Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Trance
Autor Wiadomość
unforgivable
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-11, 17:38   Trance

Czy ktoś z Was słucha trance?? Co myślicie o tej muzyce??



 
 
Trance
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2011-08-11, 17:44   

Zarzuć jakimś wartym uwagi przykładem.



Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Trance
unforgivable
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-13, 15:31   

Oczywiście.
http://www.youtube.com/watch?v=Vmlpv4bGik8
http://www.youtube.com/wa...I&feature=share
http://www.youtube.com/watch?v=ayxH0Gk3sQs
chociażby




 
 
Trance
Euphoriall 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Gru 2009
Posty: 10445
Skąd: świat

Wysłany: 2011-08-13, 16:25   

Kojarzy mi się z ATB ale nie wiem czy on się też do trance zalicza :P
Armin van Buuren już gdzieś, kiedyś słyszałam.
Zazwyczaj nie słucham takiej muzy ale jestem otwarta na nowe gatunki, tym bardziej, że elektronika ale w innym wydaniu nie jest mi obca.




Przejęcie kontroli nad światem za pomocą łyżeczki i waty cukrowej
Na przypale, albo wcale - o tym będą musicale!
Jak widelcem kompot jesz.
 
 
Trance
Outsider 
aka Razorek



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: biorą się dzieci ?

Wysłany: 2011-08-13, 16:58   

Nie lubie trance'u jakos nie kreci mnie taka muzyka :/ malo sie dzieje i dzwieki sa jakies dziwne nie przemawiaja do mnie slaby klimat :P Ja slucham juz 6 lat drum and bassow dla mnie muzyka musi miec klimat i dobry pomysl :)



!
 
 
Trance
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2011-09-05, 18:04   

Chociaż nie słucham za często przyznaję, że Trance to fajny gatunek głównie ze względu na swoją wzniosłość (forma hymnu). Moim ulubionym podgatunkiem jest Dream trance.

Outsider napisał/a:
a slucham juz 6 lat drum and bassow

I bardzo dobry wybór - DnB to bardzo fajny gatunek. Oczywiście nie ograniczam się tylko do niego, ale swoją przygodę z D'n'B zacząłem jakieś 2-3(?) lata temu. Outsider tak z ciekawości - masz jakiś ulubiony podgatunek? Mi dosyć ciężko przetrawić Liquid Funk. Neurofunk jest fajny, ale wole Darkside'ową odmianę :D Szczególnie preferuję Techstep, Technoid, no i przede wszystkim Mój ulubiony - Darkstep :D




Ostatnio zmieniony przez Dante 2011-09-05, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Trance
Outsider 
aka Razorek



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: biorą się dzieci ?

Wysłany: 2011-09-05, 22:28   

Ja uwielbiam darkstepy szczegolnie najlepiej hybrydy polaczone hardcorem, gabberem i breakcorem. Lubie tez military stepy, technoidy w zasadzie to wszystkie podgatunki ;) ale musi byc dobry pomysl i klimat. Kiedys nie bylo tylu podgatunkow teraz kazdy chce stworzyc swoj niepowtarzalny styl i sie wyroznic wsrod innych eksperymentujac dzwiekami.



!
 
 
Trance
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2011-09-05, 22:31   

Szkoda tylko, że wśród niektórych podgatunków ciężko jest znaleźć jakąś łatwo dostępną muzykę (bo na torrentach średnio, a i z tego co się orientuję to w sklepach też ciężko). Pewnie dlatego, że nie jest to znowu mega popularna muzyka. A szkoda, bo fajna :D



 
 
 
Trance
Outsider 
aka Razorek



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: biorą się dzieci ?

Wysłany: 2011-09-05, 22:53   

Dante napisał/a:
Szkoda tylko, że wśród niektórych podgatunków ciężko jest znaleźć jakąś łatwo dostępną muzykę (bo na torrentach średnio, a i z tego co się orientuję to w sklepach też ciężko).
Glupoty gadasz :D wszystko jest w internecie tylko trzeba poszukac ;) Trzeba tylko sledzic pare stron a cale winyle w mp3 mozna znalesc a potem sie bawic w dj w domu :P ja tak czasami robie z nudow



!
 
 
Trance
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2011-09-05, 22:56   

No co ty gadasz? Jedyna strona taka "tematyczna" jaką znam, to dnbtracker.com. Podasz jakieś ciekawsze? :>



"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...
 
 
 
Trance
Outsider 
aka Razorek



Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: biorą się dzieci ?

Wysłany: 2011-09-05, 23:08   

wpisz w google corebay zrob sobie konto dawaj "thanksy" i sciagaj sobie winylami tam masz wszystko techno trance dnb hardcore house speedcore gabber dubstep itd. do tego ludzie daja rozne programy do produkowania muzyki sample i programy do miksowania. Jeszcze korzystam z Freakenergy.ru ale prawie to samo tylko wiecej mirrorow ;)



!
 
 
Trance
Zaq
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-05, 23:40   

Kiedyś bardzo lubiłem polski zespół Aural Planet. Dzisiaj oprócz Lustmorda nie potrafię słuchać żadnej muzyki elektronicznej.



 
 
Trance
Zniczek
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-05, 21:24   

Dla mnie trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje. Trance jest jak ocean.... Jak dla mnie tylko AVB i Dash Berlin.



 
 
Trance
bertyne
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-31, 12:14   

Trance... Chyba juz jedyna rzecz w moim zyciu co mnie cieszy. Cztery lata slucham tego stuffu i jesrem z tego zadowolony poniewaz mozna przy tym sobie odleciec w pizdu daleko. :) Ostatnio tak mialem, ze gdy jechalem z mojej Ustki do Szczecina (ok. 3 godziny jazdy) to na poczatku podrozy zalozylem sluchawki... To w niecale kilkanascie kimut bylem juz na miejscu.
(Nie pisalem polskich znakow poniewaz pisze z telefonu z amerykanska klawiatura ;x)




 
 
Trance
hrothgar
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-16, 22:38   

Trance? To co jest obecnie irytuje mnie: Armin, Tiesto. Ja pamiętam lata 90. - Paul Oakenfold, Sasha, John Digweed, cała scena Goa Trance, to było to...Aha, czemu w topicu o trance piszecie o dubstep - to zupełnie coś innego!



 
 
Trance
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11