Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyczna paplanina
Autor Wiadomość
Maze 



Dołączyła: 17 Lut 2021
Posty: 965
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-02-20, 16:59   

Euphoriall, to ja mam odwrotnie. Bluesa lubię, Riedla nie znoszę :lol: .



 
 
Muzyczna paplanina
przedtem 



Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 559
Skąd: śląskie

Wysłany: 2023-02-21, 11:48   

sickman napisał/a:
Ale zabiłbym tego, kto pisze im teksty.

Coś mi się zdaje, że wyszłaby z tego raczej taka upośledzona hydra, tj. wyrosłaby z tego zabójstwa jeszcze bardziej upośledzona poetycko głowa.
sickman napisał/a:
Gdzieś tak od ok. 2010 roku nie jestem w stanie w ogóle słuchać ogólnopolskich rozgłośni radiowych.

Ja się kiedyś dziwiłem, że jeszcze ktokolwiek potrafi ich słuchać. A w poprzedniej pracy nie tylko był ciągły RMF.FM, ale i 20-letni chłopcy, którzy potrafi zgłośnić lecące w nim kawałki, jak np. jakiś upośledzony rap. W każdym razie już się nie dziwię, teraz po prostu ubolewam.
Euphoriall napisał/a:
A country to dla mnie na jednej szali z szantami i góralszczyzną typu "Baciary".

Lubię szanty, a już szczególnie, kiedy uda mi się wyprawić nad morze. Podoba mi się to, że to muzyka od ludu pracy dla ludu pracy, historycznie śpiewana właśnie podczas pracy. Sam też czasami podśpiewuje sobie jakieś wymyślane na poczekaniu piosenki, więc też może i dlatego jest to tak bardzo "moje" :D




 
 
Muzyczna paplanina
chiroptera 
bezmiar



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Gru 2016
Posty: 3696
Skąd: Polska

Wysłany: 2023-02-22, 12:34   

Hmm, współczesne polskie piosenki z dobrym tekstem? Za mało polskiej muzyki chyba słucham. Ale bardzo pozytywnie zaskoczył mnie najnowszy album Sarsy, której wcześniej nie słuchałam. No i Brodka dla odmiany wydała EP-kę po polsku, ale tu nie jestem obiektywna, bo uwielbiam prawie wszystko, co tworzy. Utalentowaną poetką jest też oczywiście Mela Koteluk.



– Where did you go, psycho boy?
– I felt like destroying something beautiful.
 
 
Muzyczna paplanina
takajakinne 
bóg



Dołączyła: 27 Lis 2015
Posty: 2204
Skąd: zewsząd

Wysłany: 2023-03-13, 23:24   

Dobre polskie teksty? Dezerter :)



 
 
Muzyczna paplanina
Cappy 



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1926
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-10-19, 16:02   

Słuchajcie podobno Blanka wydała nową piosenkę? Ktoś coś?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Muzyczna paplanina
Sweden 
Eviva l'arte!



Dołączyła: 24 Paź 2021
Posty: 1639
Skąd: Europa

Wysłany: 2023-10-20, 15:53   

Cappy, kim jest Blanka? Możesz przybliżyć jakieś info, by wiedzieć kto to? :)



Inseguendo il sole. Vivere il momento.
 
 
Muzyczna paplanina
Cappy 



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1926
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2023-10-20, 18:33   

Sweden, Ta co nas reprezentowała na Eurowizji.



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Muzyczna paplanina
void 
amor fati



Wiek: 36
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 2122
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2025-04-23, 09:20   

Ostatnio nie jestem w stanie słuchać muzyki. Drażni mnie, po za irytacją jest to przykre, bo muzyka była dobrym wentylem kiedy nazbierało się emocji. :/ Pomagała też się skupić w niektórych momentach.



And when it rains, it f*ing pours, but I think I like it
And you know that I'm in love with the mess, I think I like it
 
 
Muzyczna paplanina
Cappy 



Wiek: 31
Dołączyła: 29 Paź 2019
Posty: 1926
Skąd: łódzkie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2025-05-02, 19:15   

Słuchał ktoś piosenki Gaja od J. Steczkowskej? Interesuje się ktoś Eurowizją?



You know you did me wrong (mmm)
Just one more cup of coffee 'fore I go (mmm)
I know I better stop and cut the show (mmm)
I'll leave you all the memories and go, I'ma go
 
 
Muzyczna paplanina
Heavenly 
Sensitive



Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2025
Posty: 269
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2025-07-05, 16:33   

Cappy napisał/a:
Słuchał ktoś piosenki Gaja od J. Steczkowskej? Interesuje się ktoś Eurowizją?


Oglądałam Eurowizje. Żałuje, że to zrobiłam i się zdenerwowałam xD Nie podoba mi się piosenka. Ogólnie to się nie interesuję, ale w tym roku jakoś obejrzałam i to był błąd. :facepalm2:




 
 
Muzyczna paplanina
Imperfect 


Wiek: 36
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 422
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2025-07-07, 11:59   

Mi też nie podeszła ta piosenka. Często mam tak, że po kilku razowym przesłuchaniu jakiejś piosenki ją załapuję i polubię a tu niestety nie...



 
 
Muzyczna paplanina
WhiteBlankPage. 
Natalia



Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2019
Posty: 2245
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2025-07-07, 14:04   

Ta piosenka to jakiś koszmar, moja pierwsza styczność z nią i myśl: co za beznadziejne, niezrozumiałe wycie... :shock:



Za głośno? Co jest za głośne? Tylko cisza. Cisza, w której się człowiek rozpada jak w próżni.
 
 
Muzyczna paplanina
Heavenly 
Sensitive



Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2025
Posty: 269
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2025-07-07, 15:39   

Imperfect napisał/a:
Mi też nie podeszła ta piosenka. Często mam tak, że po kilku razowym przesłuchaniu jakiejś piosenki ją załapuję i polubię a tu niestety nie...


Mam podobne odczucia.

WhiteBlankPage. napisał/a:
Ta piosenka to jakiś koszmar, moja pierwsza styczność z nią i myśl: co za beznadziejne, niezrozumiałe wycie... :shock:


O to, to! Właśnie chodzi o to wycie, totalnie nie przepadam za czymś takim.

Ale trzeba przyznać, że na scenie w jej wieku też bym chciała mieć siłę tak się wyginać i latać :D




 
 
Muzyczna paplanina
void 
amor fati



Wiek: 36
Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 2122
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2026-02-11, 12:06   

Ostatnio trafiłem na utwór, nie wiem jak to nazwać, deklamacja? Ze sztuki "Antygona" wystawianej przez teatr Słowackiego w Krakowie.
Uderzyło z kolei w moje przekonanie, że nie unikniemy wojny.

BISZ / SZLEMPO - PIETA




And when it rains, it f*ing pours, but I think I like it
And you know that I'm in love with the mess, I think I like it
 
 
Muzyczna paplanina
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12