Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Gothic style i Castle Party
Autor Wiadomość
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-06, 14:08   

StrangeGirl, To poprostu boskie :D



 
 
Gothic style i Castle Party
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-04-02, 12:47   

Bo wiecie - są gotki i gotki. Te które stylizują się w nurcie 'victorian gothic' są faktycznie bardzo kobiece, metal gotki też. Większości osób kojarzy to się jednak z takim... brakiem umiaru i cechami które pociągające nie zawsze są. Wszystko zależy od człowieka. O ile np wysokie glany do krótkiej spódnicy są mega seksowne, to przy takiej maxi już niekoniecznie.

W liceum miałam fazę na właśnie wiktoriański wygląd, ale nie miałam możliwości pełnego go zrealizowania - a gdy mam... cóż, nie zawsze mogę. Nie mniej, gotycka stylizacja dobrze przemyślana pasuje i do biura. Obecnie mam ogromny bunt do eleganckiego ubioru, więc jak założę spódnice od święta to armagedon, a w liceum śmigalam praktycznie tylko w długich spódnicach (i to ze skóry-eko), skórzanej kurtce i glanach.

Closterkeller - kiedyś namiętnie słuchałam, obecnie kojarzy mi się bardziej z takim gotyckim discopolo, teksty prócz kilku nielicznych przestały przemawiać. pod względem warstwy tekstowej porównanie Comy i Clostera jest takie hmm... nie do końca. To tak jak porywnywać najnowsza płytę huntera (Imperium) z T.E.L.I.




Este blestemata
 
 
Gothic style i Castle Party
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11