Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żurawek
2017-06-14, 21:34
Wasz pierwszy raz
Autor Wiadomość
Lost Angel 



Wiek: 25
Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 68
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-11-04, 03:33   

U mnie było to tak że rówieśnicy nigdy mnie nie lubili, ale jakoś nie miałem z tym problemu, dopiero w 3gim na początku tak zacząłem o tym myśleć, kilka dni było mi smutno przypomniałem sobie dziewczynę ktora miała duże blizny, i chciałem sprawdzić jak to jest, najpierw podrapałem się igła, a następnego dnia już żyletką. Później nie moglem z tym skończyć. Ale aktualnie bije rekord, ponieważ nie ciąłem się już 4 miesiące.



Nie zawsze smutek poznasz na twarzy, gdy z oczu łzy się poleją, bo czasem w sercu łamie się życie, a jednak usta się śmieją.
Ostatnio zmieniony przez Sourlie 2017-11-04, 09:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wasz pierwszy raz
Porcelaine 
Annie_



Wiek: 23
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 132
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-11-04, 23:08   

To były wakacje, miałam wtedy może ok. 13-14 lat. Byłam pod "opieką" babci, która ciągle mnie wyzywała pogarszając mój ówczesny już stan. W ten dzień zostałam sama w domu. Na komodzie zobaczyłam małe pudełko, a w nim parę nowych, jeszcze nie otwartych żyletek. Wzięłam jedną i zamknęłam się w pokoju. Usiadłam przy biurku i zaczęłam "sprawdzać" jak bardzo jest ostra tnąc przy tym różne materiały. Po jakimś czasie przyłożyłam ją do przedramienia. Byłam tak zdenerwowana, że aż szumiało mi w głowie. Zrobiłam dwie, może trzy kreski. Pamiętam jeszcze co potem pomyślałam - "nie kręci mnie to zupełnie, już nigdy więcej tego nie zrobię". Zabawne. Tylko czemu wtedy nie wyrzuciłam tej żyletki? Teraz każdy dzień bez okaleczania jest dla mnie wielkim sukcesem. :cry:



It's not your fault.
 
 
 
Wasz pierwszy raz
Milijon 
1 000 000



Wiek: 28
Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 968
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-07, 11:39   

Względnie niedawno, rok temu (jeśli mówimy o fizycznej aa i cięciu się). Byłam pijana, poszłam z koleżankami do klubu. Nie mogłam się odnaleźć, dostałam ataku paniki i wróciłam do akademika. Czułam, że nic nie czuję. Wzięłam bagnet (tak, bagnet, taki na karabin) i zaczęłam sprawdzać, czy w ogóle czuję ból. Nie czułam nic.
Klęczałam na podłodze w łazience, zadawałam sobie ból, którego nie czułam i zastanawiałam się, czy jeszcze żyję. Do teraz mam grube, paskudne blizny. Nie polecam.




Kiedy przyszłość przestała być obietnicą i stała się
zagrożeniem?
 
 
 
Wasz pierwszy raz
AmyBlue 



Dołączyła: 22 Sie 2017
Posty: 37
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-11-08, 21:05   

Za dużo emocji w sobie które chciałam jak najbardziej ukrywać w końcu poczułam że chce bólu myślałam i myślałam że to najlepsza droga do ulżenia sobie...



Bo oni nawet cię nie znają,wszystko co widzą to blizny , nie potrafią dostrzec anioła mieszkającym w twoim sercu
 
 
 
Wasz pierwszy raz
Ameliea 


Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 16
Skąd: lubelskie

Wysłany: 2017-11-08, 22:08   

Dawno temu, jeszcze w gimnazjum... Prawdę mówiąc nie pamiętam motywu pierwszego razu, chyba przypadkowo odkryłam, że tak szybko można zagłuszyć niechciane emocje.



 
 
Wasz pierwszy raz
CzarnyAnioł 
Bez skrzydeł



Dołączyła: 05 Lis 2017
Posty: 49
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2017-11-09, 14:19   

U mnie to zaczęło się tak: Kiedyś napełniona negatywnymi emocjami nie wiedziałam co z nimi zrobić płacz krzyk to już nie pomagało uderzyłam pięścią w ścianę potem drugi raz i ***pomogło. Ręce spuchnięte pomiędzy kostkami krwiaki. Po jakimś czasie i to nie zdołało rozładować moich emocji któregoś dnia podczas codziennej rodzinnej awantury będąc w kuchni pełna tego wszystkiego nie mogąc się uwolnić chwyciłam nóż i *** poczułam ból i ulgę pomyślałam że to pomogło. I od tego się zaczęło. I tak jest do dziś kiedy to się skończy jak inaczej?

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2017-11-09, 15:45 ]
Usunęłam sugestywne fragmenty.




Demony co żyją we mnie. Szepczą krzyczą całe dnie. W nocy historie opowiadają. I nigdy mnie nie opuszczają. Moje ciało jest ich domem. Lub to ja jestem demonem
Ostatnio zmieniony przez Żurawek 2017-11-09, 15:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wasz pierwszy raz
użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-09, 17:51   

Dokładnie nie pamiętam, jakiś rok, czy dwa lata temu. Mieszanka alkoholu z lekami przestała wystarczać, więc podczas moich samotnych autodestruktywnych orgii zacząłem sięgać po sznur. Jakiś czas później pojawiła się żyletka, wyjęta z jednorazówki do golenia. Zacząłem rysować sobie po ciele różne szlaczki.



 
 
Wasz pierwszy raz
Alexxx 


Dołączyła: 22 Paź 2017
Posty: 36
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-11-09, 19:43   

CzarnyAnioł, jakich innych sposobów próbowałaś?


Ja pierwszy raz pocięłam się po udach w 2 czy 3 klasie gimnazjum. Powód to mdz. in. to, że uwierzyłam osobie, w której byłam zauroczona. Mówiła "to pomaga". W chwili obecnej żałuje że poznałam tego chłopaka, bo już od ponad 4 lat, nie mogę zrozumieć, że nie miał racji, nadal ślepo wierzę w jego słowa. :|




„Cała nasza wiedza zbliża nas do ignorancji,
cała nasza ignorancja zbliża nas do śmierci”-T.S. Eliot
 
 
 
Wasz pierwszy raz
CzarnyAnioł 
Bez skrzydeł



Dołączyła: 05 Lis 2017
Posty: 49
Skąd: podlaskie

Wysłany: 2017-11-13, 10:20   

Alexx próbowałam różnych, psycholog mi dał kilka jak rozładować ale to nie pomagało. Spychanie muzyki, spacery czy bieganie. To nie przynosiło pozytywnych efektów ;/
Teraz boję się pójść do psychologa cży innego lekarza o pomoc gdyż najprawdopodobniej dostanę skierowanie na leczenie w szpitalu psychiatrycznym. Nie mam zamiaru tam wracać ;/




Demony co żyją we mnie. Szepczą krzyczą całe dnie. W nocy historie opowiadają. I nigdy mnie nie opuszczają. Moje ciało jest ich domem. Lub to ja jestem demonem
 
 
Wasz pierwszy raz
Alexxx 


Dołączyła: 22 Paź 2017
Posty: 36
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-11-15, 00:44   

CzarnyAnioł, Chyba też bym się zachowała jak ty. :(



„Cała nasza wiedza zbliża nas do ignorancji,
cała nasza ignorancja zbliża nas do śmierci”-T.S. Eliot
 
 
 
Wasz pierwszy raz
Żurawek 
Śmiertelna Nogawka



Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2014
Posty: 5179
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-11-15, 23:31   

Zaczyna się robić offtop. Temat jest o opisywaniu pierwszego razu z aa. Dalsze rozmowy proszę przenosić do tematów powitalnych.




Ludziom najtrudniej się przyznać, że ich życie nie ma żadnego znaczenia. Żadnego celu. Żadnej treści. Opowieść Podręcznej M. Atwood
23.10.15r.
 
 
 
Wasz pierwszy raz
Onirism 



Wiek: 25
Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 95
Skąd: lubuskie

Wysłany: 2017-12-04, 16:22   

Mój "pierwszy raz" był jakoś rok temu, za pomocą golarki, a właściwie żyletki. Wyglądało to dosyć przerażająco, pamiętam, że bardzo piekło i zwolniłem się po pierwszej lekcji do domu. Kilka dni później miałem badania w związku z "naborem" do wojska, musiałem się rozebrać do bokserek i wtedy ludzie tam obecni zauważyli moją rękę, skłamałem wtedy, że wpadłem w krzaki - super wymówka.



 
 
Wasz pierwszy raz
Iryzacja 



Wiek: 25
Dołączyła: 18 Gru 2017
Posty: 11
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2017-12-30, 00:41   

Godzinę temu. Żyletka była tępa, ale uczucie zniewalające.



 
 
Wasz pierwszy raz
PanNikt 


Wiek: 25
Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 15
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2018-01-03, 14:29   

Ja swój "pierwszy raz" miałem 6 dni temu. Szczerze mówiąc nigdy nawet nie myślałem, żeby się ciąć. Skłonił mnie do tego alkohol - moja największa słabość i fakt, że moje problemy zaczęły się ujawniać, gdy nie byłem w stanie pomóc dziewczynie, która to praktykuje. Chciałem zobaczyć co czuję. Nie byłem w stanie trzeźwo myśleć, więc bez namysłu chwyciłem nóż *** Bólu nie czułem. Jedynie małe "podniecenie" ***. Teraz czuję tylko wstyd i strach, że ktoś zauważy - została (na szczęście niewielka) rana po bocznej, wewnętrznej części nadgarstka.

[ Komentarz dodany przez: Żurawek: 2018-01-03, 16:29 ]
Ocenzurowałam zbyt sugestywne fragmenty.




Ostatnio zmieniony przez Żurawek 2018-01-03, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wasz pierwszy raz
jo_aśka 



Wiek: 29
Dołączyła: 12 Cze 2017
Posty: 341
Skąd: Polska

Wysłany: 2018-01-04, 09:40   

PanNikt Jesteś na początku tej 'drogi'. Póki co jest Ci łatwiej nad tym zapanować. Spróbuj to zrobić zanim dojdziesz do etapy, kiedy codziennie będziesz o tym myślał, a Twoje ciało nie będzie już miało powierzchni bez ran i blizn.



 
 
Wasz pierwszy raz
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 15