Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paznokcie
Autor Wiadomość
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10447
Skąd: świat

Wysłany: 2014-01-14, 22:04   

craving napisał/a:
Muszkieterka napisał/a:
craving napisał/a:
jestem straszną perfekcjonistką- jak już maluję to musi być idealnie

Jak udaje Ci się malować paznokcie w ten sposób, żeby pomalować całą płytkę (łącznie z tymi powierzchniami z boku) i nie umazać jednocześnie połowy palca? Też chciałabym umieć malować paznokcie idealnie, ale jakoś mi to nie wychodzi...

Ojj, zdarza mi się umazać Ale wtedy to patyczek higieniczny w zmywaczu albo trochę odmaczam Chociaż wieele czasu mi zajęła nauka malowania, ale to wykonalne

Lepiej zainwestować w korektor .Niedrogie, a pomocne, bo wyprofilowane i lepsze od pałeczek higienicznych. Zamaczasz owe coś w zmywaczu i elegancko.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Paznokcie
Hekate 



Wiek: 29
Dołączyła: 13 Wrz 2013
Posty: 2447
Skąd: dolnośląskie

Wysłany: 2014-04-30, 07:51   

Jeszcze jakiś czas temu miałam bardzo brzydkie paznokcie, których się wstydziłam. Teraz są bardzo ładne i jestem z nich dumna. Od czasu do czasu zdarza mi się je pomalować, zazwyczaj sięgam po odcienie brązu, albo czerwieni.



 
 
Paznokcie
dorota1877 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 340
Skąd: sama nie wiem

Wysłany: 2014-11-05, 19:43   długie paznokcie

Jakie macie domowe sposoby na długie i rozdwajające się paznokcie



 
 
Paznokcie
Vanilla 


Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lut 2014
Posty: 1562
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2014-11-05, 22:36   

Z rozdwajającymi paznokciami mam spore problemy (chociaż ostatnio ich stan się poprawił, co mnie bardzo cieszy). Mogę tylko poradzić, żebyś nie stosowała zmywaczy na bazie acetonu, bo bardzo wysuszają płytkę paznokcia, z piłowania metalowymi pilniczkami też raczej zrezygnuj. Do tego możesz jeszcze pomoczyć ręce w oliwie z oliwek - bardzo dobrze nawilża i odżywia paznokcie.

Nie wiem, co Ci jeszcze mogę napisać... Stosujesz jakieś odżywki? Jak często malujesz paznokcie? Napisz coś więcej.




 
 
Paznokcie
dorota1877 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2013
Posty: 340
Skąd: sama nie wiem

Wysłany: 2014-11-06, 07:32   

stosuję odżywkę eveline i niby coś się poprawia ale bez większych efektów. Paznokci praktycznie w ogóle nie maluje lakierem



 
 
Paznokcie
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-06, 11:05   

Scaliłam do tematu o paznokciach.




 
 
Paznokcie
Kamiś 
Jak najdalej...



Dołączyła: 28 Paź 2014
Posty: 661
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-11-06, 11:24   

Ja od zawsze mam problem tylko z jednym, i nic mi nie chce pomóc.



''Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko, co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości." (M. Hłasko)
 
 
Paznokcie
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-07, 11:18   


<3

P.S. Mi ostatnio bardzo pomaga złota odżywka z Sally Hansen, ta z pipetką. Rosną mi bardzo szybko i chyba troszkę mocniejsze, mimo, że nadal mi się rozdwajają...




 
 
Paznokcie
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-07, 21:17   

Oyakaell, spróbuj smarować paznokcie olejami ;) . Po masakrze, jaką zainwestowała mi Eveline 8w1 (paznokieć do połowy odszedł mi od macierzy) zaczęłam wcierać w paznokcie oleje i wreszcie zaczynają wyglądać przyzwoicie, paznokieć ładnie przyrasta i nic mi się nie łamie.



 
 
Paznokcie
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-12-07, 21:29   

Daithi napisał/a:
Po masakrze, jaką zainwestowała mi Eveline 8w1 (paznokieć do połowy odszedł mi od macierzy)


:shock:

Jak to się w ogóle stało od pozornie niegroźnej odżywki?

Jakimi olejami traktujesz pazurki? :)




Disqualified as a human being.
 
 
Paznokcie
Yennefer 
obserwator



Wiek: 30
Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 3162
Skąd: Europa

Wysłany: 2014-12-07, 21:34   

Z tego co wiem, to z owa odzywka jest tak: dziala na Ciebie swietne i pazkoncie sa w super kondycji (Tak jest w moim przypadku) lub robi sie cos takiego, jak u Daithi. Chodzi tutaj o sklad i chyba, to jak reagujemy na niektore skladniki.



"Nie możesz kontrolować wszystkiego, co cię spotyka, ale możesz postanowić, że nie będzie cię to ograniczać".
 
 
 
Paznokcie
Lina Inverse
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-07, 21:38   

Mustela Nivalis napisał/a:

:shock:

Jak to się w ogóle stało od pozornie niegroźnej odżywki?

Jakimi olejami traktujesz pazurki? :)

Używałam jej po tym, jak mojej kuzynce pięknie poprawił się stan paznokci - rzadko ją widuję, a z obgryzionych pazurów, których płytka kończyła się w połowie opuszcza zapuściła całkiem ładne paznokcie. Ja aż takiej masakry nie miałam, używałam jej ok, 1.5 miesiąca i faktycznie się wzmocniły, aż pewnego dnia po nałożeniu trzeciej/czwartej warstwy obudziłam się z okropnym bólem w niektórych paznokciach. Po zmyciu okazało się, że wszystkie były mocno czerwone, a przy palcu wskazującym prawej ręki paznokieć zaczął odchodzić... Poszperałam w internecie, okazało się, że jest wiele osób, którym ta odżywka tak zaszkodziła. Chodzi o formaldehyd w niej zawarty, na który uczulenie może wyjść w każdej chwili i powoduje onycholizę. Przez półtora miesiąca nie działo się nic niepokojącego, paznokieć odszedł przez noc :roll: .

Różnymi, używam olejów też do twarzy, ciała i włosów, więc mam z czego wybierać :D . Albo Alterrą, albo mieszankami z olejem herbacianym, z pestek malin i śliwek, awokado, orzech włoski... Co się nawinie.




 
 
Paznokcie
Arche 



Wiek: 25
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 1923
Skąd: Polska

Wysłany: 2014-12-07, 23:12   

Daithi, używam, najczęściej rycynowego. Ale jak olejuję kudły to i moim paznokciom się troche dostanie tego odżywienia :D
Kiedyś mieszałam oliwę z cytryną, ale nie widziałam poprawy. Po rycynowym jest okay nawet (:




 
 
Paznokcie
zapachrumianku
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-08, 19:34   

Dla mnie najlepsza Eveline 8w1 :D



 
 
Paznokcie
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-14, 18:43   

Ktoś ma jakiś pomysł, co zrobić z zaschniętym lakierem do paznokci i jak sprawić, żeby znowu nadawał się do użytku?



 
 
Paznokcie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12