Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Opętanie
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2011-11-19, 20:50   

Wiła, napisałą bardzo zrozumiale. :) wyczuwam u Ciebie inteligencję :) na forum to częsta rzecz, ale w naszym świecie to rzadkość :)



 
 
Opętanie
Puritan 
Głosiciel Ewangelii



Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 230
Skąd: Z nieba

Wysłany: 2011-12-15, 22:48   

Polecam:

wyznania opętanego [4 z 4] http://www.youtube.com/wa...d&v=NVcybwCN8XA




 
 
Opętanie
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-01, 11:21   

Mercy napisał/a:
Opętanie i choroba psychiczna to dwie różne rzeczy

Jakoś nie wierzę w opętania... głównie dlatego, że nie ma doniesień o opętaniach międzykulturowych - Szatan nie przejmuje kontroli nad ludźmi z afrykańskich wiosek, którzy nigdy o chrześcijaństwie nie słyszeli. W naszym kręgu kulturowym nie zdarzają się opętania przez duchy zwierząt - dość typowe dla mieszkańców Azji. Nawet sławna i dobrze udokumentowana sprawa Anneliese Michel nie wydaje mi się być niczym więcej jak przykładem bardzo poważnej choroby psychicznej.




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-11-01, 11:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Opętanie
lubieplacki 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 74
Skąd: wiesz ?

Wysłany: 2012-11-01, 12:37   

Emaleth napisał/a:
Nawet sławna i dobrze udokumentowana sprawa Anneliese Michel nie wydaje mi się być niczym więcej jak przykładem bardzo poważnej choroby psychicznej.


A co z nagraniami audio ? :>

Również wierzę w opętanie.

Spotkałem się ze zdaniem, że praktykując wychodzenie ze swojego ciała - podróże astralny itp. To może sprzyjać wejściu przez jakąś duszę w nasze ciało.

Czy to prawda? nie wiem :D




Mów zawsze TAK. Bo mówienie TAK oznacza mówienie NIE swoim lękom !

Zwycięzcy nie mają czasu na przegranych.
 
 
Opętanie
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-01, 12:56   

lubieplacki napisał/a:
A co z nagraniami audio ?

A co takiego nadprzyrodzonego jest w nagraniach audio? Słuchałam ich i nie usłyszałam żadnego nieludzkiego dźwięku.




 
 
Opętanie
lubieplacki 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 74
Skąd: wiesz ?

Wysłany: 2012-11-01, 13:01   

Nie musi być od razu coś nadprzyrodzonego, tylko samo to, że są takie nagrania?



Mów zawsze TAK. Bo mówienie TAK oznacza mówienie NIE swoim lękom !

Zwycięzcy nie mają czasu na przegranych.
 
 
Opętanie
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-11-01, 13:06   

Jeśli chodzi o Annelise Michel, to nie wiem sama co mam myśleć. Ze swojego punktu widzenia, osoby niewierzącej, powinnam negować takie rzeczy, ale słyszałam te nagrania o których mówił lubieplacki, i są niesamowicie wiarygodne jak dla mnie, zważając na to, że są z lat bodajże 70. myślę, że nie jest to nieprawdą. Być może coś takiego jak opętanie faktycznie istnieje. Nie wykluczam tego, że dusze ludzkie mogą wędrować po świecie i "wchodzić" w ludzi powodując opętanie. To ciekawy temat, można się nim szeroko zainteresować.



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Opętanie
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-01, 13:16   

lubieplacki napisał/a:
tylko samo to, że są takie nagrania?

Nie rozumiem... co jest takiego w tych nagraniach co Was przekonuje? Biedna dziewczyna wierzy, że jest opętana i zachowuje się tak jak wyobraża sobie opętanie.

Szczerze byłabym bardziej skłonna uwierzyć w opętanie gdyby nie udało im się uruchomić żadnego rejestratora dźwięku albo nagrywałby biały szum czy jakieś dziwne zakłócenia.




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-11-01, 13:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Opętanie
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-11-01, 13:24   

Emaleth, być może masz i rację, jakby się tak głębiej zastanowić. Dużym prawdopodobieństwem jest, że dziewczyna była chora psychicznie.



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Opętanie
lubieplacki 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 74
Skąd: wiesz ?

Wysłany: 2012-11-01, 13:27   

przekonały mnie nie naturalny głos/y. :)



Mów zawsze TAK. Bo mówienie TAK oznacza mówienie NIE swoim lękom !

Zwycięzcy nie mają czasu na przegranych.
 
 
Opętanie
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-11-01, 13:37   

lubieplacki, mnie też to mocno przekonuje, poza tym nie jedna dziewczyna była opętana. Oczywiście niektóre opętania mogą wynikać z choroby psychicznej, ale niektóre są niesamowicie wiarygodne i sama nie wiem, jak do tego podchodzić. Mnie po prostu uderzył filmik, który przed chwilą obejrzałam
https://www.youtube.com/watch?v=J6M5l8adENY




Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
 
 
Opętanie
Scarlet Halo
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-01, 13:39   

lubieplacki napisał/a:
przekonały mnie nie naturalny głos/y.

A gdzie one są nienaturalne? Znasz na pewno taką technikę wokalu jak growl. Podczas gdy śpiew powstaje gdy wprawiamy struny głosowe w drżenie pod wpływem ruchu powietrza. Growl wydobywa się z nas, gdy unieruchamiany struny głosowe jednocześnie wywierając na nie presję... coś tak jak byśmy chcieli jednocześnie wydać z siebie głos i go w sobie zatrzymać. I to doskonale obrazuje sytuację tej dziewczyny. Ona tak samo mocno chce poddać się egzorcyzmowi jak i nie chce i tą ambiwalencje słychać w jej głosie. Z równą siłą chce aby "demony" (reprezentujące prawdopodobnie jej głęboko nieakceptowane popędy) przemówiły jak i pragnie stłumić ich głos... a przynajmniej to ja słyszę jak słucham tych nagrań.

opcjonalna napisał/a:
Mnie po prostu uderzył filmik, który przed chwilą obejrzałam

Też bym się darła jakby mnie ktoś przywiązał do krzesła :roll:




Ostatnio zmieniony przez Scarlet Halo 2012-11-01, 13:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Opętanie
lubieplacki 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 74
Skąd: wiesz ?

Wysłany: 2012-11-01, 13:53   

:D

po prostu napisałem co mnie do tego przekonało i mi to w zupełności wystarczy :)




Mów zawsze TAK. Bo mówienie TAK oznacza mówienie NIE swoim lękom !

Zwycięzcy nie mają czasu na przegranych.
 
 
Opętanie
opcjonalna 
chwile ulotne.



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 490
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2012-11-01, 14:12   

Emaleth, chyba nie aż tak. No każdy ma swoje zdanie, skoro uważasz to za fejk, to ok, nie mam nic do tego :)



Agresja jest dynamiczna, jak crescendo w muzyce. Zło jest nieruchome.
Ostatnio zmieniony przez opcjonalna 2012-11-01, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Opętanie
Gość

Wysłany: 2012-11-01, 14:36   

Fakt że to "opętanie" jest zgodne z wszystkimi wierzeniami i oczekiwaniami kościołą rzymskokatolickiego - nawet z "nieludzkimi głosami" gdy namiestnik boga na ziemi, święty pan ksiądz wypowiada swoje formułki... jest najwiekszyym dowodem na to że to choroba psychiczna a nie żadne opętanie. Słuchałem tych nagrań, nic szczególnego. Ale to tak samo jak z matką boską w zaciekach pod sufitem czy gdzieś w oknie. Każdy widzi to co chce widzieć.



 
 
Opętanie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12