Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Żurawek
2017-06-14, 21:34
Wasz pierwszy raz
Autor Wiadomość
Lemuria 
panna nikt


Dołączyła: 27 Wrz 2016
Posty: 19
Skąd: kujawsko-pomorskie

Wysłany: 2016-12-28, 21:35   

Kiedy straciłam kogoś, kto jest dla mnie wszystkim. Już nad tym i tak nie panuję, trwa to od prawie roku. Dokładnie 21.01.
Później coraz regularniej, od mniej więcej początku maja.
Ale właściwie naprawdę wszystko zaczęło się walić 19.06. Wtedy załamałam się do końca.
Straciłam wszystko. Wszystko. Załamałam się. Wszystko straciło sens. Rozpadło się na milion kawałków. A ja... Nie jestem już w stanie tego ogarnąć, przerwać.




"Tu nie chodzi o ciebie" .... to czemu to tak boli ....
Ostatnio zmieniony przez Hedum 2016-12-28, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wasz pierwszy raz
Grzesiek1991 



Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 89
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-01-12, 11:43   

Pierwszy raz pociąłem się ponad 10 lat temu. Ostatni 9.10.2016roku. Potem trafiłem 7 raz do szpitala psychiatrycznego. Od tamtej pory się nie ciąłem. Nie wiem czy chcę to dalej robić. Na razie nie mam powodów, bo wszystko mi się układa. Zresztą u mnie to właśnie częściej głosy powodowały cięcie się. Namawiały mnie do tego. Teraz mam głosy, ale ogólnie jest lepiej.



Czasem po prostu nie mam już siły...
 
 
Wasz pierwszy raz
Seba3rv 



Wiek: 27
Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 35
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2017-01-19, 23:54   

Mój drugi pierwszy raz.
Ostatnio,hm.. może półtora tygodnia temu, postanowiłem, że wyrzyce ostatnią żyletkę.
Godzine później [***]. :p. Choć chyba kilku stopni brakowało, bo skończyło się tylko na dwugodzinnym bólu i oparzeniu pierwszego stopnia. :D
I nie trzeba kłamać, że to był kot. Heh.
Nie żebym ten sposób reklamował, to było głupie, ale sam też jestem głupi. :p
Pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: kelpia: 2017-01-20, 22:56 ]
Na forum nie podajemy szczegółowych metod autoagresji.




Ostatnio zmieniony przez Morcades 2017-01-20, 22:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wasz pierwszy raz
Nihilista 



Wiek: 25
Dołączył: 03 Maj 2017
Posty: 44
Skąd: warmińsko-mazurskie

Wysłany: 2017-05-03, 21:07   

13 lat, powodem był kolejny parszywy dzień w szkole. Do tej pory pamiętam ostre światło lampki stojącej na biurku, oświetlające zakrwawione ręce i moje późniejsze zdziwienie, że naprawdę to zrobiłem.



Przepoczwarzanie.
 
 
Wasz pierwszy raz
Alessa 
Samara



Wiek: 26
Dołączyła: 25 Lut 2017
Posty: 804
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-05-03, 22:02   

Miałam 14 lat gdy się pierwszy raz pocięłam. Powód? W drugiej klasie gimnazjum miałam na semestr zagrożenia z 3 przedmiotów. Wzięłam nożyk do papieru i... stało się. Nawet nie wiem kiedy. Nie kontrolowałam tego. ''Otrzeźwiałam'' dopiero po fakcie gdy zobaczyłam krew na biurku. Pamiętam, że byłam w totalnym szoku gdy zorientowałam się co zrobiłam.



Wszystko wali się a ja nie mogę biec
może ten deszcz udaje łzę
minie ten sen
i będzie okay
 
 
Wasz pierwszy raz
m. 



Dołączyła: 06 Maj 2017
Posty: 10
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2017-05-07, 00:28   

Pierwszy raz zrobiłam to w podstawówce, ale tylko z czystej ciekawości. W gimnazjum też miałam mało znaczący incydent. Dopiero w liceum zaczely się poważne kłopoty z AA



 
 
Wasz pierwszy raz
to coś w środku 


Dołączyła: 08 Sty 2017
Posty: 12
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-05-14, 21:11   

Mój pierwszy raz był ok 2 miesiące temu.
Wcześniej byłam osobą która całkowicie była przeciwna tego typu agresji. Jeden moment, jedna sytuacja, stan w którym się znalazłam, ciężko to opisać. To takie uczucie utraty uczuć, łzy przestały lecieć, przez chwile nie czułam nic. Przestałam się bać i zapragnęłam bólu, który udowodnił by mi że potrafię czuć, który w końcu byłby fizyczny a nie psychiczny. Nawet się nie zastanawiałam, wstałam i wzięłam nożyczki takie małe.. i powoli ale mocno i pewnie sunęłam po ramieniu patrząc się w nicość. Zrobiłam z 4 kreski, gdy odłożyłam nożyczki i popatrzałam na nie wszystko ucichło, nie słyszałam już krzyków w mojej głowie, czułam już tylko pieczenie, które stało się ukojeniem.
Od tamtego czasu co jakąś bolącą sytuacje sięgałam po nie, potem robiłam to takim składanym ostrym nożem do teraz.




Kto pyta i tak nie słyszy odpowiedzi ...
 
 
Wasz pierwszy raz
Flowey 



Wiek: 23
Dołączył: 15 Maj 2017
Posty: 18
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2017-05-15, 15:06   

Mój pierwszy raz był chyba na początku października lub końcu września 2016 roku. Dlaczego?
Zaczynające się docinki ze strony klasy na temat mojego wyglądu oraz nie radzenia sobie z materiałem. W nocy nie wytrzymałem i się pociąłem. Okaleczałem się do końca października. Obecnie to wszystko zaczyna wracać, ale staram się z tym walczyć.




„Zastanawiam się… A co się stanie, gdy w coś bez duszy wszczepi się wolę życia?” - Alphys
 
 
 
Wasz pierwszy raz
sadboy16 


Wiek: 22
Dołączył: 15 Maj 2017
Posty: 6
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2017-05-15, 17:22   

Zacząłem się okaleczać, ponieważ mój ojciec zaczął pić. Nie potrafił przestać. Zaczęło się od jednego piwa codziennie po pracy, a skończyło się na wódce. Do tego codzienne awantury. Zapił się na śmierć, a ja tnę się dalej.



 
 
Wasz pierwszy raz
Janusz997 


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 26
Skąd: Polska

Wysłany: 2017-08-17, 09:54   

Pamiętam jakby to było wczoraj, byłem załamany, słyszałem że kilku osobom to pomaga, byłem przeciwko cięciu sie ale chciałem sprawdzić, i sprawdziłem. Nie pomogło, ciąłem sie jeszcze kilka razy ale juz tego nie robie.



Odnaleźć sens...
 
 
Wasz pierwszy raz
Morricorne 
Nobody



Wiek: 32
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 269
Skąd: łódzkie

Wysłany: 2017-08-23, 04:52   

Z głupoty nie swojej. Drugi raz też. Tylko wtedy miałem depresję.



Chaos - Pustka, czerń, życie ludzkie.
Mój Telegram @Morricorne
 
 
Wasz pierwszy raz
Nocny Motyl 



Wiek: 30
Dołączyła: 20 Sie 2017
Posty: 241
Skąd: śląskie

Wysłany: 2017-08-29, 15:11   

Na pewno gimnazjum, nie wiem kiedy dokładnie. Natłok złych myśli, doświadczeń, samotność i brak zrozumienia. Uznałam, że skoro innym to pomaga, to dlaczego ze mną ma być inaczej? Użyłam ostrza z temperówki. Nie obchodziło mnie, że zostaną blizny, bo wierzyłam, że długo nie pożyję.



There is no heaven, wariaty.
 
 
Wasz pierwszy raz
Niedotykalna 



Wiek: 34
Dołączyła: 14 Wrz 2013
Posty: 4310
Skąd: małopolskie

Wysłany: 2017-09-05, 08:54   

Hm... Nie pamiętam już pierwszego razu i bardzo się z tego cieszę. Czas wysłać to daleko... w przeszłość. :)



Po co komu piwnica, w której nie ma dachu?
Życie ma sens, Strusiu...

/Pasja. Możesz zrobić z nią wszystko. BIEGANIE ma taki wymiar jaki mu nadasz./
 
 
Wasz pierwszy raz
Itaknieznasz 


Wiek: 25
Dołączyła: 01 Sie 2017
Posty: 12
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2017-10-03, 16:37   

Mój pierwszy raz był w 2 klasie gimnazjum kiedy parę osób z klasy dokuczało mi i miałam jeszcze problemy rodzinne.



 
 
Wasz pierwszy raz
Zamordowana
[Usunięty]

Wysłany: 2017-11-03, 19:54   

Chciałam się ukarać. Czułam, że jestem inna od innych, że nie umiem pomóc mojemu najlepszemu przyjacielowi. Czułam, że na nic nie zasługuję. Nawet na ulgę, której mi nawet to nie przyniosło.



 
 
Wasz pierwszy raz
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 14