Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Witraże
Autor Wiadomość
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-20, 22:58   

Choinka już jest ozdobiona śniegiem u nauczycielki :) Czy jej się podoba naprawdę nie wie nikt no ale chciałam dobrze...



 
 
Witraże
Lennei
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-21, 06:25   

Ella napisał/a:
Chwila... serio się nie nadaje?

Miało być bez "nie". Czasami za szybko myślę, potem poprawiam i nie sprawdzam. Być może myślałam o innej konstrukcji zdania i o tym, że gdyby było kupione. Już któryś raz się tak pomyliłam. Przepraszam za błąd.
Miało być, że jak najbardziej się NADAJE, właśnie dlatego, że jest samodzielnie zrobione (: .




 
 
Witraże
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-20, 17:32   

Boje się dawać tu swoje pracę, ze względu na to, że mnie ktoś rozpozna przez nie... Ale jakby ktoś miał mnie już poznać przez ten temat, to już by mnie odkrył... Cóż, przecież i tak wszyscy wiedzą, że jestem nienormalna...
To mogę pokazać swoją ostatnią pracę w szkole... Nie będę dodawać swojej opinii, bo wiadomo jaka jest. :lol:
Nie wiem, czy nie dawałam... Chyba nie. Ci co mnie mają na fejsie to pewnie częściej widzą moje prace.
Akurat się zgrało z porą roku... Taki wiosenny...

Usunięto na prośbę użytkownika. | Vitter




Ostatnio zmieniony przez Vitter 2016-05-04, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Witraże
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-04-20, 19:19   

czarną-linia, czy mogę spytać jak TO robisz? :brwi:




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Witraże
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-20, 19:27   

Adriaen, hm... Zaczynam od projektu. Potem powinno się zrobić szablony, a następnie się wycina według nich poszczególne szkiełka... Potem jest obróbka czyli szlifowanie, aby kształty były takie jak rzeczywiście powinny być (ale nigdy takie nie są, niestety :lol: Trzeba by było spędzić sporo czasu aby mieć wprawę i wycinać naprawdę idealnie... A niestety czasu brak). Potem to już łączenie tutaj akurat metodą Tiffaniego czyli w taśmie no i lutowanie cyną. Potem mycie i gotowe. Żadna filozofia. :lol: :brwi:



 
 
Witraże
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-04-20, 19:29   

czarną-linia, czarna magia dla mnie. :adi: :)




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Witraże
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5678
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-04-20, 19:38   

czarną-linia, zachwyciłam się, a moja mama razem ze mną. :love:



:myszka:
 
 
Witraże
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-20, 19:40   

Jak czegoś nie zrozumiałeś to mogę wytłumaczyć. No naprawdę proste. ;)
Poszukam ci filmiku... Hm... Zobacz na przykład tutaj...
Tu masz akurat inną metodę, bo ołów tam jest no i bez szablonów, widać, że kobieta ma wprawę.

Teraz zapewne wyjdzie jak te moje są tandetne... :lol: No i Ona to robi 4 godziny a ja znacznie dłużej...
Ale pocieszam się faktem, że nawet tam ma dziury... ha ha ha ;] :diabełek:
Dlatego lepiej wyciąć za duże i wyszlifować niż wyciąć za małe i mają być dziury.
Nienawidzę robić w ołowiu. Tam jest to pokazane za lekkie i cudowne... Ale w rzeczywistości zależy to od klasy ołowiu i w ogóle... Trzeba się bawić z nim, wyciągać go... Męczyć z formowaniem i ucinaniem, bo jak słaba jakość to i formowanie do dupy... Wiecie... Jest mało plastyczny.
Jeden w życiu witraż w ołowiu mi starczy. Wolę taśmę. :lol:

Oj. Dziękuję myszko :* :oops:




 
 
Witraże
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-04-20, 19:44   

czarną-linia, w jakiejś szkole plastycznej czy cosik się uczysz?




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Witraże
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-20, 19:45   

czarną-linia, cudowne to masz!



 
 
Witraże
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-20, 19:52   

Adriaen, w szkole jestem na kierunku gdzie się robi witraże... Znaczy technik szkła ale robi się tam w praktyce tylko właśnie witraże takie małe, wycinane lub wypiekane w piecu... Ale wiesz... Jesteśmy jedyną klasą już i ostatnią w szkole. Jedyna taka szkoła na śląsku. Zero sponsorów, zero niczego... A materiały drogie i to bardzo... A w klasie 4 osoby... To szału nie ma. Niestety.
Żałuję, że tak mało mogłam się nauczyć... Przykro mi kiedy wiem, że to już koniec szkoły a ja umiem tylko beznadziejnie wycinać i łączyć szkła... Oczywiście ciągle to doskonale. Ale co mi po tym, że umiem wycinać? Nic.
Żeby zrobić coś naprawdę robiącego wrażenie potrzebowałam też dobrych jakościowo produktów... Mogę pomarzyć, że kiedyś będę bogata i mi się uda zrobić coś fajnego. :lol:

Dziękuję Czuczulku. :*

Tak naprawdę dodałam to, bo chciałam uwierzyć, że nie jest tak beznadziejne jak mi się wydaje. Dlatego dziękuję, za miłe komentarze. :love:




 
 
Witraże
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-04-20, 20:09   

czarną-linia, to nieciekawie. Ale zawsze można iśc na studium/studia. Ale 4 lata z prawie niczym. :/




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Witraże
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-20, 20:20   

To raczej tylko jakieś plastyczne jak ASP czy coś... A mnie nie przyjmą. Nie umiem ani malować ani rysować ani nic. Nie ma studiów żadnych typowo nastawionych na witrażownictwo.
Dobra czuję, że robimy off topa więc zakończmy ten temat.




 
 
Witraże
Fenoloftaleina 
Fenoloftaleina



Wiek: 25
Dołączyła: 01 Paź 2012
Posty: 6439
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2014-05-06, 14:33   

czarną-linia, dopiero teraz zobaczyłam Tę pracę, cudo! Masz talent. :)



She always has a smile
From morning to the night
 
 
 
Witraże
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12