Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Awkward
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-22, 12:54   

Ekstra, dzięki wielkie xd

[ Dodano: 2012-12-27, 18:45 ]
Skończyłam drugi sezon i czekam teraz na trzeci. Jak zawsze było zabawnie, może troszeczkę przesadzone... Ale na pewno będę kontynuować oglądanie xd




 
 
Awkward
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-08-23, 13:35   

Widziałam 3 sezony (chyba wszystkie). Przyjazna i lekka opowieść dla młodzieży, która wciąga. Prócz błędnego przekonania o próbie samobójczej i motywu tajemniczego listu tak na prawdę serial nie wyróżnia się znacząco na tle innych tego typu pozycji.



Este blestemata
 
 
Awkward
an angel
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-23, 00:31   

Ooo uwielbiam! Pierwszy sezon pochłonęłam dosłownie. Niestety drugiego już nie - praca skutecznie mi to uniemożliwiła ;/ Też jest taki dobry jak pierwszy?



 
 
Awkward
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2013-10-23, 15:39   

Cytat:
Też jest taki dobry jak pierwszy?

Można powiedzieć, że tak i jeżeli szukasz podobnej rozrywki to spokojnie możesz sięgnąć po kolejny sezon. Poza tym odcinki są bardzo króciutkie, co to 25 minut (;




Este blestemata
 
 
Awkward
an angel
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-23, 18:14   

Że króciutkie to ja wiem. Z tego powodu czasem oglądałam 2-3 pod rząd :D



 
 
Awkward
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-06, 18:33   

Strasznie spodobały mi się słowa Jenny w wypracowaniu na temat tego, kim chce zostać.

„Gryzłam się z myślami o tym, co powiedzieć, więc przestałam myśleć. Byłam przekonana, że nie wiem, kim chcę zostać. I nagle zrozumiałam, że odpowiedź mam wokół siebie. Chcę być kimś, kto jest skłonny do przebaczenia.
Chcę być kimś, kogo bardziej obchodzą inni niż on sam. Chcę być kimś, kto nie boi się mówić prawdy. Chcę być kimś, kto zrezygnuje ze wszystkiego, gdy ma słuszny powód. Chcę być kimś, kto we wszystkich widzi to, co najlepsze.
Chcę być kimś, kto jest prawdziwym przyjacielem. Chcę być kimś, kto zawsze próbuje być lepszym człowiekiem. Kimś, kto uczy się na błędach.
Chyba po prostu chcę być kimś, kto posiada te wszystkie cechy, żebym stała się dziewczyną, która do szczęścia nie potrzebuje chłopaka, bo będę umiała tańczyć sama.”
Jenna Hamilton, „Awkward.”


Odcinek 20, sezon 3
„Who I Want to Be




 
 
Awkward
lilie 
lilie



Dołączyła: 19 Lut 2014
Posty: 537
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-25, 00:23   

A ja myślałam, że tylko mi się podobają takie odmóżdżające seriale. :D Miło widzieć, że jednak tak nie jest. Oglądałam to jakiś czas temu, po niemiecku i nie pamiętam już nawet w jakim momencie skończyłam. :c Może czas wrócić do tego na chwilę i poprawić sobie humor. :)



 
 
Awkward
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-02-25, 16:31   

Lubię sobie zerknąć na takie niewymagające seriale, gdzie dialogi oscylują wokół codzienności, choćby dla kontaktu z językiem obcym. Może mi jakoś taki seans wybitnie kompetencji w tym zakresie nie rozwija, ale jednak w jakiś sposób stymuluje i pozwala jednocześnie mierzyć się z norweskim, w którym dopiero raczkuję (oglądam w oryginale z norweskimi napisami).

Serial nie irytuje mnie po 5 minutach i jestem w stanie obejrzeć cały odcinek, więc tym lepiej.




Disqualified as a human being.
 
 
Awkward
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12