Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Odział dzienny szpitala a autoagresja
Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-19, 19:52   

Nusquam napisał/a:
Jakieś rozgraniuczenie na szpital - a potem na lepsze życie

No właśnie ja nieco inaczej to widzę. W szpitalu jesteś odcięty od większości "stresorów" i sytuacji, które pogarszają Twoje samopoczucie i zaczyna Ci się wydawać, że jest lepiej... ale potem wracasz w to samo środowisko, to samo bagno i objawy wracają. Zwykle pobyt w szpitalu jest zbyt krótki aby wykształciły się stabilne zmiany w psychice i postrzeganiu zdolne przeciwstawić się presji otoczenia. Oddział dzienny nie wyrywa Cię z Twojej codziennej rutyny (w każdym razie nie aż tak bardzo), więc uczysz się od razu radzić sobie w sytuacji, w której na co dzień jesteś. Oczywiście wiele zależy od sytuacji, w której się znajdujesz... skrajnie patologiczne środowisko życia jest moim zdaniem wskazaniem do leczenia szpitalnego.




 
 
Odział dzienny szpitala a autoagresja
kaka84k 
kaka84


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 253
Skąd: krs

Wysłany: 2011-04-19, 20:30   

Wszyscy ma cie racje i tak dobrze i tak źle. Mam nadzieję,że jakoś się uchronię przed szpitalem przynajmniej na obecną chwile mam taką nadzieję. Chyba udało mi się znaleźć dobrego terapeutę, albo na razie mam takie wrażenie. Ale jak mam się wybierać do szpitala to wybiorę chyba zamknięty. Jakoś przynajmniej będę zmuszona do nieokaleczania się ,nieprzesiadywania przy kompie do rana itd.Jednak na razie skupiam się na terapii, chociaż boje sie :roll:



Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

Ach, te bezsenne noce, kiedy w ciemnościach na wyciągnięcie dłoni dotykam swego lęku.
 
 
Odział dzienny szpitala a autoagresja
kaka84k 
kaka84


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 253
Skąd: krs

Wysłany: 2011-04-20, 19:08   

:tuli: dziękuję za wiarę, że mi się uda. Oczywiście będę pisać na bieżąco co i jak, no chyba że nie chcecie, nudzę Was



Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

Ach, te bezsenne noce, kiedy w ciemnościach na wyciągnięcie dłoni dotykam swego lęku.
 
 
Odział dzienny szpitala a autoagresja
dead_eternity
[Usunięty]

Wysłany: 2011-04-20, 19:12   

kaka84k napisał/a:
no chyba że nie chcecie, nudzę Was

Nie nudzisz, masz pisać i już ;) . Od tego w końcu jest forum :) .




 
 
Odział dzienny szpitala a autoagresja
kaka84k 
kaka84


Wiek: 39
Dołączyła: 22 Sty 2011
Posty: 253
Skąd: krs

Wysłany: 2011-04-20, 21:24   

:tuli: dziękuję. :) Będę pisać na pewno.



Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

Ach, te bezsenne noce, kiedy w ciemnościach na wyciągnięcie dłoni dotykam swego lęku.
Ostatnio zmieniony przez Sadist 2011-04-20, 23:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Odział dzienny szpitala a autoagresja
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13