Wiek: 40 Dołączyła: 24 Gru 2025 Posty: 216 Skąd: Europa
Wysłany: 2026-05-31, 21:44
Cytat:
Od jakiegoś czasu boję się też wypełniać deklaracje PIT. Po prostu przeraża mnie to tak bardzo, że pracy żadnej się nie tykam bo nie wiem jak wypełnić żeby się skarbówka nie doczepiła.
Nie musisz wypelniac. Juz od jakiegos czasu us wstepnie wypelnia na podstawie znanych im dokumentow. Mozesz tez zaplacic dowolnej ksiegowej.