Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paznokcie
Autor Wiadomość
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-04, 18:20   

dyingsooul, jak znajdziesz coś ciekawego, to podrzuć mi salon. Na wesele przydałoby się coś zrobić :D



 
 
Paznokcie
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-03-04, 18:23   

Oyakaell, Zastanawiam się nad 4 salonami (w tym nad 2 bardzo poważnie bo mają dobre opinie), czytam opinie, czekam na przypływ gotówki i jak się wybiorę i będę zadowolona dam znać :D



„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
Paznokcie
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-04, 18:25   

dyingsooul, dzięki, czekam cierpliwie. Koniecznie daj znać jak z terminami, przydałoby się tak na... 23 maja :D



 
 
Paznokcie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2015-03-04, 18:28   

dyingsooul, zamiast zakrywania problemu, radziłabym Ci go rozwiązać, czyt. co z tego, że zrobisz hybrydy czy żel, jak paznokcie dalej obgryzać będziesz?
Idź do apteki i kup sobie Barbra czy coś w tym stylu, potem stosuj odżywki na wzmocnienie paznokci , możesz sama taką wykonać z olejku rycynowego i soku z cytryny. Przede wszystkim zwalcz nawyk, postaw na pielęgnacje a stylizację zostaw na koniec.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paznokcie
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-03-04, 18:29   

Oyakaell, Okej, dam znać, mam nadzieję, że uda mi się umówić jeszcze w tym miesiącu. :D

Szamanka, mi żadne tego typu kosmetyki niestety nie pomagają. :| A już mi i tak lepiej idzie z nieobgryzaniem paznokci. :3




„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
Paznokcie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2015-03-04, 18:41   

dyingsooul, tak czy inaczej, nie widzę sensu w stylizacji. Tak jak wspomniałam - najpierw zadbaj, bo to popsuje cały efekt, a na pewno ładnie to wyglądać nie będzie. Szkoda Twoich pieniędzy.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paznokcie
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-04, 18:41   

dyingsooul, no tak, co do obgryzania, ja po prostu przestałam jak ładnie je zapuściłam. I kiedy są chociaż ten milimetr zapuszczone i ładnie spiłowane, to nawet nie chcę ich obgryzać. Tylko teraz zaczęłam siepać skórki... :D



 
 
Paznokcie
dyingsooul 



Wiek: 26
Dołączyła: 06 Maj 2014
Posty: 211
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2015-03-04, 18:44   

Oyakaell, ja już właściwie nie obgryzam, nie są takie złe, ale to nie jest jeszcze to czego chcę. :D



„Powiem wam jakie to ma znaczenie. Absolutnie żadnego! Nadzieja i modlitwy to strata czasu. Znajdziemy Sophie całą i zdrową. Czy tylko ja tu wyznaję filozofię zen? Dobry Boże…”
~ Daryl Dixon (The Walking Dead)
 
 
 
Paznokcie
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-05, 11:37   

Ja bardzo lubię żelki :) swoje paznokcie mamy słabe, a dodatkowo zawsze obgryzam płytkę paznokcia.
Nie robię ich regularnie ale dosyć często.
Teraz znów mam, pierwszy raz wzorek jest robiony stemplem.





 
 
Paznokcie
Złośnica
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-05, 11:55   

Głupie pytanie... nie wycinam skórek a jedynie je "zsuwam" i teraz - olać to, zostawić tak, jak są i malować pazury powyżej czy jednak zainteresować się jakimś usuwaniem ich?



 
 
Paznokcie
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2015-03-05, 12:37   

Złośnica, Nie wycinaj. Baw się dalej w odsuwanie. Jak je wytniesz będą rosły szybciej i zgrubieją.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paznokcie
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-05, 15:28   

Czuczi, sama używasz stemplów, czy byłaś u kosmetyczki? :)



 
 
Paznokcie
Morcades 
rider



Wiek: 30
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 1083
Skąd: Polska

Wysłany: 2015-03-05, 15:34   

Ja od lat skórki wycinam. Nie przeszkadza mi to. Właściwie to lubię to robić :lol: .



Sen jest iluzją śmierci.
 
 
 
Paznokcie
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-05, 15:43   

Oyakaell, kosmetyczna była u mnie :) Mam kumpelę, która na mnie się uczyła... jakieś 10 lat temu - byłam jej królikiem doświadczalnym i tak już zostało, że jak się spotykamy to robi mi pazurki.



 
 
Paznokcie
zlanieznajoma 



Wiek: 30
Dołączyła: 28 Gru 2013
Posty: 239
Skąd: świętokrzyskie

Wysłany: 2015-03-13, 22:52   

Wczoraj po raz drugi zrobiłam sobie paznokcie żelowe z hybrydą (bordowy kolor) - za darmo. :yahoo: Jednak teraz tak się zastanawiam (tak wiem, że w porę) czy paznokcie później bardzo się niszczą i osłabiają?



 
 
Paznokcie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11