Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze opinie o zarządzaniu forum

Jak w skali 1-5 oceniasz styl zarządzania forum przez obecny zarząd?
5
45%
 45%  [27]
4
33%
 33%  [20]
3
11%
 11%  [7]
2
1%
 1%  [1]
1
1%
 1%  [1]
Nie oceniam/Wisi mi to
6%
 6%  [4]
Głosowań: 60
Wszystkich Głosów: 60

Autor Wiadomość
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-15, 15:17   Wasze opinie o zarządzaniu forum

Już jakiś czas minął od przejęcia przeze mnie i Toxa forum... jesteśmy ciekawi jak podoba Wam się obecny styl zarządzania forum. Interesują nas Wasze opinie o tym jak działa zarząd, co Wam pasuje, a co drażni. Jak oceniacie zaangażowanie obecnych władz, komunikację, podejście do użytkownika, tryb wprowadzania zmian itp. To nie jest temat do przedstawiania Waszych propozycji zmian - od tego są inne wątki... tutaj chcemy poznać Wasze ogólne i/lub szczegółowe wrażenia odnośnie tego jak jest prowadzone forum - możecie też nam wystawić zbiorczą ocenę w ankiecie powyżej :)



 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 16:00   

No więc odważę się napisać swoje zdanie jako pierwsza...
Z początku miałam odczucie, że toxic mało się udzielał jako administrator i ogólnie mało się angażował w prace, takie jak zwracanie uwagi, pisanie co można, a co nie, kiedy jest taka potrzeba... no ogólnie mało widziałam jego udziału w prowadzeniu forum, poza wszelkimi pracami technicznymi, że tak je nazwę, typu szałt, jego archiwum i inne takie, gdzie trzeba coś zrobić na serwerze takiego informacyjnego... Oczywiście powtarzam, że to moje odczucie, a jako, że pewnie większość spraw omawianych jest w zarządzie, to mogę się mylić. Ale teraz widzę ogromną zmianę. Widzę zaangażowanie z jego strony, wkład własny, odzywa się częściej (nie chodzi tu o pisanie o sobie, tylko takie bardziej w zakresie admina), no tak jakby się wdrożył w to całe zarządzanie... Nie wiem jak było z toxikiem, ale do Emaleth podchodzę inaczej, bo miała wcześniej moda, także w pewnym sensie sprawę miała ułatwioną i nie musiała od nowa się uczyć wszystkiego. Po prostu można to ująć jako awans, a nie rzucenie na głęboką wodę, chociaż każdy wie, w jakich okolicznościach przejęli forum... Generalnie dobrze wykonujecie swoją robotę XD
Moderatorzy również godnie czuwają nad błędami i nad tym by regulamin był przestrzegany. Czasem może dałoby się delikatniej zwrócić uwagę, ale rozumiem, że do niektórych brak cierpliwości i trzeba ostrzej, ale są to nieliczne i rzadkie sytuacje...
Jedyne co mi się nie podoba i uważam, że idzie to w złym kierunku, to ograniczenie zaufania do rejestrującego się człowieka do minimum. Jako osoba, która logowała się dawno temu, gdzie ograniczeń było mało rozumiem, czemu służą i popieram niektóre, bo są potrzebne... Wprowadzono wiele zmian, które na początku były dziwne, ale z czasem, gdy się przywykło, człowiek nie zwraca na to uwagi, a zmiany, jakie niosły, nie są odczuwalne... Ale nie wiem, czy niektóre jak np. rangi i temat, w którym możemy podawać osoby jako kandydatów na zaufanych nie przynosi odwrotnych skutków... Zdarzają się nowi, którzy nabijają milion postów dziennie tylko po to, żeby móc zyskać gdzieś uprawnienie czy nazwijmy to przywilej do wejścia, a potem nagle nic... Wiadomo, że nie zapobiegnie się temu, bo ludzie są różni i takie sytuacje będą się zdarzać, niezależnie od tego, jakie zasady będą obowiązywać... Pewne sytuacje zawsze będą wymykać się spod kontroli i nie da się wszystkim im zapobiec, bo byście musieli wszystko sprawdzać przed tym jak pójdzie dalej w obieg... Każdy post, wszystkie pw, każdą wypowiedz na szałcie, pilnować każdego starego i nowego użytkownika... Owszem, może dzięki temu, co tu wprowadzacie, da się je ograniczyć do minimum, ale czy gra jest warta świeczki takimi kosztami? Boje się, że za niedługo każdy będzie postrzegany jako potencjalny intruz i nie będzie żadnej prywatności... Bo każdemu może coś odwalić...
Ale podsumowując uważam, że panuje tu ład, porządek, jasno jest określone gdzie są granice, co można, a co nie, szanujemy się nawzajem i mimo - a może właśnie dzięki temu - czuje się tu (jeszcze) bezpiecznie :lol: I to właśnie dzięki Wam ;) Dziękuję każdemu z zarządu za wasz wkład w forum, za poświęcony czas na to wszystko, bo przecież robicie to z własnej woli, wkładając cząstkę siebie w każdą wykonaną rzecz. Dzięki Wam mogę tu być i czuję, że zawsze jest do kogo zwrócić się z prośbą, pytaniem czy jakąkolwiek sprawą.
Forum nie stoi w miejscu... Wciąż się rozwija, wciąż jest ulepszane, użytkowników przybywa... A to dowodzi, że spisujecie się naprawdę dobrze...

Głównie interpunkcja. | S.




Ostatnio zmieniony przez Sadist 2013-10-16, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-10-16, 16:10   

Ja nie mam żadnych uwag, tylko tak jak czarną wspomniała nie podoba mi się nadawanie zaufanego. Strasznie szybko to idzie i zaufany już staje się mniej zaufany . Już takie tematy jak myśli w literki wydają mi się mało prywatne i chronione.



 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 17:11   

thnks napisał/a:
zaufany już staje się mniej zaufany

Hmm... Tylko pytanie czy to kwestia mechanizmu nadawania rangi, czy podejścia niektórych osób, które już po jednym dniu od zarejestrowania są gotowe na kogoś głosować...

A mnie najbardziej się podoba, że rządy przestały być tak strasznie autorytarne. Już samo to, że powstał ten temat jest fajne - liczycie się z naszym zdaniem. Dużo więcej z planowanych zmian jest konsultowanych. Mamy jakiś wpływ na to jak funkcjonuje forum. I w końcu nie ma 500 tematów o tytule 'Witam'! <3

A to, że Toxic się mało udziela uwiera mnie ogólnie, a nie tylko pod względem jego rangi.




 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-10-16, 22:22   

Ja nie mam do zarządu zastrzeżeń. Jedyne co mi przeszkadza to właśnie wysyp zasłużonych. Niektórych niebieskich nie zauważyłam ani jak byli żółci ani zieloni. Forum się rozwija, już nie stoi w miejscu. Nie ma już tego wrażenia że forum umiera. Rozmawiacie z nami, liczycie z naszą opinią - nie ma już tego, że niby jest pytanie: co sądzicie o tym czy o tamtym, co można zrobić a potem i tak rządzący robi co chce i jak uważa. Jest dobrze. Na dodatek jesteście otwarci i nie odczuwa się od Was niedostępności. Może dlatego, że administrację poznałam osobiście :) . No i Owcę też poznałam. Nie jesteście nie- realni :lol: . Toxic wiem, że działasz bardziej technicznie ale trochę Cię mało widać :) .



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
Cirilla 
Cirilla


Wiek: 26
Dołączyła: 26 Sie 2011
Posty: 2708
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2013-10-17, 06:48   

megi-s dobrze napisała. Polać jej herbaty albo kawy. Wcześniej wiało chłodem, czasami było nieprzyjemnie. Teraz forum jest bardziej otwarte. Nikt nie stoi ani nie strzela do ludzi z kałasznikowa. Forum się rozwija.



W kłębuszkowaniu cała nadzieja.
 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-17, 21:18   

A ja mam do Was osobne pytanie.
I cholernie zależy mi na szczerej opinii.
Czytając tutaj Wasze odpowiedzi zastanawia mnie, czy mówiąc o tym jak było mówicie o czasie gdy na forum zarządzała tylko Mercy, czy gdy ja jeszcze miałam admina? Czy w ogóle była jakaś różnica?
Długo byłam na tej funkcji - i mimo, że wielu z Was (w tym Mercy) powiedziałaby, że to moje adminowanie polegało głównie na tym, że byłam czerwona - i bardzo mocno biorę do siebie to jak Wy się tutaj czujecie.
No i czy macie do mnie jakieś zarzuty?
Może ktoś uważa, że po tym co się działo na forum nie powinnam być w zarządzie?
Jestem gotowa na wszystkie odpowiedzi, po prostu jestem cholernie nie pewna tego co jest i tego jak mnie odbieracie... bardzo mnie to męczy.




 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-10-17, 23:13   

Czuczi kochana Ty zawsze byłaś otwarta na innych i póki byłaś w zarządzie przed tą chora sytuacją było tu jako tako znośnie. Potem gdy Marcy się Ciebie że tak to określę- pozbyła, zaczęły się rządy terroru. Udowadnianie nam na każdym kroku, ze forum jest jej i może robić co chce. Potem zamknięcie SB, przez straszenie nas, że zamknie forum aż do jego faktycznego zamknięcia. Za rządów Marcy forum umierało i dobrze, że ostatecznie stało się jak się stało. Marcy się nas pozbyła jak śmieci bo już nie byliśmy potrzebni. A to ona najczęściej szukała kogoś komu można się wyżalić. Takie mam niestety odczucie. A lubiłam ją jako człowieka. Teraz mi tylko strasznie żal, że tak postąpiła. A Ciebie Czu mi tu bardzo brakowało przez ten czas. Bez Ciebie forum nie było kompletne. Ty przyciągasz ludzi. Jesteś prawdziwa w tym co robisz. Dobrze, że jesteś tu z nami. Dobrze że jest forum choć jak się działo myślałam że lepiej byłoby zacząć od zera.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
Ostatnio zmieniony przez megi-s 2013-10-17, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
tup_tuś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-17, 23:13   

Cytat:
moje adminowanie polegało głównie na tym, że byłam czerwona

Wielokrotnie Ci pisałam jaka mam opinie na temat Ciebie jako admina także nie bede się powtarzać... nie zgadzam się ze zdaniem które zacytowałam. Masz pełne prawo do bycia w zarządzie jeśli tylko chcesz w Nim być. Tylko wszystko przeżywasz osobiście dlatego może to zle na Ciebie wpływać lecz jeśli czujes, że udzwigniesz, że dasz sobie radę... To okej. Ja się cieszę, ze wrociłaś. Nie bede nic pisać o sporach jakie prowadzilyscie o to jak kazda z osobna chce prowadzić forum i w jaka stronę ma to podążać ale myślę, ze teraz nie kloci się obecna wizja z twoimi wyobrażeniami o forum...
Było minęło... Nie katuj się sama takimi domysłami... Przecież to sprawa miedzy Wami a nie społecznością forum. Nie musisz się nikomu tłumaczyć.




 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2013-10-17, 23:18   

czarną-linia, tylko że trochę jakby i tak zostaliśmy wciągnięci w ten SPÓR.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
RobertIslay 
Boję się szerszeni.



Wiek: 39
Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 990
Skąd: świat

Wysłany: 2013-10-18, 02:30   

Czuczi,

W spór pomiędzy Toba a Mercy nie wnikam, natmiast przyznaję że bylem zawiedziony kiedy przestalaś byc adminem: Ty - jako admin - bylaś częścia tego forum i uważam, że na Twoim odejściu, forum tylko stracilo. Zastrzeżeń do Ciebie nie mam żadnych - bylaś aktywna na forum i sprawowalaś funkcje administracyjne, więc bylo w porzadku.


Dodam, że w tym momencie brakuje mi też Mercy, ale istnieja sytuację, których odwrócic się nie da. Zreszta, Mercy dobrze sobie radzi bez forum - więc to rozstanie wyszlo na dobre i forum i jej ;)
Szkoda tylko stylu w jakim to się odbylo.

PS. Do moderatorek, które z takim poświęceniem dbaja i interpunkcję, ortografię i przejrzystośc języka pisanego na forum: Wybaczcie mi brak kilku znaków diaktrycznych, ale nowo zainstalowany antywirus, wykorzystuje skróty klawiszowe (alt+l, alt+a i alt+c) do otwieranie czegoś tam... Pewnie da się to jakoś zmienic, ale muszę trochę pogrzebac w ustawieniach :)




My jsme Borg. Odpor je marny, budete asimilovani!
 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
Gość

Wysłany: 2014-11-24, 16:07   

Obecnie oceniam poziom zarządzania forum jako bardzo dobry. Było kilka złych rozwiązań ale zostały zmienione w nowym regulaminie, a to oznacza że Władza liczy sie ze zdaniem prostego ludu. Nie widze problemów większych obecnie. Oby tak dalej :)

PS. Przepraszamy czy tu bijo?




 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
Hathor 
Hati



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 1748
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2015-06-28, 21:37   

Również oceniam poziom zarządzania forum jako bardzo dobry. Naamah i Myszka wraz z Czuczi, wykonujecie kawał dobrej roboty. Rozwiązywane problemy i spory są mądre i na poziomie, co tyczy się także moderatorów. Podoba mi się to, że każdą sprawę można przedyskutować i mamy na to jakiś wpływ, z wcześniejszych wypowiedzi wnioskuję, że kiedyś tu tak dobrze nie było.
Dziękuję, że ulepszacie i chronicie ten kącik, w którym mogę odpocząć od codzienności i zmartwień. :)




wish I could ctrl+Z you
 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-05, 18:17   

Forum istnieje już sporo czasu i to naturalne, że między użytkownikami będą istniały różne relacje - te lepsze, czyli udane związki na przykład i te gorsze, czyli kłótnie, sprzeczki, poróżnienia. Nie da się tego uniknąć przy tak dużej społeczności, która co jakiś czas się spotyka i integruje ze sobą.
Nie da się często również wydać takich decyzji, które zadowoliłyby każdego - większość z nich omawiamy w dziale zarządowym i staramy się wziąć pod uwagę argumenty różnych stron. Na zarząd składają się moderatorzy, administratorzy i supporci. Sporo nas tam, więc na szczęście prawie każdą sprawę omawiamy w takim właśnie gronie - co zapewnia większy obiektywizm przy podejmowaniu decyzji (niż gdyby decyzja została podjęta przez jedną osobę).

Dlatego robi mi się przykro, kiedy czytam, że forum to komedia i nie jest tym samym, czym było parę lat temu. No jasne, że nie jest tym samym... zmienił się zarząd, zmienili się ludzie, zmienia się regulamin, wszystko się zmienia - więc forum nie będzie takie samo, jak było parę lat temu. Mam jednak wrażenie, że przez takie prywatne porachunki i kłótnie padają opinię, które bardzo uogólniają to, czym to miejsce jest - a wiem z licznych wiadomości prywatnych i innych kanałów, że sporo osób znajduje tu wsparcie i pomoc.

Nie chciałabym, żeby takie opinie pojedynczych osób wpływały na sposób postrzegania tego miejsca przez większość forumowiczów. Ja sama i reszta zarządu wkładamy mnóstwo pracy w to, żeby to miejsce miało ręce i nogi... i cieszę się z każdego słowa, kiedy ta praca jest doceniana. Nie czuję, żebym uczestniczyła w jakiejkolwiek "komedii" i wkładam w to miejsce całe serce. Stąd byłoby super, gdyby takie uogólniające opinie padały jak najrzadziej.




 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-05, 18:23   

Owieczko, kiedy napisałam, że dla mnie to też komedia - chodziło mi o sytuację między Ever i Chochlikiem a Zaqiem i mną. Nie o zarządzaniu forum.



 
 
Wasze opinie o zarządzaniu forum
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 17