Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Podkłady
Autor Wiadomość
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-09, 18:10   

Ponoć, jak twierdziła jakaś pani makijażystka robiąca filmiku do internetu: jeśli podkład to zawsze trzeba przyklepać go pudrem, zaś puder może iść sam.

Jednak mój makijaż od lat kończy się na umyciu twarzy i tuszu do rzęs, więc nie będę się mądrzyć za bardzo.




 
 
Podkłady
antymon 
este blestemata



Wiek: 33
Dołączyła: 21 Sie 2013
Posty: 1861
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2014-10-09, 18:27   

Cytat:
Zawsze, kiedy próbuje nałożyć podkład moja cera wygląda jeszcze gorzej niż przed. Co gorsza, suche skórki są jakby podkreślone.
Kolor podkładu dobrałam dobry, używam Revlon Colorstay. Czy ktoś może ma jakiś pomysł, co robię źle?


Suche skórki to ewidentnie tylko i wyłącznie peeling + nawilżający krem zapobiegający powstawaniu.
Ewentualnie, jeśli podkład Ci się zbiera, lub podczas jego stosowania się pojawiają - może wybrałaś podkład dla cery tłustej, a masz mieszaną lub suchą.

Sam puder utrwala makijaż. Ciekawym trikiem jest zakrywanie wyprysków korektorem i wciśniecie w to miejsce pudru transparentnego, a następnie lekkie wklepanie. Mamy pewność, że kamuflaż nie zniknie za chwilę ukazując czerwoną kropę (;




Este blestemata
 
 
Podkłady
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-09, 18:31   

Złośnica napisał/a:
Ponoć, jak twierdziła jakaś pani makijażystka robiąca filmiku do internetu: jeśli podkład to zawsze trzeba przyklepać go pudrem, zaś puder może iść sam.

Bardzo możliwe. Ja się tam nie znam. Wiem tylko jak ja się lepiej czuję i czy wyglądam lepiej.




 
 
Podkłady
xyz1886
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-03, 23:17   

Nie mam swojego ulubionego podkładu czy kremu BB, ale cały czas próbuje nowych i moim zdaniem kaDy ma inna cerę i każdy podkład inaczej wyglada na innej twarzy, trzeba próbować i uczyć sie na błędach. Ja maluje sie codziennie, No jedynie, ze nie wychodzę w danym dniu i podkład starcza mi na długo. :)



 
 
Podkłady
Holycarrot 



Wiek: 27
Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 254
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-15, 17:12   

Podkład który bardzo mi odpowiada i na pewno szybko nie zamienię go na inny to Maybelline z serii Affinimat, odcień 03. Podkład sprawdza się u mnie genialnie, matuje na dłużej niż pozostałe, niestety u mnie przy dobrych wiatrach są to 3-4 godziny. Maluję się codziennie, starcza na +/- dwa miesiące. Byłoby dłużej ale ma taką konsystencję, że zawsze wyleję za dużo :P



 
 
Podkłady
thunderstruckk 



Wiek: 33
Dołączyła: 09 Gru 2010
Posty: 1564
Skąd: śląskie

Wysłany: 2014-12-17, 11:47   

Szukam podkładu/fluidu/pudru w kremie - cokolwiek w tym stylu - najlepiej jak najjaśniejszego, z uwagi na to, że jestem mega mega blada, dobrze kryjącego w miarę rozsądnej cenie. Jako rozsądną cenę mam namyśli w przedziale do max 60 zł, jeśli starczy na 2-3 miesiące. Teraz używam manhattanu, jest bardzo wydajny bo za 30 zł mam go na 3 miesiące przy codziennym używaniu - tylko jest jeden problem - bardzo wysusza mi skórę.

Chodzi mi o taki podkład, który nie da niepotrzebnego efektu maski, ale fajnie pokryje i zmatowi. Cerę mam ładną, czystą, tylko niestety mam taki problem, że szybko się czerwienię itp, co mnie niesamowicie krępuje.

Polecicie coś?




Kiedy jest tak bardzo, bardzo źle, to musisz przesunąć sobie horyzont. Nie możesz myśleć tylko o tym, że następnego dnia trzeba wstać i ćwiczyć[...] Musisz spojrzeć na tyle daleko,by odzyskanie sprawności było tylko nic nieznaczącym etapem, bo prawdziwy cel leży znacznie dalej.
 
 
 
Podkłady
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-17, 15:18   

thunderstruckk, zdecydowanie polecam ten:
Rimmel, Stay Matte

Sama używam i jestem z niego bardzo zadowolona.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Podkłady
Avadakedaver 
Shitstormer



Wiek: 34
Dołączył: 27 Sie 2014
Posty: 476
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-17, 16:24   

Wypudrowałem się ostatnio, używając pudru współlokatorki.
Jakie to przyjemne uczucie!




 
 
Podkłady
Imperfect 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Gru 2014
Posty: 240
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-12-17, 17:30   

Necrocaine napisał/a:
Maybelline z serii Affinimat
też mam ten od jakiegoś czasu i jestem zadowolona.
Ella napisał/a:
Rimmel, Stay Matte
w przypadku tego miałam problem z odcieniem,
podkreślał też wszystkie suche skórki, łącznie z tymi, o których nie miałam pojęcia.
Nie przypasował mi.




 
 
Podkłady
EverPaiin 
wiedźma



Dołączyła: 04 Lis 2013
Posty: 3733
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-12-17, 23:26   

thunderstruckk, LINK



Sie ist die Königin der Käfer
Sie kommt über uns heut Nacht
Ihre Liebe wollten wir nicht haben
Ihr Zorn verfolgt uns tausendfach
 
 
Podkłady
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2017-04-23, 16:38   

:zlotalopata:
Tak z ciekawości.
Wiele YouTuberek narzeka na zmianę w składzie podkładu Revlon, jaka zaszła już jakiś czas temu.
Czy to tylko chwyt marketingowy (bo jak wiadomo, teraz większość z tych lasek dostaje niezłą kasę za polecanie danych produktów) czy rzeczywiście jest różnica?
Podkłady kosztują ok 50zł porwałabym się na niego bo mają niezłą paletę odcieni, ale jakby okazał się bubel, to szkoda kasy.
A, Revlony dzielą się na podkłady do skóry suchej i tłustej, to też dopiszcie, który używacie.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Podkłady
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-23, 19:31   

Szamanka napisał/a:
Czy to tylko chwyt marketingowy (bo jak wiadomo, teraz większość z tych lasek dostaje niezłą kasę za polecanie danych produktów) czy rzeczywiście jest różnica?
Podkłady kosztują ok 50zł porwałabym się na niego bo mają niezłą paletę odcieni, ale jakby okazał się bubel, to szkoda kasy.
A, Revlony dzielą się na podkłady do skóry suchej i tłustej, to też dopiszcie, który używacie.


Ja używam Revlona od kilku tygodni i jest cudowny. Widziałam jednak, że odcieni jest niewiele (a przynajmniej tam, gdzie kupowałam pasował na mnie jeden - mniejszy numer był ciemny jak samoopalacz, większy z kolei był taki... dla jasnych blondynek z bardzo jasną cerą). Trzyma się fajnie, może nie te 24 h, co reklamują, ale od rana do wieczora daje radę.
Mam do cery tłustej, jest nieco bardziej matujący niż ten drugi. Warto też zwrócić uwagę na to, czy podkład jest z pompką czy bez - ten z pompką ma lżejszą konsystencję, jest bardziej płynny, ale jednocześnie słabiej kryje.
Ten bez pompki (ja go mam) kryje mocniej, ale na cieplejsze dni jest chyba trochę... za ciężki, trochę też wtedy ciemnieje.
I co do ceny - to dość śmieszna sprawa, w niektórych drogeriach (tych niesieciówkowych :P ) można go czasem upolować za 25 zł, w Rossmanie kosztuje chyba z 70 zł, w Hebe kiedyś był za 50. :D




 
 
Podkłady
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-05-03, 22:31   

Czy ktoś z Was używa podkładu mineralnego?
Ja przerzuciłam się na taki w grudniu i przyznam, że to najlepsza ze wszystkich opcji pokładowych, jeśli zależy nam na tym, by nie katować cery. Może i taki podkład nie daje bardzo płynnego krycia i maski, która na większe wyjścia może się przydać, ale najważniejsze jest to, że wygląda bardzo naturalnie i jest zdrowy, wręcz leczniczy dla cery.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Podkłady
Adriaen 
Adriaen



Wiek: 27
Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 5632
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-05-03, 22:38   

Szamanka, kup w internetach. Mam podkład do cery tłustej z pompką, odcień 110, który prawie idealnie pasuje do mojej bladej karnacji.




Okay, whatever, one man's trash is another man's treasure

 
 
Podkłady
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-05-05, 09:25   

Na co dzień korzystam z kremu BB, firmy Garnier i na to nakładam niewielką ilość pudru. Dla mnie jest to w pełni wystarczające rozwiązanie. Kiedy jednak wypadałoby zrobić sobie lepszą maskę, to sięgam po sprawdzone podkłady z serii Maybelline Affinitone, oraz Eveline Art Scenic.



 
 
Podkłady
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12