Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Matura
Autor Wiadomość
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-08, 21:59   

Fenoloftaleina, potrzebuję min 80% z jakiegoś rozszerzenia. Tylko, że nie mogłam wziąć jednego przedmiotu, bo to za duże ryzyko. Nie poszedłby mi pl i miałabym problem. Nie mogłam się zdecydować co jeszcze dobrać, więc wzięłam dwa dodatkowe przedmioty. Stwierdziłam, że w międzyczasie zobaczę, z czego będzie mi lepiej szło przygotowywanie się. No i teraz marnuję czas na historię (z której nic nie umiem mimo tylu zarwanych nocy, bo mam słabą pamięć) zamiast skupić się na tym, co było dla mnie najważniejsze - na pl. Nie wiem, co będzie z tą maturą. Sumienie nie pozwala mi pójść i napisać na te kilkanaście czy kilka pkt. Więc stwierdzenie, że 'spokojnie, to rozszerzenie, nie da się nie zdać' raczej nie pomaga... eh.



Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Matura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-02-08, 22:02   

Sadnessa, moim zdaniem jeżeli nie czuje się na siłach, to lepiej wziąć mniej rozszerzeń i poświęcić im więcej czasu, lepiej się przygotować. A tak, kosztem jednego można zawalić drugie.

Z jakiegokolwiek rozszerzenia potrzebujesz minimum 80% czy jak? :hmm:




She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-08, 22:20   

Fenoloftaleina, wiem, co masz na myśli. Sama tak uważałam. Ale w pewnym momencie poczułam się na siłach. To był ten krótki okres lepszego samopoczucia. Nie przewidziałam, że 'obniżony nastrój' tak bardzo pokrzyżuje mi plany. A gdy już sobie uświadomiłam, już jest za późno na zmiany.

Jeszcze nie wybrałam kierunku studiów. Żadne mnie nie zachęcają, ciężko będzie mi się zdecydować, więc w dużej mierze będę kierować się maturą. 80% z pl gwarantuje dobre studia w moim mieście, czy to prawo czy inne humanistyczne kierunki. Tylko, że ja chcę mieć pracę po studiach i nie chcę katować się kuciem na pamięć (jak to bywa na prawie). Dlatego chciałabym spróbować inny przedmiot, który pozwoliłby mi mieć pole manewru, żebym mogła pójść np na grafikę czy architekturę. A tam już potrzebna jest historia.

Nie mogłam wziąć jednego przedmiotu. Zbyt dużo bym ryzykowała. Jeden zły dzień każdemu może się trafić, a szczególnie jeżeli jest się tak podatnym na stres jak np. ja.

Zobaczymy, co przyniesie kolejny dzień. Może znajdę odrobinę zapału, żeby się pouczyć. Może stwierdzę: 'Wola Boska', co mi się ostatnio często zdarza i polecę z nurtem. ;)




Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Matura
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-09, 10:59   

Prawa nie polecam, chyba że masz plecy i utrzymanie. Jak zrobisz prawo to powinnaś iść w aplikacje...
Ewentualnie mudurówki...

Osobiście żałuję, że nie polazłem na Politechnikę/Medycynę... Zwłaszcza to 2gie gwarantuje prace w naszym kraju bo mamy niedobór lekarzy...




"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
 
 
 
Matura
Sadnessa 
nihil.


Wiek: 27
Dołączyła: 14 Lis 2014
Posty: 265
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-09, 18:43   

MODOK napisał/a:
Prawa nie polecam, chyba że masz plecy i utrzymanie. Jak zrobisz prawo to powinnaś iść w aplikacje...
Ewentualnie mudurówki...

Osobiście żałuję, że nie polazłem na Politechnikę/Medycynę... Zwłaszcza to 2gie gwarantuje prace w naszym kraju bo mamy niedobór lekarzy...


Na prawo się nie wybieram. Mimo iż jestem po profilu humanistycznym, to celuję w studia, po których rzeczywiście znajdę pracę. Mogłabym pójść na Politechnikę, ale większy wybór kierunków mam na uniwersytecie. Z resztą, pożyjemy, zobaczymy. Nie ma co planować, bo i tak pewnie wyjdzie inaczej. ;)




Kochana, nie wiem, jak i co miałabym Ci powiedzieć. Jak odejdziesz, to zaczekaj na mnie, tam, po drugiej stronie. Dołączę do Ciebie. Znów się spotkamy. I znów porozmawiamy.
 
 
 
Matura
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-04, 07:34   

Przesyłam siłę wszystkim maturzystom. :siłacz:
I nie stresujcie się za bardzo. To tylko wydaje się takie przerażające. :)




 
 
Matura
Blutet 



Wiek: 29
Dołączyła: 11 Sie 2013
Posty: 1778
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-05-04, 08:25   

I ja też trzymam za Was mocno kciuki! Powodzenia! :3



"Bóg zsyła na każdą górę tyle śniegu, ile ta w stanie jest udźwignąć."
 
 
 
Matura
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-04, 09:51   

Maturzyści, dajcie znać, jak poszło :kciuki: !



 
 
Matura
mistral 



Wiek: 27
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-05-04, 18:57   

Poszło znakomicie. Tak właśnie sądziłam, a potem okazało się, że pomyliłam imiona. Ciekawe, co z tym będzie. Ale nawet wizja kardynalnego, poprawki i roku w plecy (a raczej w pracy, heh) mnie tak bardzo nie przeraża. Ale no, wątpię, że wezmą mi to za kardynalny.
Jutro mój ulubiony ze wszystkich egzaminów. Prosty, łatwy i przyjemny. No i nie da się zawalić go przez jedno słowo.




 
 
Matura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-05-04, 18:59   

Podobał mi się temat Waszej rozprawki. :3 Nawet dzisiaj rano pisałam z jedną maturzystką, że mogliby dać coś o miłości. :lol:



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5678
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-05-05, 12:14   

Stresuję się tą maturą z matematyki chyba na równi z moimi maturzystami. Od dwóch osób mam już wieści, że była trudna, a od jednej, że średnia. Chciałabym już zobaczyć arkusz.



:myszka:
 
 
Matura
mistral 



Wiek: 27
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-05-05, 15:03   

Dla mnie była prosta. Wczoraj robiłam arkusz zeszłoroczny i o ile tamten przysporzył mi problemów w kilku zadaniach, to ten właściwie w żadnym. Szykuje się stówka, w najgorszym razie 96. Szkoda, że nic z tego nie wynika.



 
 
Matura
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-05, 15:06   

Polski w tym roku był chyba banalny, jeśli ktoś wybrał pierwszy temat... Herbert nieco ambitniejszy, ale też był do napisania. Spodziewałabym się czegoś trudniejszego.



 
 
Matura
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2016-05-05, 15:11   

Arya, ja też nie spodziewałam się takiego tematu na maturze. :P Liczę, że za rok będzie coś w tym stylu... Matmy jeszcze nie widziałam.



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Matura
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-05-05, 15:12   

mistral napisał/a:
Dla mnie była prosta.

Dla mnie również. Zadania otwarte, oprócz tych z dowodami, które zawsze kiepsko mi szły były bardzo przyjemne. Naprawdę jestem zaskoczono dotychczasowym poziomem, bo spodziewałam się czegoś trudniejszego.




Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Matura
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12