Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję filmu...
Autor Wiadomość
Chloe 
szelest



Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1396
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-08-06, 20:54   

Vanilla nie obrażę się. Będę miała więcej filmów do obejrzenia. :oops:



"Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy."
 
 
Poszukuję filmu...
Jednobarwna 


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Cze 2014
Posty: 1412
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-08-19, 13:21   

Szukam filmu który kiedyś leciał w telewizji, bodajże na tvp1. Obyczajowy chyba. Nie pamiętam o czym był, mam tylko przebłyski scen w głowie. Była tam taka scena gdzie dziewczyna (główna bohaterka), ukradła coś w sklepie i ją na tym przyłapali i chyba wezwali jej ojca, w każdym bądź razie później dostała od ojca chyba telefon i karteczkę "wszyscy popełniamy błędy". I ona później chyba była w jakimś szpitalu psychiatrycznym albo coś w tym stylu. Jeszcze pamiętam końcową albo jedną z końcowych scen. Jak zadzwonił do niej telefon jak była w tym ośrodku i dowiedziała się, że jej "podopieczny" z domu starców nie żyje. Tyle pamiętam. Będę wdzięczna, za jakąkolwiek informację.



 
 
Poszukuję filmu...
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-29, 15:57   

Kojarzy ktoś może tytuł filmu, którego akcja rozgrywała się w Australii i który opowiadał o porwanych dzieciach (bodajże dwóch dziewczynkach)? Dzieci te uciekły z miejsca, do którego je przetransportowano i szły wzdłuż płotu ciągnącego się przez kontynent, aby odnaleźć dom.

Z drugiego filmu mało pamiętam... Bohaterami było rodzeństwo, dwóch chłopaków. Nie jestem pewna, czy akcja rozgrywała się w Niemczech, Czechach lub Rosji... Z jakiegoś powodu, nie pamiętam już jakiego, wyruszyli w podróż przez kraj. Kojarzę scenę, w której schowali się na półkę pod ciężarówką, obok kół. Niestety nic więcej nie pamiętam.

Filmy te oglądałam za czasów gimnazjum. Mieliśmy raz w miesiącu organizowane wyjście do kina na bardziej ambitne filmy, a nie nowości kinowe. Samo kino było bardzo malutkie, z jedną salą (kino Rialto w Poznaniu).




 
 
Poszukuję filmu...
R. de Valentin 



Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 2804
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-29, 18:55   

Może ten drugi to "300 mil do nieba"?



 
 
Poszukuję filmu...
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-01-29, 19:08   

R. de Valentin, tak, chyba tak. Dziękuję! :ściska: Aktualnie nie mam możliwości, by obejrzeć chociaż fragment na Internecie, ale zdjęcia wyglądają bardzo znajomo. I jestem zaskoczona, bo kompletnie zapomniałam, że to polski film. :)
Spodziewałam się, że z rozpoznaniem drugiego tytułu będzie problem, a tu taka niespodzianka. ^^ Pozostaje jeszcze pierwszy film. Kojarzy ktoś może po opisie?

+Edit: Znalazłam! "Polowanie na króliki". Udało mi się samej wyszukać, wpisując najprostsze hasła w Google. ^^ Poszukiwania zakończone. :)




 
 
Poszukuję filmu...
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-01-31, 18:59   

Nie szukam konkretnego filmu, co się trochę nie pokrywa z tym czymś pod tematem, ale szukam odmóżdżającej komedii przy której po prostu mogę posiedzieć i się pośmiać. Może być głupia i nic nie wnosząca, ale żebym mogła jakoś... Umilić sobie czas i na chwilę wyłączyć mózg.
Jakieś propozycje?




 
 
Poszukuję filmu...
Vanilla 


Wiek: 29
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2015-01-31, 20:18   

Oyakaell,
To już jest koniec - z Emmą Watson. :love:
Gorący towar
Złodziej tożsamości
Zombieland - pewnie znasz, ale co tam :P
Stan Helsing - jeżeli podoba Ci się Straszny Film to ta komedia też powinna Ci przypaść do gustu.
Zła kobieta
Zanim odejdą wody
Łatwa dziewczyna
Idol z piekła rodem
Millerowie




 
 
Poszukuję filmu...
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-02-01, 19:23   

Szukam filmów, których głównym wątkiem jest homoseksualizm.



 
 
Poszukuję filmu...
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-01, 20:07   

Życie Adeli
Córka ogrodnika
Happy together
Weekend
Deszcz słodyczy
Fucking Amal
Wstrząs
Brokeback Mountain
Obywatel Milk
I love you Phillip Morris
Kochałam Annabelle
Lato Miłości
Człowiek, który pokochał Yngvego
Oczy szeroko otwarte
W imię
Braterstwo
Gdyby ściany mogły mówić 2




 
 
Poszukuję filmu...
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-02-01, 20:09   

Nie spodziewałam się tak długiej listy. :) Dzięki, Zaq.



 
 
Poszukuję filmu...
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-02, 01:11   

Coś mi się jeszcze przypomniało:

Płynące wieżowce
Miłe martwe dziewczyny
Filadelfia
Chłopaki nie płaczą
Shortbus
Cruising
oraz znaczna część twórczości Pedro Almodovara.




 
 
Poszukuję filmu...
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-02-02, 11:46   

No to mam oglądania! Z obu list widziałam tylko Płynące wieżowce, Filadelfię, Kochałam Annabelle i Brokeback Mountain... Obywatela Milka jedynie fragment. Bardzo dziękuję za resztę pozycji.



 
 
Poszukuję filmu...
Chloe 
szelest



Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 1396
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-03, 00:39   

Sadist, nie polecam Ci "życia adeli" chyba, że masz ochotę patrzeć przez dwie straszne godziny na jedzenie makaronu.

Ode mję:
Niewidzialny świat
Nie potrafię inaczej
Sztuka wysbulimowanej fotografii
Tom
Zagubione




"Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy."
 
 
Poszukuję filmu...
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-02-05, 15:22   

Boziu, czy zapomnieliście o Modlitwach za Bobbyego? Uwielbiam!



 
 
Poszukuję filmu...
Sadist 
BPD



Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 4127
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2015-02-05, 16:22   

Obejrzałam już W imię... i Oczy szeroko otwarte. Ten pierwszy nie porwał mnie, odniosłam wrażenie, że trzeba było przemęczyć cały film tylko i wyłącznie dla końcowej, erotycznej sceny. Zawiodłam się, szczególnie, że Chyra nadaje się do takiej roli w stu procentach. Za mało było tam słów, a za dużo zagadkowych, niezrozumiałych scen. Albo to ja jestem zbyt głupia na ten film, sama nie wiem. Ten drugi z kolei spodobał misie ogromnie, choć po pewnym czasie język występujących nieco raził moje uszy, postanowiłam jednak wytrwać przez wzgląd na poruszaną tematykę. Ultraortodoksyjny żyd homoseksualista porywający się na romans z młodym studentem to był bardzo ciekawy pomysł reżysera, mogłam znaleźć dla siebie odrobinę podniety i zainteresowałam się. Fajny film, mogłabym polecić go komuś.



 
 
Poszukuję filmu...
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11