Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Papierosy
Autor Wiadomość
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-09-09, 10:22   

B.A.D, masz silną wolę.



dead but delicious
 
 
Papierosy
Ejber 
B.A.D



Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 692
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-09-09, 10:29   

R. de Valentin, chyba tak.



Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy,
zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety.
 
 
Papierosy
Ripples
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-12, 04:13   

Chochlik, Co za bzdury. Na terenie szkoły obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Każdej publicznej placówki oświatowej. Żadne tam niemieckie prawo :D



 
 
Papierosy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-12, 09:31   

Ripples, mówię ci jak było, a nie jakie jest prawo.



 
 
Papierosy
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-09-14, 00:07   

U nas mimo zakazów też palili w szkole. Pewnie żadna nowość i w innych szkołach jest podobnie. Najczęściej w toalecie. W ramach protestu (jako zagorzały przeciwnik palenia, który miał zacząć swoją nikotynową przygodę dopiero na studiach) napisałam na drzwiach kabiny, w której najczęściej palili, odezwę do ich kultury osobistej. Kiedyś rozlałam mydło pod drzwiami, kiedy siedziały w środku, żeby się po wywracały jak wyjdą. Bardzo to było dojrzałe. :facepalm:



Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Papierosy
Bezbarwna 
weltschmerz



Wiek: 26
Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 682
Skąd: śląskie

Wysłany: 2015-09-14, 17:25   

U mnie szkoła jest bardzo stara i ogólnie to mamy dziedziniec i jeszcze małe patio. I chociaż bez problemu można się przejść minutkę poza teren szkoł to zdarza się, że chłopcy palą np. pod kilkusetletnim dębem Władysławem.

A tak swoją drogą, na urodziny zażyczyłam sobie elektryka od znajomych i mam takie szlachetne plany, że dzięki niemu uda mi się rzucić palenie, żeby podbudować troszkę mój ubogi, nastoletni budżet. :roll:




"Ja i tak przecież nie zmienię się
Choćbym nie wiem naprawdę jak chciał" :wiewiór:
 
 
 
Papierosy
Pasterz Wilków 



Wiek: 36
Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 74
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-14, 19:52   

Heh ja zacząłem alic jak smok w psychiatryku. Najlepsze rozmowy były w palarni a z samych nudów chodziło się na papierosa.



Szła z mlekiem w piersi w zielony sad, Aż ją w olszynie zaskoczył gad. Skrętami dławił, ująwszy wpół, Od stóp do głowy pieścił i truł. Uczył ją wspólnym namdlewać snem, Pierś głaskać w dłonie porwanym łbem, I od rozkoszy, trwalszej nad zgon, Syczeć i wić się i drgać, jak on.
 
 
Papierosy
psychodeliczna 



Wiek: 28
Dołączyła: 07 Cze 2014
Posty: 53
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2015-09-14, 21:25   

Lol, a w szpitalu takim można palić. Znam miejsca już w takim jednym, gdzie można na lajcie. :p Ogólnie najbardziej mnie irytuje zakaz palenia w pociągach, szczególnie tych, które jadą więcej niż 4 godziny.



 
 
Papierosy
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-14, 21:44   

psychodeliczna napisał/a:
Ogólnie najbardziej mnie irytuje zakaz palenia w pociągach, szczególnie tych, które jadą więcej niż 4 godziny.

A mnie irytują ci, którzy próbują robić z pociągu komorę gazową.

psychodeliczna napisał/a:
Znam miejsca już w takim jednym, gdzie można na lajcie

W każdym psychiatryku (dla dorosłych) można palić.




 
 
Papierosy
mistral 



Wiek: 26
Dołączyła: 29 Sty 2013
Posty: 145
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-09-27, 01:59   

Coraz bardziej mnie do tego syfu ciągnie. I nie bardzo wiem co zrobić, żeby z tego zrezygnować. Do tej pory wypaliłam może pół paczki w ciągu dwóch miesięcy, ale widzę, że to w złą stronę idzie... Chcę z tego zrezygnować, ale tak mnie koszmarnie ciągnie.



 
 
Papierosy
akleks 



Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-09-27, 19:30   

Mimo, iż bardzo lubię palić, to nie robię tego nałogowo. Jedynie może okazyjnie, zwłaszcza gdy ktoś ma mnie poczęstować. Być może nie wpędziłem się w taki nałóg z powodu mojego małego budżetu. :D
Gdybym bardziej oszczędzał pieniądze, miałbym chociaż na paczkę papierosów na tydzień, dwa tygodnie.
Lubię palić, ale na dłuższą metę jakoś mnie nie interesuje. Tak ogólnie to przymierzam się do kupna elektryka moda. :)




Możesz jak pies wściekać się, że coś poszło źle. Zaklinać albo przeklinać los. Ale gdy koniec nadchodzi, po prostu odpuść.
 
 
Papierosy
nevermore
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-29, 09:40   

"Ja nie palę, ale nie odmawiam jak ktoś poczęstuje." :D
A tak serio, to jaram jak smok. Teraz mniej, to znaczy ograniczam się. Staram się. Ale był okres, co dwie paczki dziennie, a ja prawie wylądowałem w szpitalu. Doprawiam i tak swoje zepsute płuca. Nie lubię palić, ale jak palę to... nie wiem. Czuję, że zapełniam się czymś. Ten dym, zapełnia mi płuca, czuję ciężkość w klatce piersiowej, nie czuję się pusty. Tak jak jedzeniem zapełniam żołądek.




 
 
Papierosy
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-03, 15:30   

Nie palę niemal od miesiąca, bo sugerowano mi, że już nie mogę odmówić sobie dymka. Palę, bo lubię. Nie palę często. Żeby więc sprawdzić czy muszę - odłożyłam papierosy na miesiąc.
Nie widziałam dużej różnicy.




 
 
Papierosy
Nerfigria
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-10, 09:32   

Nie palę, ale chciałabym.
Nie dla jakiegoś szpanu czy coś w ten deseń, ale dlatego że widzę jak to uspokaja innych.




 
 
Papierosy
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2015-10-13, 14:26   

Ostatnio palę mniej, co przełożyło się na mój stan zdrowia. Mój dzień nie rozpoczyna się serią kaszlu, a każdy głębszy oddech nie przynosi dzikiego świszczenia.



 
 
Papierosy
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11