Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze marzenia
Autor Wiadomość
Iroisai 



Wiek: 25
Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 708
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-10-19, 19:00   

Raphael napisał/a:
Dlaczego Iroisai, Jeśli mogę zapytać?

Po pierwsze musiałabym przejść jakieś test sprawnościowy, a sprawna nie jestem, więc samo to już mnie dyskwalifikuje. Po drugie nie widzi mi się jeżdżenie na jakieś interwencje do domów, w których kłócą się ludzie. Czy zgarnianie pijanych ludzi z parków... Cała nauka do szkoły policyjnej, kodeksy, prawa, czy co tam jest - nie chciałoby mi się.

Fenoloftaleina napisał/a:
Też miałam już to marzenie spełnione, ale podjęłam decyzję o sprzedaży, ponieważ nie był to koń dla mnie...

U mnie rodzice postanowili sprzedać, bo potrzebowaliśmy pieniędzy. A konia kochałam z całego serduch, tak bardzo chciałbym mieć ją z powrotem... :beksa:




Odciski naszych palców na życiu innych nigdy nie znikają.
:iso:
 
 
Nasze marzenia
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-19, 21:49   

Iroisai napisał/a:
przejść jakieś test sprawnościowy


Widziałem te ''testy'', są banalnie proste i nie trzeba mieć sprawności komandosa z JW GROM.

Iroisai napisał/a:
U mnie rodzice postanowili sprzedać, bo potrzebowaliśmy pieniędzy


Wiem, pisałaś o tym w poście. Jak wygram w totka to odkupie ci tego ''przyjaciela'' ;) . Ale cóż, jak do tej pory to nie mam szczęścia, nie tylko w totolotku.




 
 
Nasze marzenia
selfishbastard 
selfi



Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 1380
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-11-17, 22:37   

Chciałabym mieć prawdziwego faceta, który by ode mnie nie uciekł.
A tak serio, chciałabym mieć ścianę pełną książek i płyt, ale nigdy nie będę miała bo nie mam pieniędzy. Bardziej realnym marzeniem jest rekord Guinessa w największej kuli z gum do żucia, ale gum dużo nie mam.




 
 
Nasze marzenia
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-18, 01:29   

Hmm... Napewno chciałabym pozbyć się tych wahań nastroju.
Drugie, to chciałabym schudnąć tak... 30 kg byłoby idealnie.
Trzecie to dostanie się do szkoły filmowej w Köln.
Czwarte, marzę o cudownym partnerze, oraz domku w stylu prowansalskim na wzgórzu w Tyrolu na przykład. :)
I chciałabym móc mieszkać z tatą.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Nasze marzenia
axil
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-18, 10:43   

Chciałbym przede wszystkim ułożyć życie osobiste co na pewno by mi ułatwiło chciałbym schudnąć z 15 kg nie więcej i chciałbym by nie spotykało mnie już masę kłopotów jak do tej pory.



 
 
Nasze marzenia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-19, 09:40   

U mnie jedno duże marzenie niedawno się spełniło. :love:
Jeśli chodzi o resztę... pozostały mi jeszcze dwa.




 
 
Nasze marzenia
Neverhood 


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 262
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-28, 20:02   

Chciałbym kiedyś móc tworzyć swoją muzykę. Choć wydaje mi się to bardzo odległe, jeśli nie nierealne :/



 
 
Nasze marzenia
Kissa
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-29, 19:10   

Chciałabym obudzić się w objęciach tego jedynego długowłosego zwierzaka. Koło naszego domu biegały by leonbergery. Projekt badawczy byłby uznawany na świecie. Pracowałabym... albo pracowalibyśmy nad kolejnym albumem, który miałby być jeszcze lepszy niż poprzedni. Istnielibyśmy tylko my, nasze pasje i pragnienia...

A tak przy ziemi... chcę aby wszystko wyszło z ERASMUS'em.




 
 
Nasze marzenia
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-29, 19:48   

Kissa napisał/a:
Istnielibyśmy tylko my, nasze pasje i pragnienia...

Brzmi pięknie. Gdybym mogła zażyczyć sobie w tej chwili jednej rzeczy, to chyba właśnie byłoby to coś podobnego. Możliwość realizowania swojej pasji i dzielenia się tym z drugą osobą.




 
 
Nasze marzenia
Partyzant 


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 106
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-12-12, 08:00   

Chciałbym kiedyś zarabiać z tego co na prawdę kocham, z muzyki. Ale nie chodzi tu o jakieś grosze na drobne wydatki, ale traktować to jako pracę. Taka praca byłaby naprawdę rewelacyjna, cały czas jesteś w domu, zawsze masz czas dla rodziny a projekt może poczekać.



"Póki serca mi nie wyrwiesz, nie weźmiesz mi nic..."
 
 
Nasze marzenia
Edgar 



Wiek: 34
Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 123
Skąd: świat

Wysłany: 2014-12-13, 00:06   

Tak wiele marzeń, istotne tylko jedno, Twój uśmiech w moich dłoniach. Gdzieś w miejscach tak spokojnych jak Islandia, pokrytych obecnością dwóch dusz. Nie wymarzyłem sobie kobiety, wymarzyłem sobie miłość ubraną w ludzkie ciało, mogącej wchodzić na najwyższe szczyty przy moim boku, nawet jeśli mielibyśmy oboje kiedyś spaść cholernie nisko, to przecież rany możemy opatrywać wspólnie. Mam dwadzieścia parę lat a moimi życiowymi przekonaniami rządzą ideały. Mocno wierzę w to, że jeśli się kogoś kocha, to poświęcenie przestaje nim być, a staje się dawaniem czegoś w zamian, za otrzymanie czegoś innego lub po prostu uszczęśliwienie drugiej osoby. Jeśli się kocha to na 120 %, gdzie te 20% na plusie, to świadomość, że już nikt inny i nigdy, że to jest osoba przy której moglibyśmy umrzeć. Milcząc zamknąć oczy w przekonaniu, że niepotrzebne są słowa.
... ale co ja mogę wiedzieć. Nie było w moim życiu takiej osoby, a może to ja nie byłem dla drugiej strony taką osobą.




 
 
Nasze marzenia
bruklinek456
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-21, 06:11   

Z takich realnych i które się spełni niedługo to kupić nowy komputerek :D



 
 
Nasze marzenia
Kruk
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-01, 19:42   

Żeby wszystko się ułożyło i było nam dobrze razem.



 
 
Nasze marzenia
paju
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-10, 13:45   

Poukładanie sobie relacji z ludźmi a szczególnie z jedną osobą poza tym hmm to aby poznać więcej miłych ludzi.



 
 
Nasze marzenia
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2015-01-11, 15:02   

Moim marzeniem jest poznać kogoś i założyć rodzinę.



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Nasze marzenia
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11