Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Strach przed porażką
Autor Wiadomość
Morgenstern 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Gru 2025
Posty: 216
Skąd: Europa

Wysłany: 2026-05-31, 21:44   

Cytat:
Od jakiegoś czasu boję się też wypełniać deklaracje PIT. Po prostu przeraża mnie to tak bardzo, że pracy żadnej się nie tykam bo nie wiem jak wypełnić żeby się skarbówka nie doczepiła.

Nie musisz wypelniac. Juz od jakiegos czasu us wstepnie wypelnia na podstawie znanych im dokumentow. Mozesz tez zaplacic dowolnej ksiegowej.




 
 
Strach przed porażką
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11