Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Paznokcie
Autor Wiadomość
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-06-16, 20:11   

Yennefer, moje z allegro tez. :lol: PRAWIE. :D



 
 
Paznokcie
Lithium 
Ekshibistionistka



Wiek: 28
Dołączyła: 21 Kwi 2011
Posty: 734
Skąd: jestem?

Wysłany: 2013-06-16, 20:24   

thnks, śliczne pazurki:)

I mam takie dziwne pytanie do Was. Spotkałyście sie kiedyś ze sztucznymi paznokciami u stóp? Chodzi mi generalnie ote duże, mam połowe.. i już się to nie zmieni. Kosmetyczki biorą dużo kasy.. a mnie krępuje to :/ bo wiem, że już tak,zostanie i mam burchla od zrywania paznokcia.. już 2 lata po, twardy a jak urośnie wyżej to wbija sie w opuszke.




Po ziemi gonimy mare, którą każdy nosi we własnym sercu, i dopiero gdy stamtąd ucieknie, poznajemy, że to był obłęd...
 
 
 
Paznokcie
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-06-16, 20:31   

Lithium, tak. Nie raz widziałam tipsy u wszystkich palców u stóp. ?miało możesz sama to zrobić, kupić sztuczne paznokcie, pomalować i z głowy :)



 
 
Paznokcie
Nieslava
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 20:33   

Lithium, dostaniesz takie na allegro, warto sprawdzić ;) Nie są drogie, a mogą Ci pomóc. Jeśli nie na allegro, to sprawdź w butikach, sklepach kosmetycznych, gdzieś na pewno znajdziesz. Ja akurat nie udzielę Ci konkretnych informacji (poza allegro), ale może ktoś z innych Forumowiczów się zna?



 
 
Paznokcie
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2013-06-16, 20:38   

Sztuczne paznokcie kosztują już od 2zł w drogerii każdej, do nich jest klej, skracasz na taką długość jakąś chcesz i masz zrobione. Pomalować dla lepszego efektu wystarczy.



 
 
Paznokcie
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-08-17, 23:54   

Białe plamki na paznokciach - nigdy nie miałam z tym problemu, aż tu nagle zauważyłam, że zaczeły mi się pojawiać. Z tego co wiem to jest niedobór czegoś tam. Co polecacie jeść/pić etc żeby wróciło wszystko do normy? ;)



 
 
 
Paznokcie
aga_myszka 
jednostka urojona



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Gru 2009
Posty: 5676
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2013-08-19, 11:40   

SoSad, nabiał we wszelkiej postaci. Mleko, sery, jogurty, itd. Z tego, co pamiętam, takie plamy świadczą o niedoborze wapnia.



:myszka:
 
 
Paznokcie
AliCS 



Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Radom

Wysłany: 2013-11-02, 16:10   

Ja mam strasznie poniszczone paznokcie, mimo, że prawie nigdy ich nie maluję itp. Są po prostu bardzo łamliwe i rozdwajają się, przez co muszę je ciagle przycinać i zawsze są króciutkie. Używałam już wielu odżywek i utwardzaczy, ale one niestety nic nie dały. :( Może ktoś wie co z tym zrobić i jak zapobiec rozdwajaniu się płytki paznokci?



Najgłębiej patrzą oczy, które najwięcej płakały.
Najbardziej kochają serca, które najwięcej cierpiały.
 
 
Paznokcie
Mustela Nivalis 
no longer human



Dołączyła: 19 Mar 2013
Posty: 5163
Skąd: Europa

Wysłany: 2013-11-02, 16:15   

Odżywki Eveline Nail Therapy na mnie zdziałały cuda. Regularnie nakładane wzmocniły w widoczny sposób nędzne paznkocie z tendencją do rozdwajania się. Po kilku miesiącach już ich nie potrzebuję, ale maluję pazurki z przyzwyczajenia.

Jak wygląda Twoja dieta? Od tego chyba powinnam zacząć pytanie, w sumie, to ona ma ogromny wpływ na ich stan.




Disqualified as a human being.
 
 
Paznokcie
AliCS 



Dołączyła: 02 Lis 2013
Posty: 71
Skąd: Radom

Wysłany: 2013-11-02, 21:49   

W sumie to jem wszystko co się da, wtedy kiedy jestem głodna.
Nie mam szczególnej diety, normalnie śniadanie, obiad, kolacja
+ w międzyczasie jakaś przekąska. Jem i warzywa i owoce i mięso i ryby. Wszystko.

*warzywa! // Ł.




Najgłębiej patrzą oczy, które najwięcej płakały.
Najbardziej kochają serca, które najwięcej cierpiały.
Ostatnio zmieniony przez Mustela Nivalis 2013-11-02, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Paznokcie
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-01-14, 15:20   

Ja nie narzekam na paznokcie odkąd zaczęłam stosować odżywkę Eveline i kupiłam sobie szklany pilniczek ;)
A lakiery po prostu uwielbiam! Mam ich masę, ciągle kupuję nowe i jestem straszną perfekcjonistką- jak już maluję to musi być idealnie. Nie mogę się przekonać do czerwieni na paznokciach i to chyba jedyny kolor na który ich nie maluję ;)
No i kocham brokaty :D Oczywiście nie chodzę jak świecąca bombka, ale lubię czasami sobie pomalować jeden paznokietek błyskotkami ;)
Mam też wysuszacz z Essence, jest ok, chociaż szału jakiegoś nie robi ;) Czaję się na Seche Vite, ale jak na razie funduszy brak, no i nie mam zbytnio okazji do malowania, więc może w przyszłości sobie kupię ;)




 
 
 
Paznokcie
Arya
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-14, 21:09   

craving napisał/a:
jestem straszną perfekcjonistką- jak już maluję to musi być idealnie

Jak udaje Ci się malować paznokcie w ten sposób, żeby pomalować całą płytkę (łącznie z tymi powierzchniami z boku) i nie umazać jednocześnie połowy palca? :D Też chciałabym umieć malować paznokcie idealnie, ale jakoś mi to nie wychodzi... :roll:
craving napisał/a:
Nie mogę się przekonać do czerwieni na paznokciach i to chyba jedyny kolor na który ich nie maluję

A ja właśnie kiedy już maluję, to tylko na czerwono. :D




 
 
Paznokcie
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-01-14, 21:32   

craving napisał/a:
Nie mogę się przekonać do czerwieni na paznokciach i to chyba jedyny kolor na który ich nie maluję
ja maluję TYLKO na odcienie czerwieni, bordo :D No i czasem fioletowy dopuszczam, czarny lub frencza. :D



 
 
Paznokcie
craving 


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Paź 2013
Posty: 1326
Skąd: podkarpackie

Wysłany: 2014-01-14, 21:51   

Muszkieterka napisał/a:
craving napisał/a:
jestem straszną perfekcjonistką- jak już maluję to musi być idealnie

Jak udaje Ci się malować paznokcie w ten sposób, żeby pomalować całą płytkę (łącznie z tymi powierzchniami z boku) i nie umazać jednocześnie połowy palca? :D Też chciałabym umieć malować paznokcie idealnie, ale jakoś mi to nie wychodzi... :roll:

Ojj, zdarza mi się umazać :D Ale wtedy to patyczek higieniczny w zmywaczu albo trochę odmaczam :D Chociaż wieele czasu mi zajęła nauka malowania, ale to wykonalne ;)

Muszkieterka napisał/a:
A ja właśnie kiedy już maluję, to tylko na czerwono. :D

thnks napisał/a:
ja maluję TYLKO na odcienie czerwieni, bordo :D No i czasem fioletowy dopuszczam, czarny lub frencza. :D


Ja nie lubię czerwieni bo mam wrażenie że to po prostu do mnie nie... pasuje. To taki elegancki kolor, ja mam trochę inny styl, mam jeden bordowy, ale to tylko na specjalne okazje.




 
 
 
Paznokcie
thnks 



Wiek: 29
Dołączyła: 06 Paź 2011
Posty: 1745
Skąd: pomorskie

Wysłany: 2014-01-14, 21:58   

Muszkieterka napisał/a:
Jak udaje Ci się malować paznokcie w ten sposób, żeby pomalować całą płytkę (łącznie z tymi powierzchniami z boku) i nie umazać jednocześnie połowy palca?
To też zależy od kształtu płytki, chyba rady na to nie ma. :?



 
 
Paznokcie
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13