Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Reakcje osób wiedzących o naszym aa na żarty dot tego tematu
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-18, 21:37   

Evicka, jeszcze raz. Nigdy takiego czegoś nie powiedziałam i bym nie powiedziała w nieznanym mi otoczeniu. Tak samo nigdy bym nie powiedziała nic o "czarnuchach" ani "żydzeniu".



 
 
Reakcje osób wiedzących o naszym aa na żarty dot tego tematu
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2014-05-18, 21:57   

Dla mnie to zwykłe słówko, które weszło do użytku codziennego i też wątpię by osoby mówiące "idę się pochlastać", a nie posiadające tego problemu, w tym momencie kipiały nienawiścią i pogardą do osób, które mają ten problem. Jak ktoś mówi, że czegoś "żuli" to obraża żuli? :>



 
 
 
Reakcje osób wiedzących o naszym aa na żarty dot tego tematu
Cirnellé 
Odruch wymiotny



Wiek: 23
Dołączyła: 23 Mar 2014
Posty: 547
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-05-18, 21:59   

Nie przejmuję się tym. Sama sobie czasem żartuję przy znajomych że 'idę się pochlastać mydłem w płynie', wtedy Ci którzy wiedzą tylko na mnie patrzą z uśmiechem a Ci, którzy nie wiedzą śmieją się :p



Czuł niewymowny pociąg utopić się w błocie.
 
 
Reakcje osób wiedzących o naszym aa na żarty dot tego tematu
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-05-20, 21:54   

Nie wiem, czy śledziliście wypowiedzi w tym temacie, ale zauważyłam jedną tendencję- osoby które wiedzą o osobie autoagresywnej, w otoczeniu gdzie pojawiają się takie niewinne żarciki poważnieją, wręcz peszą się. Jak myślicie, czym jest to spowodowane?



Este blestemata
 
 
Reakcje osób wiedzących o naszym aa na żarty dot tego tematu
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-20, 22:39   

Myślę, że nie wiedzą jak zareagować. Nie chcą tej osoby zawstydzić swoim zachowaniem, może w pewien sposób nawet zawieść...



 
 
Reakcje osób wiedzących o naszym aa na żarty dot tego tematu
isolate 



Dołączyła: 22 Sie 2014
Posty: 50
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-08-23, 11:08   

Często żartuję sobie na ten temat, żeby rozładować atmosferę, gdy ktoś wie o moich bliznach. Na asku ktoś mnie pytał, czy się tnę, to odpowiedziałam ironicznie, że oczywiście, że jestem emosem. Dziwnie się czuję w sytuacji, gdy ktoś żartuje ze mną o cięciu się nie wiedząc, że mnie to dotyczy.



still_not_dead
 
 
Reakcje osób wiedzących o naszym aa na żarty dot tego tematu
Surev
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-27, 04:01   

Kiedyś kolega, aby "przestraszyć" moją młodszą kuzynkę powiedział jej, tak nagle, "tnę się, mam silną depresję". On nic nie wie o tym, co się ze mną dzieje. Ale nie ukrywam, że trochę się przestraszyłam. Pierwsza moja myśl to "skąd on o tym wie", ale później się opanowałam. To przecież żarty były.



 
 
Reakcje osób wiedzących o naszym aa na żarty dot tego tematu
Hannah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 23:14   

isolate napisał/a:
Często żartuję sobie na ten temat, żeby rozładować atmosferę, gdy ktoś wie o moich bliznach. Na asku ktoś mnie pytał, czy się tnę, to odpowiedziałam ironicznie, że oczywiście, że jestem emosem. Dziwnie się czuję w sytuacji, gdy ktoś żartuje ze mną o cięciu się nie wiedząc, że mnie to dotyczy.


Ja też dziwnie się czuje. :roll:

Ja mówię, że wpadłam pod kosiarkę. :D




 
 
Reakcje osób wiedzących o naszym aa na żarty dot tego tematu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11