Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Poznawanie nowych ludzi
Autor Wiadomość
Cezar00 
Zdezintegrowany



Wiek: 29
Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 858
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2016-02-05, 00:12   

Fenoloftaleina napisał/a:
ale wtedy, jeżeli im też zależy,

Moim zdaniem jak ktoś nie wyrazi chęci poznania drugiej osoby i temu komuś na tym nie zależy to choćby się dwoić i troić nic to nie da.




"Mam w sobie tyle ładu i porządku co przedszkola."

Mam całe życie by umrzeć, więc nie będe się spieszyć."
 
 
 
Poznawanie nowych ludzi
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 12:07   

Adriaen napisał/a:

Samotnik napisał/a:
No bo ileż razy można zaczynać jedno i to samo: zainteresowania, gadanie o bzdurach, itp.

Zawsze odsyłam do wypełnionego profilu. :aplaus:

I ta osoba wraca z ciekawymi tematami do rozmowy?




 
 
Poznawanie nowych ludzi
LadyRed 
Zamknięty pokój



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Mar 2015
Posty: 514
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2016-02-06, 00:09   

Generalnie jestem dobra w poznawaniu a także zdobywaniu sympatii u innych ludzi. Potrafię zacząć rozmowę z kimkolwiek gdziekolwiek. Na początku zawsze udaję idealną i pokazuje same swoje najlepsze cechy, a te których nie mam np skromność- udaje. Nie po to by świadomie odszukać tą osobę lub w jakiś sposób ją skrzywdzić jest to dla mnie rodzaj obrony, poznając moje wady wchodzi sie do mojego świata. a ja nie jestem zbyt gościnna :) Nie lubię też gdy jakaś osoba długo przebywa w moim towarzystwie, patrzy na mnie- mam wtedy wrażenie, że widzi moją każdą niedoskonałość. Chciałabym móc umieć poznawać ludzi w taki sposób by oni nie poznawali mnie.



Tak strasznie się obwiniam Przyjacielu, że musiałeś umrzeć bym sobie o Tobie przypomniała!
 
 
 
Poznawanie nowych ludzi
MODOK 



Wiek: 33
Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 165
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2016-02-06, 09:51   

Mam podobnie jak przedmówczyni. Byłem dobry w poznawaniu do zakończenia studiów, do momentu istnienia mojego klubu hobbystycznego i mojego konta na FB. Teraz po spaleniu mostów, obrażeniu się na zakłamanych ludzi... marazm. Stagnacja. No i wolę wyliczyć swoje zainteresowania i tak są nieadekwatne do poznawania ludzi w dzisiejszych czasach.



"Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him. Because he can take it. Because he's not a hero. He's a silent guardian. A watchful protector. A Dark Knight".
 
 
 
Poznawanie nowych ludzi
mistral 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-02-22, 16:41   

Mam do was pytanie. Skrótowo sytuacja wyglądała mniej więcej tak: przedwczoraj byłam na koncercie i zaraz po jego zakończeniu jakiś typ ni stąd, ni zowąd poprosił mnie o numer. Zdziwiłam się bardzo, ale podałam mu ten numer. Następnego dnia zadzwonił i umówiliśmy się na pizzę. Bardzo mało o nim wiem. Nie znam ani wieku, ani nazwiska. Już nawet twarzy za dobrze nie pamiętam, ale wydaje mi się, że wyglądał na jakieś 25 lat. I tak się zastanawiam, czy to dobry pomysł widzieć się z nim? Czy to nie dziwne, że jakiś typ podchodzi do dziewuszki i nagle prosi ją o numer, bez żadnej rozmowy przed tym?



 
 
Poznawanie nowych ludzi
Buber
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-22, 16:44   

Nie wiem czy to normalne ale ja dużo bym dał aby ktoś zrobił pierwszy krok i zaczął rozmowę że mną ja sam na to nie mam odwagi. Może powinnaś z nim po prostu więcej porozmawiać, poznać go lepiej.



 
 
Poznawanie nowych ludzi
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-24, 14:23   

Tak się zastanawiam... Może niektórzy (jak ja) są po prostu stworzeni do samotności? Próbują wielu sposób na poznanie kogoś, a każdy kończy się porażką. Przeczytałem, że może to być pewnego rodzaju akt desperacji, czyli szukanie drugiego człowieka do znajomości.



 
 
Poznawanie nowych ludzi
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-02-26, 01:09   

Samotnik napisał/a:
Tak się zastanawiam... Może niektórzy (jak ja) są po prostu stworzeni do samotności?
Też się ostatnio nad tym zastanawiam. Niby człowiek potrzebuje kontaktu z innymi ludźmi, no ale może jednak nie każdy jest do tego "zdolny".



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Poznawanie nowych ludzi
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-26, 14:47   

.Shadow., z autopsji ująłbym trochę inaczej. Każdy jest zdolny do kontaktu z innymi ludźmi, ale negatywne doświadczenia, traumy i przeżycia skutecznie mogą spowodować uniemożliwienie wrodzonego talentu do kontaktowania się z ludźmi.



 
 
Poznawanie nowych ludzi
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-02-26, 23:22   

Samotnik napisał/a:
ale negatywne doświadczenia, traumy i przeżycia

A co jeśli człowiek nie ma za sobą tych "rzeczy", a mimo to nie potrafi żyć wśród ludzi?




Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Poznawanie nowych ludzi
mistral 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-03-09, 00:01   

Słuchajcie, o czym można rozmawiać z osobą, którą zna się bardzo słabo?
Niedługo czeka mnie spotkanie z kimś z forum muzycznego, kogo praktycznie nie znam i jeszcze nigdy nie spotkałam na żywo (jedziemy razem na koncert i spędzimy około godziny w pociągu, drugie tyle powrót, a do tego trzeba dojść od/do dworca itd, no w sumie zbierze się dużo tego czasu na rozmowy). Oczywisty temat do rozmowy to ten koncert, oczekiwania, wrażenia, opinie o zespole i ewentualnie innych zespołach itd, ale ile można mówić o jednym. Ja wiem, że rozmowa powinna przechodzić naturalnie z tematu na temat, ale pewnie rozumiecie, jak to w praktyce wygląda. Z innych tematów przychodzi mi na myśl jedynie poruszenie kwestii aktualnych wydarzeń i wymiany opinii na ich temat (ale nie zahaczając o politykę i inne kontrowersyjne tematy oczywiście). Nie wiem, co więcej mogłabym powiedzieć. Oczywiście nie zamierzam zrobić z tego spotkania przesłuchania i odhaczać tematów na liście, tylko po prostu chcę przygotować sobie coś, żeby w razie nastania krępującej ciszy mieć od razu pomysł, jak kontynuować dialog. Jakieś pomysły?




 
 
Poznawanie nowych ludzi
Nightmare
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-09, 07:55   

Zagadałam do dziewczyny, która jeździ ze mną autobusem. Jaka ja ostatnio kontaktowa. Trzy osoby do kolekcji. :lol:



 
 
Poznawanie nowych ludzi
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-19, 18:01   

.Shadow. napisał/a:

A co jeśli człowiek nie ma za sobą tych "rzeczy", a mimo to nie potrafi żyć wśród ludzi?

To jest po prostu bardzo nieśmiały lub wyobcowany? Wiesz, metodą małych kroków można spróbować zmienić się.

Nightmare, gratuluję, że odważyłaś się. Cóż, ja nie próbuję czegoś takiego, bo obawiam się odrzucenia, wyśmiania, pogardy.




 
 
Poznawanie nowych ludzi
Shadow 
worthless



Wiek: 27
Dołączyła: 07 Lis 2015
Posty: 2493
Skąd: małopolskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2016-03-19, 21:24   

Samotnik, No ok, jeśli mówimy tu o sytuacji, w której człowiek ma problem z poznawaniem nowych ludzi itp, ale jeśli człowiek już poznaje te osoby, jest wśród ludzi, aktywnie uczestniczy w relacji, a mimo to czuje się źle, nie sprawia mu to, że tak to ujmę - przyjemności, męczy go to... ?



Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie po co zaczynałeś.

Wszystko czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
 
 
 
Poznawanie nowych ludzi
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-20, 13:07   

.Shadow., to ma po prostu taki charakter, że lubi przebywać sam niż w tłumie, chociaż dla zdrowia powinien i czasem w towarzystwie pobyć.



 
 
Poznawanie nowych ludzi
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11