziej niebezpieczne niż stosowanie leków bez recepty. Tamten dział przypominał bardziej hypera niż konstruktywną dyskusję o działaniu leków przepisanych przez lekarza.



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10450
Skąd: świat

Wysłany: 2017-04-10, 13:30   

Żurawek napisał/a:
Ale żaden z wątków zawartych w tym dziale nie odpowiadał substancjom uznanym oficjalnie za lecznicze,

A to ciekawe:
http://online.synapsis.pl...nootropowe.html

Żurawek napisał/a:
Jeden wpis wprost mówił o szemranym źródle i dziwnym opakowaniu, w którym równie dobrze mogła być soda lub mąka. Takie wpisy kłócą się z regulaminem,

Ciekawie to brzmi w kontekście zmiany Zarządu. ;)
Żurawek napisał/a:
Tamten dział przypominał bardziej hypera niż konstruktywną dyskusję o działaniu leków przepisanych przez lekarza.

1.Tak to się ma do suplementów diety i leków homeopatycznych?
2. Ciężko konstruktywnie dyskutować... jednej osobie. Ale czy to znaczy, że nie ma prawa do wypowiedzi na temat legalny? Są tematy nawet w lekach z góra 5 postami i nikt ich nie rusza.
Żurawek napisał/a:
bo takie substancje, zwłaszcza u osób chorych stosowane na własną rękę bez porozumienia z lekarzem mogą być bardziej niebezpieczne niż stosowanie leków bez recepty.

Czyli jak napiszę - muszę się uspokoić wezmę [toito], będzie już ok? Bo takie posty i ja piszę nieraz i czytam nieraz, a biorąc pod uwagę deklarację kontynuowania regulaminu... nie widzę sprawiedliwej konsekwencji.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-10, 14:17   

Szamanka, gdzie masz na tej liście dwa preparaty, o których tam dyskutowałyście ze Scarlet? Przeglądałam i tę stronę i te tematy i parę innych fajnych artykułów pisanych przez neuropsychologów, lekarzy itp. Nie wykazano w testach klinicznych by te substancje miały faktycznie wykazywać korzystny wpływ i nie szkodzić przy okazji. Zwłaszcza na to drugie nie ma odpowiednich badań.

W kwestii paraleli do zmiany Zarządu nie mam pomysłu. O to, że podważam wypowiedzi osoby z wcześniejszego Zarządu? Nie muszę się zgadzać ze wszystkimi stanowiskami byłych funkcyjnych i nie broni to też nowemu Zarządowi we własnej ocenie sytuacji.

Przy zakupie suplementów diety masz szansę otrzymać poradę farmaceuty, masz to też objęte pewnymi normami prawnymi. Leki homeopatyczne też sprzedawane i włączane do terapii są przez lekarzy lub chociaż masz szansę na poradę farmaceuty. Poza tym na każdym z suplementów masz napisane, że nie powinny być stosowane przez osoby chore bez porozumienia z lekarzem bądź farmaceutą. Sorry, ale mając poważnie zaburzoną chemię mózgu i testując na sobie substancje wpływające na metabolizm mózgu bez porozumienia z lekarzem działasz potencjalnie szkodliwie na własny stan zdrowia i dodatkowo publikujesz to na forum, gdzie masz osoby ze skłonnościami do samouszkodzeń. Wpływa to negatywnie na takie osoby i w świetle regulaminu, który stara sie działać w tej kwestii prewencyjnie po prostu wchodzi to w dysonans.

Ma prawo wypowiedzi, tylko głównym założeniem działu o lekach jest dyskusja o lekach otrzymanych od lekarza, albo chociaż o uznanych za względnie bezpieczne dla zdrowia i dopuszczonych do samodzielnego stosowania. Te substancje, o których była mowa, a nie wszystkie nootropy tego badania nie miały. Nie miały nawet porządnej nazwy handlowej i jawnie było napisane o dalszych jej testach. Nawet zgłaszając się na testy kliniczne masz opiekę lekarza, a tu nie.

Substancje na uspokojnienie, te które działają i te które zażywamy my obie (przynajmniej jeden z tej samej grupy) został Ci wydany przez lekarza w takim własne przeznaczeniu, czyż nie? A środki uspokajające dostępne bez recepty są raczej nieszkodliwe i jedyne co możesz po ich niewłaściwym zastosowaniu dostać to biegunka. Na takie teksty z substancjami niedozwolonymi reakcja jest inna czyż nie? Nawet na sposób uspokajania się alkoholem.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-10, 14:38   

Żurawek napisał/a:
O to, że podważam wypowiedzi osoby z wcześniejszego Zarządu? Nie muszę się zgadzać ze wszystkimi stanowiskami byłych funkcyjnych i nie broni to też nowemu Zarządowi we własnej ocenie sytuacji.

Zgłaszam sprzeciw. W żadnym miejscu poprzedni zarząd nie wyraził swojego zdania na ten temat. No chyba, że o czymś nie wiem. ;)





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-04-10, 14:45   

Adriaen, przepraszam, osoba będąca w Zarządzie (choć nie wiem czy w momencie pisania postów w tym dziale) była w Zarządzie. Nietrafny skrót myślowy mi wyszedł. ;)



Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-10, 15:42   

Żurawek napisał/a:
Adriaen, przepraszam, osoba będąca w Zarządzie (choć nie wiem czy w momencie pisania postów w tym dziale) była w Zarządzie. Nietrafny skrót myślowy mi wyszedł.

Nawet jeśli dana osoba była w danym momencie członkiem zarządu nie znaczy, że jako członek zarządu się wypowiadała.




 
 
Pytania, prośby, zażalenia, pochwały
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 11