Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Mógłbym przespać cały dzień
Autor Wiadomość
Usagi 
Krwawy Króliczek



Wiek: 29
Dołączył: 14 Sie 2014
Posty: 747
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-09-09, 12:01   

Ostatnio przesypiam wszystkie moje wolne chwile. Gdybym nie musiała chodzić do pracy to pewnie cały czas bym spała. Cały czas. W dodatku nawet jak śpię te 15h albo więcej to nadal jestem niewyspana. Mój rekord ostatnio to powrót do domu, pójście spać i położenie się znów na całą noc i spanie do południa. By potem zjeść śniadanie i znowu pójść spać. :roll:






平和 heiwa (z jap. spokój ducha)
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Tarquin
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-28, 20:49   

Mogę zasnąć w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Kładę się o 12 w nocy i bez budzika wstaję o 13-15. Mogę zjeść, zajrzeć na facebooka i w zasadzie ponownie położyć się spać i spać do południa.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Comein 
Pokręcona głowa!



Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 377
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-10-02, 22:26   

Myślicie, że da się wyleczyć z zaburzeń snu z tytułu spania cały czas? Zastanawia mnie to, bo mam podobny problem :/



Be the overflow
Pockets full of stones
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
omega 


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 34
Skąd: świat

Wysłany: 2015-10-02, 23:37   

Tak niestety już jest.W chwilach trudnych jedni nie mogą spać,drudzy śpią po naście godzin na dobę.Znam takiego co spał po 16 godz/dobę przez 2-3 miesiące.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Niezalogowany
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-09, 01:02   

Śpię. Lubię spać. Chcę spać... a raczej chciałam. Tylko, że w ciągu dnia, noc mnie przeraża. Do niedawna sen był dla mnie też ucieczką; kiedy robiło się bardzo źle, wymuszałam go lekami.

Śpię z nudy. Śpię z poczucia bezsensu. Ostatnio mniej, staram się w takich chwilach czytać - kluczem do sukcesu są książki, które odpowiednio wejdą w mój ponury nastrój (ostatnio sięgnęłam po "Dziewięć" Stasiuka) albo krótkie opowiadania, nowelki (np. "Potulna" Dostojewskiego). Ja z kolei chciałam zapytać: czy Wy też po takiej niemrawej drzemce jesteście źli na siebie, że zmarnowaliście tyle czasu?




 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Rauko 
Above all.



Wiek: 26
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 794
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-11-14, 18:44   

Śpię w każdej wolnej chwili, mija kolejny dzień, w którym spałam prawie 14 godzin. Tracę przez to poczucie czasu, często nie mogę się połapać, jaki dzisiaj dzień tygodnia... Prześpię zaraz całe życie.



Umrę ci kiedyś.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy - swoje smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz.
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
poetka 



Wiek: 25
Dołączyła: 08 Gru 2014
Posty: 401
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-11-15, 19:16   

spałam dzisiaj 16 h :roll:



Nie czuję,że żyję, lecz czuję, że umieram.
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Wristcutter 
ennui.



Wiek: 25
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 154
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-11-15, 20:47   

poetka, :piwko: , ja tak samo.



I tak bardzo brakuje mi miłości, rozmowy. Żeby ktoś przytulił. Żeby był. Żeby rozumiał.
Że już nie mam po co żyć.
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
karwinos
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-15, 21:19   

Zazdroszczę wam. Ja nawet spać nie potrafię, też chciałbym jeden weekend pospać chociaż te 8 godzin a tu góra 5, z czego co chwila pobudka przez te cholerne sny.



Ostatnio zmieniony przez 2015-11-15, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
88pawel 



Wiek: 36
Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 8
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2015-12-14, 01:27   

Często śpię po 12-14 godzin na dobę, mógłbym spać dłużej, ale staram się zachowywać pozory, że jakoś sobie radzę.

omega napisał/a:
Tak niestety już jest.W chwilach trudnych jedni nie mogą spać,drudzy śpią po naście godzin na dobę.

Dokładnie tak, ja na szczęście zaliczam się do tej drugiej grupy. Raczej nigdy nie miałem problemów z zasypianiem, nie licząc sporadycznych przypadków i nie były to wcale sytuacje stresowe.

karwinos napisał/a:
z czego co chwila pobudka przez te cholerne sny.

Z ciekawości, zasypiasz/śpisz w ciszy? Ja przynajmniej do zasypiania muszę mieć włączoną muzykę, a czasami muzyka gra u mnie cały czas. Na mnie dobrze to działa i żadne cholerne sny nie przeszkadzają mi we śnie :)
Spróbuj włączyć np. coś takiego do snu: 8 Godzin Muzyka do snu: Muzyka relaksacyjna, Muzyka do medytacji, Muzyka wyciszająca ☯159

Niezalogowany napisał/a:
Śpię z nudy. Śpię z poczucia bezsensu. Ostatnio mniej, staram się w takich chwilach czytać - kluczem do sukcesu są książki, które odpowiednio wejdą w mój ponury nastrój (ostatnio sięgnęłam po "Dziewięć" Stasiuka) albo krótkie opowiadania, nowelki (np. "Potulna" Dostojewskiego). Ja z kolei chciałam zapytać: czy Wy też po takiej niemrawej drzemce jesteście źli na siebie, że zmarnowaliście tyle czasu?

Nuda i poczucie bezsensu... skąd ja to znam, to są bardzo dobre powody, żeby iść spać.
To że starasz się w takich chwilach czytać jest godne pochwały, też powinienem, ale póki co u mnie wygrywa opcja snu. Mam świadomość, że mógłbym ten czas spożytkować lepiej niż na sen, ale jakoś nie jestem specjalnie zły na siebie z tego powodu.




"Życie przeważnie jest smutne. A zaraz potem się umiera."
 
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Aglet 
mru



Wiek: 25
Dołączyła: 15 Wrz 2015
Posty: 9
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-12-20, 22:39   

Ja śpię... w cały świat.
Mogę spać nieprzerwanie przez 12 godzin
Następnej nocy budzić się co 0,5-1h
Kolejnej przespać jedynie 3-4 godziny
Mogę przespać te 3-4 godziny ciągle się budząc
Mogę też nie spać w ogóle
To jest... męczące.




Every scar will build my throne
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-12-22, 22:54   

Cytat:

Ja śpię... w cały świat.
Mogę spać nieprzerwanie przez 12 godzin
Następnej nocy budzić się co 0,5-1h
Kolejnej przespać jedynie 3-4 godziny
Mogę przespać te 3-4 godziny ciągle się budząc
Mogę też nie spać w ogóle
To jest... męczące.


Rozumiem Cię.
Najgorsze są przy tym koszmary i/lub napady lęku, ewentualnie chęć śmierci/ rozszarpania się na strzępy itp...
Noce to koszmar.

Frustrujace, kiedy ciągle ma się chęć w końcu wyspać, a podświadomie wie się, że nic z tego.




Z dnia na dzień silniejsza
Ostatnio zmieniony przez Evi 2015-12-23, 00:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Astral 



Wiek: 28
Dołączyła: 30 Gru 2015
Posty: 395
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-12-31, 20:15   

W sumie to wszystko mi jedno czy śpię, czy nie, byle leżeć w łóżku i nic nie robić. Jak mi się nie śnią jakieś głupoty, to po przebudzeniu mam tylko wrażenie, że wiele godzin minęło w mig i czas na powrót do :rożen: cierpienia.



 
 
Mógłbym przespać cały dzień
damon
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-02, 17:29   

Uwielbiam spać, niekiedy jednak bezsenność przez depresję bierze górę.



Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2016-01-02, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
księżycowa 
W morzu gwiazd



Wiek: 23
Dołączyła: 03 Gru 2014
Posty: 1084
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2016-01-02, 19:46   

Kiedy śpię, przynajmniej nie muszę myśleć, ale i tak wciąż jestem zmęczona, mogłabym sobie napisać na czole "brak sił" .



Z dnia na dzień silniejsza
 
 
Mógłbym przespać cały dzień
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15