Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Co właśnie oglądacie?
Autor Wiadomość
Morgenstern 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Gru 2025
Posty: 216
Skąd: Europa

Wysłany: 2026-03-17, 17:17   

Troszke na moj gust przesada z 'komiksowa' estetyka, ale cos czuje, ze to uklon w strone psychofanow. Mnie by sie podobalo, jakby robiac film zrobili no... film. Taki bez kadrow zywcem wyjetych z komiksu. Chociaz doceniam, ze bohaterowie sie czasem przebieraja, a nie jak zwykle w takich historiach, chodza w kolko w tym samym, niezaleznie od okolicznosci, pogody i dlugosci opowiesci. Caly sezon to nawalanie sie z BaroqueFirma, czy jak to sie tam tlumaczy. Jest kilka (czytaj: dwa) bardzo smutnych momentow, ale generalnie duzo akcji i optymizmu.

ps.
Bardzo mi sie podoba ta glowa barana na dziobie statku...




 
 
Co właśnie oglądacie?
Sweden 
Eviva l'arte!



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1639
Skąd: Europa

Wysłany: 2026-04-10, 19:31   

#WszystkoGra
(polski film muzyczny z 2016 roku, to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia)




Inseguendo il sole. Vivere il momento.
 
 
Co właśnie oglądacie?
Morgenstern 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Gru 2025
Posty: 216
Skąd: Europa

Wysłany: 2026-04-11, 19:01   

Krolestwo Kotów - anime o dziewczynce, ktora uratowala przypadkowego kota przed rozjechaniem przez samochod. Okazuje sie, ze jest to syn Krola Kotow.



 
 
Co właśnie oglądacie?
Sweden 
Eviva l'arte!



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1639
Skąd: Europa

Wysłany: 2026-04-11, 22:07   

Poczuj mój głos
To włoski komediodramat muzyczny z 2026 roku, wyreżyserowany przez Lukę Ribuoli.
Nieśmiała nastolatka, która jako jedyna w swojej rodzinie słyszy, odkrywa u siebie talent wokalny i musi wybierać między poczuciem obowiązku a własną drogą.




Inseguendo il sole. Vivere il momento.
 
 
Co właśnie oglądacie?
Cappy 



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1926
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2026-04-12, 17:23   

Nie mów mamie, źe niania nie żyje



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Co właśnie oglądacie?
Kanlaon 



Wiek: 40
Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 197
Skąd: dolnośląskie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2026-04-19, 14:21   

Grawitacja.



Prawdziwa siła nie wymaga tłumu, lecz odwagi, by iść własną drogą.
 
 
Co właśnie oglądacie?
Cappy 



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1926
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2026-04-19, 17:51   

The Upshaws
Jeszcze 3 odcinki i skończę.


<<< Dodano: 2026-05-19, 19:12 >>>


Emily w Paryżu.. taki tytuł, ale akcja dzieje się w Rzymie




You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Co właśnie oglądacie?
Morgenstern 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Gru 2025
Posty: 216
Skąd: Europa

Wysłany: 2026-05-19, 19:57   

Ogladalam dokument na yt o tym ze kobiety nie chca miec dzieci. pokazywali nawet grupy wsparcia (w usa) dla kobiet, ktore dzieci z jakichs powodow nie maja i ni radza sobie z presja otoczenia... i ja mam wrazenie, ze zyje w innej galaktyce. nikt mnie nigdy nie usilowal zmusic do macierzynstwa. najwyzej ginekolodzy pytali czy rodzilam i tylko notowali odpowiedz bez komentowania.



 
 
Co właśnie oglądacie?
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5162
Skąd: Europa

Wysłany: 2026-05-30, 17:38   

Ostatnio włączone The WONDERfools pokazało mi, że jednak jeszcze można zrobić dobrą, głupawą k-dramę w starym stylu sprzed boomu na te produkcje.
The Scarecrow - szukuje mi się k-trauma, całkiem dobrze się zapowiada, żeby tylko nie zepsuli tego przerysowanymi kliszami i irracjonalnymi decyzjami bohaterów, komediom można więcej wybaczyć niż kryminałom.




Disqualified as a human being.
 
 
Co właśnie oglądacie?
Cappy 



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1926
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2026-05-31, 13:15   

Joe odwiedza uniwerki
Katastrofa 1.5 h jazdy po kraju




You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Co właśnie oglądacie?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 11