|
Co właśnie oglądacie? |
| Autor |
Wiadomość |
Morgenstern


Wiek: 40 Dołączyła: 24 Gru 2025 Posty: 216 Skąd: Europa

|
Wysłany: 2026-03-17, 17:17
|
|
|
Troszke na moj gust przesada z 'komiksowa' estetyka, ale cos czuje, ze to uklon w strone psychofanow. Mnie by sie podobalo, jakby robiac film zrobili no... film. Taki bez kadrow zywcem wyjetych z komiksu. Chociaz doceniam, ze bohaterowie sie czasem przebieraja, a nie jak zwykle w takich historiach, chodza w kolko w tym samym, niezaleznie od okolicznosci, pogody i dlugosci opowiesci. Caly sezon to nawalanie sie z BaroqueFirma, czy jak to sie tam tlumaczy. Jest kilka (czytaj: dwa) bardzo smutnych momentow, ale generalnie duzo akcji i optymizmu.
ps.
Bardzo mi sie podoba ta glowa barana na dziobie statku...
|
|
|
|
Co właśnie oglądacie? |
Sweden
Eviva l'arte!


Dołączyła: 24 Paź 2021 Posty: 1639 Skąd: Europa

|
Wysłany: 2026-04-10, 19:31
|
|
|
#WszystkoGra
(polski film muzyczny z 2016 roku, to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia)
|
| Inseguendo il sole. Vivere il momento. |
|
|
|
Co właśnie oglądacie? |
Morgenstern


Wiek: 40 Dołączyła: 24 Gru 2025 Posty: 216 Skąd: Europa

|
Wysłany: 2026-04-11, 19:01
|
|
|
Krolestwo Kotów - anime o dziewczynce, ktora uratowala przypadkowego kota przed rozjechaniem przez samochod. Okazuje sie, ze jest to syn Krola Kotow.
|
|
|
|
Co właśnie oglądacie? |
Sweden
Eviva l'arte!


Dołączyła: 24 Paź 2021 Posty: 1639 Skąd: Europa

|
Wysłany: 2026-04-11, 22:07
|
|
|
Poczuj mój głos
To włoski komediodramat muzyczny z 2026 roku, wyreżyserowany przez Lukę Ribuoli.
Nieśmiała nastolatka, która jako jedyna w swojej rodzinie słyszy, odkrywa u siebie talent wokalny i musi wybierać między poczuciem obowiązku a własną drogą.
|
| Inseguendo il sole. Vivere il momento. |
|
|
|
Co właśnie oglądacie? |
Cappy


Wiek: 31 Dołączyła: 29 Paź 2019 Posty: 1926 Skąd: łódzkie

|
Wysłany: 2026-04-12, 17:23
|
|
|
Nie mów mamie, źe niania nie żyje
|
You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go |
|
|
|
Co właśnie oglądacie? |
Kanlaon


Wiek: 40 Dołączył: 01 Sty 2022 Posty: 197 Skąd: dolnośląskie

|
Wysłany: 2026-04-19, 14:21
|
|
|
Grawitacja.
|
| Prawdziwa siła nie wymaga tłumu, lecz odwagi, by iść własną drogą. |
|
|
|
Co właśnie oglądacie? |
Cappy


Wiek: 31 Dołączyła: 29 Paź 2019 Posty: 1926 Skąd: łódzkie

|
Wysłany: 2026-04-19, 17:51
|
|
|
The Upshaws
Jeszcze 3 odcinki i skończę.
<<< Dodano: 2026-05-19, 19:12 >>>
Emily w Paryżu.. taki tytuł, ale akcja dzieje się w Rzymie
|
You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go |
|
|
|
Co właśnie oglądacie? |
Morgenstern


Wiek: 40 Dołączyła: 24 Gru 2025 Posty: 216 Skąd: Europa

|
Wysłany: 2026-05-19, 19:57
|
|
|
Ogladalam dokument na yt o tym ze kobiety nie chca miec dzieci. pokazywali nawet grupy wsparcia (w usa) dla kobiet, ktore dzieci z jakichs powodow nie maja i ni radza sobie z presja otoczenia... i ja mam wrazenie, ze zyje w innej galaktyce. nikt mnie nigdy nie usilowal zmusic do macierzynstwa. najwyzej ginekolodzy pytali czy rodzilam i tylko notowali odpowiedz bez komentowania.
|
|
|
|
Co właśnie oglądacie? |
Mustela Nivalis
no longer human


Dołączyła: 19 Mar 2013 Posty: 5162 Skąd: Europa

|
Wysłany: 2026-05-30, 17:38
|
|
|
Ostatnio włączone The WONDERfools pokazało mi, że jednak jeszcze można zrobić dobrą, głupawą k-dramę w starym stylu sprzed boomu na te produkcje.
The Scarecrow - szukuje mi się k-trauma, całkiem dobrze się zapowiada, żeby tylko nie zepsuli tego przerysowanymi kliszami i irracjonalnymi decyzjami bohaterów, komediom można więcej wybaczyć niż kryminałom.
|
Disqualified as a human being.
 |
|
|
|
Co właśnie oglądacie? |
Cappy


Wiek: 31 Dołączyła: 29 Paź 2019 Posty: 1926 Skąd: łódzkie

|
Wysłany: 2026-05-31, 13:15
|
|
|
Joe odwiedza uniwerki
Katastrofa 1.5 h jazdy po kraju
|
You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go |
|
|
|
Co właśnie oglądacie? |
|
|