Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Ubrania "z wybiegu"
Autor Wiadomość
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-06-30, 19:38   Ubrania "z wybiegu"

Znalazłem właśnie artykuł o kolekcjach z tegorocznego "Paris Fashion Week". Przejrzałem to, co uznano za "fajne" i podobała mi się tam... jedna rzecz? :roll:
Konkretniej: http://www.out.com/sites/...main_look_8.jpg - pragnę motzno.

Czy Wy też tak macie, że zazwyczaj to, co "fajne" i "modne" niekoniecznie się Wam podoba? :torebka:

Link do zdjęć: http://www.out.com/truman...r-2016-20-looks





Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Ubrania "z wybiegu"
Emphatic
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-30, 19:45   

Adriaen napisał/a:
Czy Wy też tak macie, że zazwyczaj to, co "fajne" i "modne" niekoniecznie się Wam podoba?

Zdecydowanie tak. A te ubranka tutaj masakra. Marynarka + dresy, takie piękne połączenie... :roll:




 
 
Ubrania "z wybiegu"
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2015-07-04, 12:31   

Ja jestem fanką haute couture. I Alexandra McQueena. Szkoda, że skończył, jak skończył. :<



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Ubrania "z wybiegu"
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2015-11-20, 07:56   

Cytat:
Ja jestem fanką haute couture. I Alexandra McQueena. Szkoda, że skończył, jak skończył. :<

Haute couture - no to hałczę które! Zuhaira Murada... Możliwość noszenia jego projektów to byłby jedyny sensowny powód dla mnie, aby się głodzić. :P




Disqualified as a human being.
 
 
Ubrania "z wybiegu"
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-20, 11:56   Re: Ubrania "z wybiegu"

Adriaen napisał/a:
Czy Wy też tak macie, że zazwyczaj to, co "fajne" i "modne" niekoniecznie się Wam podoba? :torebka:
Tak. Nawet kiedy coś mi się podoba, a staje się modne, to przestaje mi się podobać.



 
 
Ubrania "z wybiegu"
Axxie 
introhippie



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Paź 2013
Posty: 1809
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2015-11-20, 12:12   

Zaq napisał/a:
Tak. Nawet kiedy coś mi się podoba, a staje się modne, to przestaje mi się podobać.

:piątka:
Wyglądanie tak samo jak tysiąc innych ludzi nie jest raczej dla mnie interesujące.




Gdzie odpłynęły Twoje okręty?


I met my soulmate. He didn't.[/size][/center]
:axel:
 
 
 
Ubrania "z wybiegu"
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-20, 12:15   

Axxie, Zaq, Hipsterzy.. Ja chodziłem w dziwnych ubraniach zanim stało się to modne!

Swoją drogą nie rozumiem czemu szukać interesujących ubrań na pokazach mody. Przecież tam są zbyt długie swetry i kapelusze w kształcie kawałka pizzy.




 
 
Ubrania "z wybiegu"
akleks 



Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-11-20, 13:21   

:





Mimo wszystko to te dwa podobaja mi sie najbardziej.
Poza tym, tak ja mowil wisielec, nie ma sensu szukania ubran na pokazach do chodzenia "na codzien".
Pokazy mody to chyba w pewnym sensie sztuka i bywaja na nich dziwne kreacje. :D




Możesz jak pies wściekać się, że coś poszło źle. Zaklinać albo przeklinać los. Ale gdy koniec nadchodzi, po prostu odpuść.
 
 
Ubrania "z wybiegu"
Kamiś 
Jak najdalej...



Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 661
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-11-20, 13:26   

akleks napisał/a:
Obrazek

To pierwsze jeszcze ujdzie, ale ten drugi strój... no nie ubrałbym tego nawet jeśli by mi zapłacili. :oops:




''Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości." (M. Hłasko)
 
 
Ubrania "z wybiegu"
akleks 



Dołączył: 20 Wrz 2015
Posty: 142
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-11-20, 13:28   

Kamiś, zalozyc raczej tez bym nie zalozyl, ale ogolnie bardzo dobrze wyglada.



Możesz jak pies wściekać się, że coś poszło źle. Zaklinać albo przeklinać los. Ale gdy koniec nadchodzi, po prostu odpuść.
 
 
Ubrania "z wybiegu"
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2015-11-20, 18:29   

Moda "z wybiegu" nie jest na co dzień. Nie wyobrażam sobie pójścia po bułki w sukni Diora. To ma być inspiracja, szukanie wspólnego mianownika, odniesienie do inspiracji twórcy. Kolekcje wybiegową powinno się traktować z przymrużeniem oka, z resztą jak całą sztukę, bo niewątpliwie moda nią jest.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Ubrania "z wybiegu"
wisielec
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-20, 18:49   

Jeśli ktoś chce przykuwać uwagę innych to nie musi się od razu ubierać jak debil.



 
 
Ubrania "z wybiegu"
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10448
Skąd: świat

Wysłany: 2015-11-20, 18:54   

Dla Ciebie wygląda jak debil, dla kogoś innego już nie. I to jest fajne, że nie ma utartych reguł co jest brzydkie, co ładne i o to w całej machinie, zwanej moda chodzi.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Ubrania "z wybiegu"
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-11-20, 19:18   

Siedzę ostatnio bardzo dużo w tym temacie, oglądam mnóstwo kolekcji projektantów, rozmawiałam z tymi mniej znanymi i myślę, ze jestem w stanie się wypowiedzieć w tym miejscu.

Moda to swego rodzaju sztuka - jak obrazy,rzezby, grafika. Ubrania z wybiegów mają być sztuką, tym, co siedzi w artyście. W dzisiejszych czasach proste i casualowe formy nic nie znaczą w świecie sztuki. Liczy się oryginalność, abstrakcja i wyrażanie siebie. To, co jest pokazywane na wybiegach zazwyczaj nie jest sprzedawane, a jeśli już to za bardzo duże pieniądze. Projektanci mają w swoich zbiorach ubrania na co dzień, dla nas. Jednak czy ciekawiłoby was oglądanie pokazu mody gdy przed wami modelka chodzi w czarnych spodniach z dziurami w zwykłym T-shircie?

Dlaczego obrazy Beksińskiego są sławne na cały świat, a lokalnego malarza, który robi piękne i realistyczne portrety nie? Liczy się oryginalność, i tak samo jest ze światem mody.




 
 
Ubrania "z wybiegu"
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11