Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję filmu...
Autor Wiadomość
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-06-30, 17:57   

Poszukuję w necie sezon II serialu: "Jak poznałem Waszą matkę?", ale nigdzie nie mogę znaleźć do ściągnięcia ;((



 
 
Poszukuję filmu...
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-01, 01:57   

A masz może jakieś linki, dzięki którym da się to ściągnąć przez np. rapideo?



 
 
Poszukuję filmu...
undertaker 



Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 225
Skąd: dante's inferno

Wysłany: 2012-08-01, 22:09   

trudne zadanie ... lata temu leciał w TV dwuodcinkowy film o policjantach :> pamiętam niestety tylko to, że mi się podobał i jak się zaczynał. Chyba ojciec był policjantem (detektywem) i na ulicy pochwalił policjantkę która "wzorowo" dokonała aresztowania - okazało się, że to jego córka, nie wiedział, że wstąpiła do akademii... ok aktorka miała kręcone włosy, ścigali seryjnego mordercę... komuś coś świta? plz mam ochotę to odnaleźć, ale nawet 1 aktora nie pamiętam



I'm not crazy. My reality is just different then yours.
 
 
Poszukuję filmu...
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 13:26   

Kto mi pomoże? Mam ochotę sobie obejrzeć jakiś dobry film o miłości... może być dramat, romans, melodramat albo komedia romantyczna... może mieć happy end, kończyć się neutralnie, ewentualnie trochę smutno, ale nie chcę takiego dołującego, depresyjnego, po którym człowiek ma ochotę rzucić się z najbliższego dachu. Najlepiej, żeby historia dotyczyła ludzi w wieku 20-50 lat, aktorstwo powinno być przynajmniej przyzwoite i nie przepadam za azjatyckim kinem... i jeszcze jeden warunek niezbędny - musi być w nim wiodący aktor (więc historia 2 lesbijek odpada... może być ewentualnie 2 gejów) i musi on być przystojny (czyli przykładowo odpada Adam Sandler) :P
Co mi polecicie?




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-12-22, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Poszukuję filmu...
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-12-22, 13:54   

Nie wiem czy będzie pasował do Twoich upodobań, ale według mnie jest to najlepszy melodramat jaki może być. "If Only" - jednocześnie mega wyciskacz łez. Jeśli nie teraz to może innym razem zechcesz obejrzeć ;)



 
 
 
Poszukuję filmu...
dragon29 


Wiek: 41
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 101
Skąd: Polska

Wysłany: 2013-01-02, 20:33   

Pamiętnik(2004)
Między piekłem a niebem(1998)
Zakochana Jane(2007)
Ostatnia miłość na Ziemi(2011)




 
 
Poszukuję filmu...
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-02, 20:46   

Skoro już ktoś podbił temat to zapytam o intrygujący mnie od lat film. Oglądałam go wieki temu w telewizji i nie pamiętam tytułu, a chciałabym znowu obejrzeć (i zaspamować nim znajomych :D ).

Historia jest o świecie z niedalekiej przyszłości, w którym z jakichś przyczyn przestali się rodzić mężczyźni. Ostatnie emerytowane niedobitki pełnią rolę panów do towarzystwa, a w sfeminizowanym świecie propagowany jest pogląd, że homoseksualizm jest jedyną słuszną orientacją. Kobiety tworzą rodziny i rozmnażają się dzięki in vitro. Opowiedziana jest historia młodej dziewczyny, która ukrywa przed swoimi matkami (i chyba resztą świata), że kręcą ją chłopcy. Sytuacja jest tak absurdalna, że chyba bardziej łopatologicznie nie można wyjaśnić co jest nie tak w sytuacji osób o nietypowej orientacji w naszym świecie.




Ostatnio zmieniony przez 2013-01-02, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Poszukuję filmu...
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-03, 00:03   

Brzmi jak "Seksmisja", ale to chyba zbyt banalne skojarzenie :D . Ale może akurat.



 
 
Poszukuję filmu...
mynia 
autoagresywna



Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2013
Posty: 126
Skąd: Wrocław

Wysłany: 2013-01-11, 21:42   

-NIetykalni,
-Oszukana
-Skazani na Shawshank
-Efekt motyla

Gorąco polecam!




 
 
Poszukuję filmu...
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-11, 21:57   

mynia napisał/a:
Gorąco polecam!

To poszukujesz, czy polecasz? A jeśli polecasz, to komu z poszukujących?

nutshell napisał/a:
Brzmi jak "Seksmisja", ale to chyba zbyt banalne skojarzenie

Po pierwsze: to nie był polski film. Po drugie w Seksmisji nie ma mężczyzn w ogóle, a tam byli jacyś pojedynczy emeryci.




 
 
Poszukuję filmu...
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-01-24, 10:40   

Wie ktoś może, co to za film? Już kilka razy widziałam screeny i gify z niego, to chyba film o anoreksji, więc chciałabym obejrzeć.





 
 
Poszukuję filmu...
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-24, 11:22   

Serial brytyjski (nie wersja amerykańska) Skins. Obrazek przedstawia Cassie, która występuje w pierwszym i drugiem sezonie serialu. Cassie faktycznie cierpi na anoreksję. W czwartym sezonie - u innej bohaterki (Effy) pojawia się psychotyczna depresja. Serial polecam :)



Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2013-01-24, 11:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Poszukuję filmu...
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-01-24, 11:26   

Warto obejrzeć?



 
 
Poszukuję filmu...
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-24, 11:29   

Sadist napisał/a:
Warto obejrzeć?

Serial ma specyficzny klimat, dużo angielskiego humoru i dożo patologicznej młodzieży... po pierwszych dwóch odcinkach będziesz wiedzieć czy Ci podchodzi ;) Ja uwielbiam - szczególnie pierwszą ekipę.




 
 
Poszukuję filmu...
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-01-24, 11:35   

To może któregoś samotnego wieczoru się skuszę. :) Dzięki, Em.



 
 
Poszukuję filmu...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12