Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Święta
Autor Wiadomość
Inesse
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-20, 11:28   Święta

Zbilza sie okres swiateczny. Wiec powiedzcie mi moi mili jak spedzacie swieta w tym roku? No i co sadzicie o swietach..sa rodzinne czy raczej nie naleza do najlepszych i sa udawane?

Zapraszam do dyskusji na temat Swiat.




Ostatnio zmieniony przez aga_myszka 2013-09-26, 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Święta
LoveIsTender
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-20, 11:33   

nie lubię świąt ... od pięciu lat nie są udane .. a to wszystko wiąże się ze śmiercią babci, która zmarła dzień przed wigilią, byłam z nią bardzo blisko i od tej pory jak jej nie ma nienawidzę świąt, bo kojarzą mi się ze śmiercią i smutkiem ... :|

lit.

edit by Iness




Ostatnio zmieniony przez 2009-12-20, 11:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Święta
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-20, 13:51   

?więta w domu. Udawane jak #$%^&!. Nie chcę, nie lubię!!! :evil:

Ja to sobie odbiję... na własnej gospodarce... rolnej :D




 
 
Święta
Inesse
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-20, 21:11   

Nigdy nie pamietam by swieta byly dobre..zawsze byl placz i w ogole..jedne to mialam tragiczne. W wigilie kazdy robil co chcial..jak przyszedl czas by zasiasc do stolu to nawet oplatkiem sie nie podzielilismy..ojciec sprzed kompa wstal, usiadl by zjesc i dalej isc grac..moze to nic ale bez zyczen, prezentow..nic bylam mloda i bardzo to przezylam..Zawsze mowilam sobie, ze moja swieta beda idealne ale cos sie nie sprawdza..Moj maz jest z zachowania jak moj ojciec..



 
 
Święta
Inesse
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 14:00   

ehh jeszcze dwa dni..aż się boje pomyśleć co będzie



 
 
Święta
Sadyceuszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 17:53   

?więta... oni wszyscy zachowują się wtedy tak, jakby urządzili sobie plebiscyt, kto pierwszy wyprowadzi mnie z równowagi. Już teraz są poirytowani i denerwują mnie. Oczekują, że będę dalej grzecznie wykonywała jakieś bezsensowne czynności, które, tak naprawdę, są tylko chorym powtarzaniem gestów, nic nie wnoszą konstruktywnego, a ja mam na nie marnować swój czas i energię. Nie rozumieją tego, że dla mnie święta maja inny wydźwięk, a właściwie w ty roku już kilka dni temu chciałam żeby się skończyły. Najchętniej wyszłabym z domu i wróciła dopiero wtedy, kiedy skończyłaby mi się przerwa na uczelni. Znów nie byłoby mnie całymi dniami w domu i każdy były zadowolony.



 
 
Święta
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 18:13   

A propos świąt... Wysłałam w poniedziałek dopiero kartki, także jeśli do kogoś dojdą z opóźnieniem przepraszam.



 
 
Święta
gosc
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-22, 23:00   

Od kilku lat udawane, sztuczne i nieprzyjemne, a są tylko dlatego, że "tradycja". Nienawidzę tych dni, a przede wszystkim zazdroszczę tym, u których święta są prawdziwe i pełne ciepła. U mnie w domu nie.
Wspomnienie z ostatniej wigilii? Matka się na mnie darła bez powodu, pokłóciłyśmy się i nie chciałyśmy się ze sobą podzielić opłatkiem.

:roll:

Dzisiaj zostałam skomentowana, że co to dla mnie święta, skoro nie chodzę do kościoła (sami też nie chodzą). Szkoda, że jeszcze do nich nie dotarło, że nie wierzę w boga.

Byle przetrwać Wigilię.




 
 
Święta
Razorek
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 14:44   

A ja się wkurzyłem i powiedziałem stanowcze "NIE" wiec w tym roku nie usiądę przy wigilijnym stole... Mam dosyć świąt z ludźmi którzy mnie nie rozumieją... I do tego nie lubię świąt :x



 
 
Święta
Tracy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 14:47   

Respect!!! :shock: :shock: :shock:



 
 
Święta
Drakon
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 15:04   

Ja nie nawidze swiat ... zle wspomnienia poprostu :( .... i jak zawsze przy stole wymuszony banan i oby sie to wszystko skonczylo .... a prezenty to mnie nawet nie ciesza nawet jak dostane cos zajebistego od rodzicow .... z chcecia bym nie dozyl tych swiat ale musze myslec o innych by im nie zepsuc tych swiat :(



 
 
Święta
Inesse
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 17:14   

ja lubie te swieta...ale w tym roku jest tragicznie..lfjkfdiuewsdidx i ch*j mam dosc ja chce spedzic swieta z kims kto mnie rozumie, wspiera a nie tylko rozkazuje
i prezentow nie bedzie...




Ostatnio zmieniony przez Inesse 2009-12-23, 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Święta
Naamah
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 18:18   

Nie lubię świąt...
Bezsensu. Kilka dni sprzątania, przygotowywania... Do jednej kolacji.

I prezenty. Zastanawianie się co komu kupić... Takie uświadomienie sobie jak niewiele wiemy o swoich bliskich.




 
 
Święta
Camaleao
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-23, 21:53   

moje nastawienie do świąt:

spalmy choinke, wypuśćmy karpia, zamknijmy drzwi! idą święta...

o! mam zamiar całe przespać!!!




 
 
Święta
Sadyceuszka
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-24, 12:11   

Tak mi się jeszcze przypomniało, jak byłam dzieciakiem, to święta kojarzyły mi się z domowymi pierniczkami. W tym roku pierniczków nie ma, ergo nie ma świąt.

Wszystko się zatraca.




 
 
Święta
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13