Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Sport
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-09, 22:34   

Ale pisza 'nie tylko do wycierania potu z czola ale dla higieny'.
Fragment regulaminu:
Cytat:
13. Nie jesteś sam - dlatego noś ze sobą ręcznik i bądź zawsze odpowiednio ubrany - koszulka, spodnie, zmienne obuwie

Opis jednych zajec:
Cytat:
w co się ubrać
Zabierz wygodny, nie krępujący ruchów strój i dobre buty treningowe typu adidas, przystosowane do treningu na sali - wtedy wykorzystasz je także na innych zajęciach. Możesz również jeździć w butach rowerowych, ale nie jest to konieczne. Zabierz butelkę lub bidon z napojem (polecamy izotoniczny np. Powerade) i ręcznik.

Instrukcja obslugi silowni:
Cytat:
Zabierz ręcznik (nie tylko do ocierania potu z czoła, ale także ze względów higienicznych) i coś do picia.




Ostatnio zmieniony przez 2012-12-09, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sport
wirus
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-09, 22:39   

To akurat tego nie rozkminiam ;) ale może interpretuj to jak chcesz :P



 
 
Sport
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-10, 00:42   

rozwielitka napisał/a:
Ale pisza 'nie tylko do wycierania potu z czola ale dla higieny'.
Fragment regulaminu:
Cytat:
13. Nie jesteś sam - dlatego noś ze sobą ręcznik i bądź zawsze odpowiednio ubrany - koszulka, spodnie, zmienne obuwie

Opis jednych zajec:
Cytat:
w co się ubrać
Zabierz wygodny, nie krępujący ruchów strój i dobre buty treningowe typu adidas, przystosowane do treningu na sali - wtedy wykorzystasz je także na innych zajęciach. Możesz również jeździć w butach rowerowych, ale nie jest to konieczne. Zabierz butelkę lub bidon z napojem (polecamy izotoniczny np. Powerade) i ręcznik.

Instrukcja obslugi silowni:
Cytat:
Zabierz ręcznik (nie tylko do ocierania potu z czoła, ale także ze względów higienicznych) i coś do picia.


A ja wiem, bo chodziłam na aerobik :D
Chodzi o to, że ten ręcznik czasami wykorzystuje się do ćwiczeń. Jeśli są to ćwiczenia na siedząco, czy leżąco. Nie zawsze są maty do ćwiczeń. To po to by się nie ślizgać i nie leżeć na gołej podłodze.
Można też czasami zwinąć taki ręcznik w rulon - przydaje się w niektórych ćwiczeniach.




 
 
Sport
Mara 



Wiek: 31
Dołączyła: 11 Mar 2012
Posty: 151
Skąd: Poznań

Wysłany: 2012-12-10, 00:59   

Kiedyś po stepie byłam tak spocona, że aż mi z kolan ciekło. Dostaliśmy zadanie by zrobić szpagat to nie byłam w stanie, bo ślizgałam się tymi kolanami po podłodze...
Jakby nie posłużył do wytarcia potu, to faktycznie, zastępcza mata idealna. :lol:




sesese :P
 
 
Sport
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-10, 07:11   

Dobra, juz wszystko wiem. Jednak google jest przydatne :D Twierdzi, ze na silowni nalezy wycierac po sobie laweczke, bo ktos sie moze do naszego potu przykleic. Mozna tez 'zarezerwowac' jakis przyrzad wieszajac na nim recznik... chyba. Mnie by samotny recznik nie powstrzymal. Nawet recznik zostal umieszczony na pierwszym miejscu silownianego savior-vivre'u.



 
 
Sport
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-10, 10:16   

Ja ćwiczyłam i biegałam, jednak ze względu na zdrowienie z ED jest trochę z tym ciężej. No i moje problemy zdrowotne pozostawiają wiele do życzenia :|

Chciałabym ćwiczyć dla zdrowia, a nie w ramach odchudzania się, ale nie potrafię.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Sport
NothingSpecial 



Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 320
Skąd: świat

Wysłany: 2012-12-18, 16:57   

ho, często jak czytam Twoje posty, to czuję się jakbym to ja je napisała :P . Też nie potrafię tego robić dla zdrowia, bo od razu jak zaczynam to sobie myślę: za krótko, za mało intensywnie, nie schudniesz jak będziesz się tak obijać itp.



I think a bullet
might hurt a little bit less
than this loneliness.
 
 
Sport
meme 
arytmia uczuć



Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 1841
Skąd: Europa

Wysłany: 2012-12-18, 17:31   

NothingSpecial, no tak, niestety ten sam, chory tok myślenia. Właśnie dlatego czasem Ci odpisuję, bo wiem z czym to się je :)
NothingSpecial napisał/a:
za krótko, za mało intensywnie, nie schudniesz jak będziesz się tak obijać itp.

Tak, dokładnie to. Dlatego teraz nie ćwiczę i staram się nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia - wiem, że to dla mojego dobra, chociaż jednocześnie zaciskam zęby i mam ochotę wyć. Wiem jednak, że albo bym się przeforsowała, albo uległabym pokusom dyktowanym przez chorobę.. a to nie o to chodzi.
Chciałabym zacząć ćwiczyć brzuch i uda, trochę kręgosłup, ale się boję.

A do biegania nie wiem,czy kiedykolwiek wrócę. Każdy lekarz mi odradzał, że to za dużo dla mnie. Cóż, zobaczymy.




Walczę! O swoją przeciętność, o wyrwanie się z błędnego koła chorobliwej perfekcji, o każdy swój dzień.
 
 
Sport
siewca makaronu
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-01, 19:33   

ja calkiem niedawno sprobowalem wspinaczki po sciance i pokochalem ten sport, polecam



 
 
Sport
Sonic94 



Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 53
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-05-06, 15:27   Nurkowanie

Ktoś chodził na kurs nurkowania, będę chciał się zapisać :)



F20
 
 
Sport
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-01-21, 15:24   

Mam pytanie do osób nurkujących.

Mam problem podczas nurkowania. Nie mogę zejść poniżej 2m bo po przekroczeniu tej granicy ucho zaczyna mnie strasznie boleć. Mieliście taki problem? Poradziliście sobie z nim jakoś?




Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Sport
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-26, 12:32   

Znalazłem coś takiego:
Cytat:

Ciśnienie w uchu środkowym można bardzo łatwo wyrównać. W zasadzie istnieją trzy sposoby. Najpopularniejsza metoda to wdmuchiwanie powietrza do ucha środkowego przez trąbkę Eustachiusza. Po prostu, aby wyrównać ciśnienie w uchu środkowym przy zanurzaniu zatykamy palcami nos (chwytamy za nos) i staramy się dmuchnąć w nos jak przy smarkaniu nosa (próba Valsalvy). Próba Valsalvy jest najczęściej stosowana, bo jest najbardziej skuteczna, ale jednocześnie najbardziej radykalna. Inny sposób, głównie dla osób o bardzo dobrej drożności to: przełykanie śliny oraz poruczanie żuchwą (np. ziewanie). Można oczywiście stosować wszystkie te metody lub ich kombinacje - ale z doświadczenia wiem, że zdecydowana większość nurków 95% wykonuje próbę Valsalvy.

Źródło i cały artykuł tutaj: http://www.nurkomania.pl/...eniowy_ucha.htm




 
 
Sport
Boruta 



Wiek: 29
Dołączył: 14 Gru 2015
Posty: 770
Skąd: śląskie

Wysłany: 2016-01-26, 21:33   

Samotnik, dzięki za podesłanie linku. Ziewać pod wodą raczej nie będę, ale z tym zatykaniem nosa i dmuchaniem sprawdzę. Mam nadzieję że pomoże. Ostatnio gdy byłem na Chorwacji byłem zły na siebie że nie mogę nurkować. :?



Wszystko zależy od jednej osoby. Tej którą widzisz w lustrze.
 
 
Sport
Samotnik
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-27, 16:25   

Te rady podane w linku powinny pomóc, z tego co zauważyłem to dość często występujący problem.



 
 
Sport
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2016-02-05, 17:37   

Scaliłam z Nurkowanie.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Sport
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13