Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Żurawek
2018-08-22, 23:21
Nabór na moderatora :)
Autor Wiadomość
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-10, 20:48   

Naamah napisał/a:
brak ostrzeżeń;


Czyli na starcie nie mam już szans :roll:




 
 
Nabór na moderatora :)
Marianna
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-10, 22:40   

Raphael, :smutna piątka: , nie tylko Ty...



 
 
Nabór na moderatora :)
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-06-11, 10:53   

Zgłaszam się.
Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ jestem na forum codziennie, spędzam tutaj ogromną ilość czasu. Jestem osobą bezkonfliktową. To forum dało mi dużo dobrego, ja chciałbym mu dać coś od siebie.




They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Nabór na moderatora :)
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-11, 14:01   

Marianna, niestety :smutna piątka:



 
 
Nabór na moderatora :)
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2016-06-11, 14:25   

Pamiętajcie, że ostrzeżenia w końcu się przedawniają. Jestem żywym przykładem na to, że można mieć osta, a potem być modem. ;)



 
 
 
Nabór na moderatora :)
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-06-13, 00:32   

Chciałem zgłosić swoją kandydaturę. :>

Co do wymagań: postów mam ilość odpowiednią, lat 21, ostrzeżeń brak, pisownia myślę iż też nie jest naganna (nawet nauczyłem się pisać kropki przed emotkami na końcu zdań, więc myślę, że to duży krok naprzód :lol: ), a moja obecność na forum jest bardzo częsta, czasem czytam i piszę na forum z ekranu smartfona a nie laptopa, ale mimo że zacząłem nie tak dawno pracować, forum jest dla mnie o tyle ważne, że zawsze znajdę na nie czas.
aga_myszka napisał/a:
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?

Cóż, jak wyżej wspomniałem, forum jest dla mnie ważne, dało mi już bardzo wiele i cóż, chciałbym też coś więcej dać temu forum, niż dotychczas. Osobą konfliktową nie jestem, wręcz staram się zawsze łagodzić spory, niż je zaogniać, z nikim nie miałem okazji się tu kłócić czy toczyć sporów i mam zamiar dalej to utrzymywać. Jestem osobą bardzo cierpliwą i opanowaną. Staram się czytać wszystkie tematy użytkowników, mimo że rzadko zdarza mi się ostatnio pozostawić po tym ślad, w postaci jakiegoś posta.




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Nabór na moderatora :)
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-06-13, 12:47   

Zgłaszam się.

Nie jestem może bardzo aktywna w ostatnim czasie, ale forum przeglądam codziennie (kilka razy dziennie). Dodatkowo zaczynają mi się wakacje i będę miała sporo czasu. Jestem osobą opanowaną, nie wszczynam kłótni, moja pisownia nie pozostawia nic do życzenia.




Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Nabór na moderatora :)
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5678
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-06-13, 14:40   

Czekamy na zgłoszenia do wieczora. :)



:myszka:
 
 
Nabór na moderatora :)
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-13, 15:08   

Evi napisał/a:
a potem być modem.


W sumie masz rację, z tym że ja nie nadaje się na moda. Ale ciekawy jestem kto zostanie...




 
 
Nabór na moderatora :)
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-26, 08:54   

Wraz z końcem lipca dobiega końca kadencja moderatorska Vittera. Otwieramy więc nabór. :)

Wymagania:
- minimum 300 postów (dostęp do spraw intymnych);
- ranga "Zaufany";
- 18 lat (wystarczy rocznikiem);
- brak ostrzeżeń;
- poprawna pisownia;
- częsta obecność na forum;
- brak założonej na kogoś funkcji: "wymuszone ignorowanie" lub możliwość usunięcia jej

Dodatkowym wymaganiem jest również odpowiedzenie przy zgłoszeniu na pytanie: Dlaczego chcesz zostać moderatorem?

Więcej o obowiązkach i prawach moderatora możecie przeczytać w Regulaminie.

Nabór trwa od dzisiaj (26.07.2016) do przyszłego wtorku (02.08.2016). Wyniki zostaną ogłoszone w czwartek (04.08.2016).




 
 
Nabór na moderatora :)
Sourlie 
Porcelanowa Lalka



Wiek: 26
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 1184
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2016-07-26, 09:15   

Sourlie napisał/a:
Zgłaszam się.

Chciałabym zostać moderatorem, gdyż bardzo związałam się z tym forum, wchodzę na nie kilka razy dziennie, po to by dowiedzieć się jak się czują inni użytkownicy. Dzięki innym stałam się znów częścią tego forum i z tego powodu chciałabym zaoferować swoją pomoc. Bardzo chętnie pomogłabym przy pilnowaniu porządku itd. Jestem bezkonfliktową osobą, która raczej stara się trzymać z daleka od sytuacji konfliktowych. A jeżeli już w się w takiej znajduje to staram się spojrzeć na sprawę obiektywnie. Co do pisowni to raczej żadnych błędów nie popełniam. Poza tym mam dużo czasu, który mogłabym spożytkować tutaj. Mam nadzieję, że będę miała szansę się wykazać.




I znowu stoi obok lustra na toaletce całkiem sama
I tylko jedna mała kropla spłynęła w dół po porcelanie
 
 
 
Nabór na moderatora :)
Alice Liddell
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-28, 02:27   

Zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora. :)
Arya napisał/a:
- minimum 300 postów (dostęp do spraw intymnych);
- ranga "Zaufany";
- 18 lat (wystarczy rocznikiem);
- brak ostrzeżeń;
Spełnione.

Arya napisał/a:
- poprawna pisownia;
Trudno mi obiektywnie oceniać, ale chyba nie jest najgorzej. XD

Arya napisał/a:
- częsta obecność na forum;
Na forum wchodzę kilka razy dziennie i nie są to krótkie wizyty. :lol:

Arya napisał/a:
- brak założonej na kogoś funkcji: "wymuszone ignorowanie" lub możliwość usunięcia jej
Obecnie nie mam założonej na jakiegokolwiek użytkownika funkcji "wymuszone ignorowanie".

Arya napisał/a:
Dlaczego chcesz zostać moderatorem?
Bardzo zżyłam się z forum i spędzam wiele czasu na rozmowach z jego użytkownikami. Otrzymałam tu wiele wsparcia i zainteresowania, choć nie zawsze było kolorowo. Co tu dużo mówić... Forum jest częścią mojego życia. Właśnie dlatego uznałam, że warto się zaangażować w opiekę nad tym naszym kawałkiem internetów.



 
 
Nabór na moderatora :)
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-30, 17:42   

Zgłoszę się i ja.
Lubię tę funkcję i wiecie już jak się ze mną "pracuje".




 
 
Nabór na moderatora :)
Kappa 
Kappa



Wiek: 18
Dołączył: 31 Gru 2014
Posty: 996
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-08-01, 12:58   

MuniekB napisał/a:
Zgłaszam się.
Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ jestem na forum codziennie, spędzam tutaj ogromną ilość czasu. Jestem osobą bezkonfliktową. To forum dało mi dużo dobrego, ja chciałbym mu dać coś od siebie.




They say we die twice,
Once when the breath leaves our body and once, When the last person we know says our name
 
 
Nabór na moderatora :)
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2016-08-01, 23:15   

Długo myślałam nad tym, czy zgłosić swoją kandydaturę. Stwierdziłam jednak, że brakuje mi moderowania. Lubiłam tę funkcję, a nie piastowałam jej od bardzo dawna. Chciałabym sprawdzić się na tym forum, ponieważ ten zarząd wydaje mi się najprzyjemniejszy ze wszystkich, w których byłam, jeśli chodzi o przeróżne fora internetowe. Ta funkcja zapewniłaby mi również swego rodzaju spełnienie. Nie ukrywam, że lubię czuć się ważna i potrzebna. Oprócz tych czysto egoistycznych pobudek, chciałabym, by moja pomoc na forum, była swego rodzaju podziękowaniem, ukłonem w stronę byłej i obecnej administracji oraz wszystkich użytkowników za to, że zmienili moje życie na lepsze.



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Nabór na moderatora :)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12