Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję filmu...
Autor Wiadomość
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-24, 21:26   

a z napisami wie ktoś gdzie go można znaleźć ?



 
 
Poszukuję filmu...
sentimenti 
Instruktor terapii



Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 185
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2012-03-24, 21:34   

czarną-linia, z napisami również się nie spotkałam, marne szanse, bo już od dłuższego czasu śledzę takie filmy i jakoś niespecjalnie chcą się pojawiać tłumaczenia, napisy itp. :|




 
 
Poszukuję filmu...
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-03-24, 22:12   

Mercy napisał/a:
Tak jak szukany przez nas o aa :/


Mówisz o jakimś konkretnym filmie? Secret cutting?




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Poszukuję filmu...
Ella 
Vulnera Sanentur



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 3178
Skąd: Polska

Wysłany: 2012-03-24, 22:38   

No tak, właśnie o tym myślałam, nie wiem skąd mi się wzięła nazwa Secret Cutting ;)
Oglądałam kilka razy po angielsku, czasami nie rozumiem, ale nie jest źle :) Ale fakt, przydałyby się napisy.




Smutne jest piękne, ale na szczęście
Nie wszystko piękne smutne jest.

:ella:
 
 
Poszukuję filmu...
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-04, 21:09   

Bardzo ładnie proszę o polecenie jakiegoś suupeeer filmu. Zapierającego dech w piersiach, ogólnie komedie odpadają. Coś przy czym można pomyśleć, akurat mam chwilę wytchnienia i czas dla siebie i aż prosi się by oglądnąć film. Bardzo fajnie gdyby był to film o ciekawej fabule i nie zamulający. Żeby coś się działo. Psychiczne filmy też spoko :D [koko \o/] ...



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Poszukuję filmu...
Gruszeńka 
płochliwy


Wiek: 33
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 40
Skąd: dsfgsdhjdvjcz

Wysłany: 2012-05-04, 21:45   

Ja Ci mogę polecić tylko powiedz co np Ci się podobało a co nie żeby mieć rozeznanie co dla Ciebie jest super ;)
Z ostatnich to Idy Marcowe mi się podobały, może Zakochany bez pamięci
Wszystko o mojej matce
Utalentowany pan Ripley?
Jeszcze Magnolia mi przychodzi do głowy, ona nie zamula tylko ją trzeba uważnie oglądać no i trwa 3 godziny ;)




Ostatnio zmieniony przez Gruszeńka 2012-05-04, 21:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Poszukuję filmu...
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-04, 21:59   

Gruszeńka,Lubię zawikłane wątki, zwroty akcji i psychologiczne filmy. Kryminały, dokumenty, thrillery, horrory. Mogą być treści o seryjnych mordercach. Ostatnio spowijam ciekawością tematy wykorzystywania ludzi, szczególnie dziewcząt, które są sprzedawane do innych krajów. Wywołują we mnie dużo emocji.. Staram się zawsze znaleźć te oparte na faktach.



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
Ostatnio zmieniony przez Lithium 2012-05-04, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Poszukuję filmu...
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-05-04, 22:13   

Lithium, ja polecę trochę starymi filmami, ale od razu mówię, że są to filmy o których się myśli kilka dni po obejrzeniu, niektóre na pewno widziałaś, ale ja je polecam każdemu zawsze i wszędzie.
Requiem for a dream, Przerwana lekcja muzyki, Trzynastka, Efekt Motyla, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, It's All Gone Pete Tong i Zielona Mila, której nienawidzę :D




 
 
 
Poszukuję filmu...
Gruszeńka 
płochliwy


Wiek: 33
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 40
Skąd: dsfgsdhjdvjcz

Wysłany: 2012-05-04, 22:21   

21 gramów, Siedem, Fight Club, Lokator, Zodiak (to na faktach niby, o seryjnym),
Lot nad kukułczym jeśli nie widziałaś, ?ródło (choć ja nie widziałam, ale chyba pasuje), Rzeka tajemnic, Wyspa tajemnic...
Znowu ten Ripley, bo to kryminał i thriller ponoć, mi się bardzo fajnie go oglądało.. I Idy marcowe troszkę. Nie wiem, mam nadzieję, że coś Ci przypasuje (:




 
 
 
Poszukuję filmu...
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-04, 22:29   

Gruszeńka napisał/a:
Zodiak

Weź to usuń. Jak oglądałam to porównywałam się do co drugiej ofiary i bałam się, że będę następna :roll: Nienawidzę takich filmów.




 
 
Poszukuję filmu...
Evi 



Wiek: 31
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 3504
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-05-04, 22:33   

O tak tak, jeszcze Fight Club ! Zapomniałam u siebie dopisać, dzięki Gruszeńka :) Polecam :D



 
 
 
Poszukuję filmu...
Gruszeńka 
płochliwy


Wiek: 33
Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 40
Skąd: dsfgsdhjdvjcz

Wysłany: 2012-05-05, 00:25   

mad_mind napisał/a:
Weź to usuń. Jak oglądałam to porównywałam się do co drugiej ofiary i bałam się, że będę następna :roll: Nienawidzę takich filmów.

Ale co, serio mam usunąć? Ja z kolei zawsze się porównuję do tych morderców bo widzę zbyt dużo podobieństw :/
A co do filmów jeszcze, to łatwiej (i łatwiej trafić w gust) polecić jest zawsze gdy ktoś napisze jaki konkretnie film mu się bardzo podobał a jaki w ogóle, bo opis 'dobry, dający do myślenia' itp jest zbyt rozległy, są gusta i guściki..




 
 
 
Poszukuję filmu...
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-05-05, 00:36   

Ja się zastanawiam co dziś obejrzeć, wczoraj obejrzałam Hoop, Dobosza i Facetów w Czerni. Dziś bym też chciała jakąś komedię lub jakiś lżejszy film familijny. Ciągle mam w głowie fabułę gdzie dziewczyna która uczy się wzornictwa czy mody zostaje Ojcem Chrzestnym i musi dowodzić mafią. Zna ktoś może taki film?



"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Poszukuję filmu...
Ever
[Usunięty]

Wysłany: 2012-05-05, 00:42   

Gruszeńka napisał/a:
Ale co, serio mam usunąć? Ja z kolei zawsze się porównuję do tych morderców bo widzę zbyt dużo podobieństw :/

Nie serio, ale wolę na to nie patrzeć, bo jeszcze mnie skusi i koniec z wieczornymi wypadami na jakieś pół roku :D




 
 
Poszukuję filmu...
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2012-05-05, 19:56   

Skusiłyście mnie na tego Zodiaka :D



Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Poszukuję filmu...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11