Rejestracja
Rejestracja
Autoagresywni Strona Główna
  Użytkownik: Hasło:



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak nie traktować mężczyzn?
Autor Wiadomość
Chochlik
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-06, 13:56   

Uprzedzę pierwszego, który zechce powiedzieć 'nigdy nie odmawiać seksu' ;p



 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
Otto 



Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 232
Skąd: Pyrlandia

Wysłany: 2012-11-06, 13:59   

Nie dopuszczać do dwuznacznych sytuacji z innymi facetami, kolegami, szczerość w rozmowie, nie wyciagać nawet podczas sprzeczki jakichś kompleksów, czasami po prostu się przytulić bez słowa.



 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
wannables 
zgniły anioł



Wiek: 29
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 144
Skąd: Poznań

Wysłany: 2012-11-06, 14:27   

Mnie dla przykładu najbardziej drażni, kiedy kobieta każe się domyślać. Nie mówienie czegoś wprost jest najczęstszą przyczyną konfliktów. Ale to właściwie dotyczy obu płci.



Gdyż nie ma ucieczki przed gębą, jak tylko w inną gębę, a przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka.
 
 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
lubieplacki 



Wiek: 34
Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 74
Skąd: wiesz ?

Wysłany: 2012-11-06, 16:17   

- prowokowanie zazdrości
- olewanie
- ośmieszanie prywatnie oraz publicznie
- ciągłe narzekanie i tyranie głowy, że się ma za małe cycki itp.
- nadmierne przepraszanie
- narzucanie się
- fochanie się o byle co

Podobnie jak we wcześniejszych postach: domyślanie się (kurcze, nie jesteśmy czarodziejami z cudami na kiju)




Mów zawsze TAK. Bo mówienie TAK oznacza mówienie NIE swoim lękom !

Zwycięzcy nie mają czasu na przegranych.
 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
Dante 
Cyberpunker



Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 567
Skąd: Bydgoszcz

Wysłany: 2012-11-06, 16:34   

lubieplacki napisał/a:
(kurcze, nie jesteśmy czarodziejami z cudami na kiju)

Nie, ale czasami cuda z naszego kija wypływają ;P

A tak poważnie to myślę, że to, co jest najbardziej męczące (zarówno dla mężczyzn jak i kobiet) to to brak szczerości i milczenie w nadziei, że druga strona się czegoś domyśli. Wiadomo, nikt nie jest idealny i trudno by pewnie znaleźć osobę, która jest pozbawiona całkowicie wymienionych przez wszystkich wyżej cech, jednakże jak to się mówi - w swej niedoskonałości jesteśmy doskonali. Nadmiar tego wszystkiego jednak może być destrukcyjny dla drugiej osoby jak i całego związku:)




"Najsurowszy norweski black metal prosto z głębin norweskich lasów osikany moczem renifera"

Stay hungry, stay foolish...
 
 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
Otto 



Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 232
Skąd: Pyrlandia

Wysłany: 2012-11-07, 00:41   

O dokładnie "prowokowanie zazdrości" Kur.... jak ja tego nienawidzę, wiecie że to może obrócić sie łatwo przeciwko tej osobie która prowokuje.



 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
megi-s 
piguła


Dołączyła: 29 Lis 2010
Posty: 2687
Skąd: wielkopolskie

Wysłany: 2012-11-07, 01:43   

Kobiety nie powinny kazać się swoim facetom domyślać. Powinny mówić wprost co myślą bo jazda do Wrocławia przez Suwałki do niczego dobrego nie prowadzi. Nie powinny też naśmiewać się z niedoskonałości swoich mężczyzn.



AMOR OMNIA VINCIT
:piguła:
 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
quietis 


Wiek: 28
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 172
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-11-07, 01:46   

też uważam że nie powinno się kazać domyślać. dla mnie to w ogóle głupie i męczące, wolę od razu mówić o co mi chodzi. życie staje się prostsze ^^



 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
Gość

Wysłany: 2012-11-07, 01:49   

Nie olewać, nie milczeć każąc sie domyślać o co chodzi.



 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
Otto 



Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 232
Skąd: Pyrlandia

Wysłany: 2012-11-07, 11:43   

Wiecie jaką przyjemność może sprawić gdy budzisz sie rano, spoglądasz na telefon, czeka na Ciebie sms, zwykła wiadomość "Miłego Dnia :) " ale taka "drobnostka" od odpowiedniej Osoby sprawia że czujesz się wspaniale. Może bzdury pisze ale własnie tak się dziś rano poczułem..... :D



 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
marzyciel 



Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 45
Skąd: Nibylandia

Wysłany: 2012-11-07, 11:44   

Otto napisał/a:
Wiecie jaką przyjemność może sprawić gdy budzisz sie rano, spoglądasz na telefon, czeka na Ciebie sms, zwykła wiadomość "Miłego Dnia :) " ale taka "drobnostka" od odpowiedniej Osoby sprawia że czujesz się wspaniale. Może bzdury pisze ale własnie tak się dziś rano poczułem..... :D


To jest strasznie miłe. Albo krótkie "Słodkich snów." Tylko, żeby jeszcze coś takiego dostać :D




"Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, którą noszę w sobie.
Jestem swoją własną samozagładą.
Ale jeszcze jestem."
Ostatnio zmieniony przez marzyciel 2012-11-07, 11:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
Slayer 


Dołączył: 16 Wrz 2012
Posty: 38
Skąd: mazowieckie

Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2012-11-09, 13:32   

Nie uszczęśliwiać na siłę!!!



 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
Otto 



Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 232
Skąd: Pyrlandia

Wysłany: 2012-11-10, 11:28   

albo strasznie mile jest jak Kobieta dba o swojego Faceta, motywuje go zeby zadbal o siebie, o swoj wyglad, albo tak jak ktos pisal wysyla go na kurs tanca zeby dla niej sie nauczyl.... No takie to motywujace jest, czujesz wtedy ze stajesz sie lepszym czlowiekiem dla niej :)



 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
SoSad 



Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lip 2012
Posty: 550
Skąd: mazowieckie

Wysłany: 2012-11-10, 14:52   

Mercy napisał/a:
focet sam od siebie powinien chcieć być atrakcyjny dla swojej ukochanej a nie bo ona mnie motywuje


Dokładnie po za tym Otto, ja zazwyczaj spotkam się z takim nastawieniem, że jak mówię "kup sobie taką koszulkę, takie spodnie" itd to słyszę "jak ja będę w tym wyglądał" "weź przestań" I oczywiście skutki są negatywne. W ogóle jaki jest wielki problem, kiedy karze mu się ogolić. No ludzie!

Facet jeśli sam nie umie się motywować, to kobieta mu w tym nie pomoże.




 
 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
Duszka 
zamknięta



Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2010
Posty: 2282
Skąd: zachodniopomorskie

Wysłany: 2012-11-10, 14:56   

SoSad napisał/a:
ak mówię "kup sobie taką koszulkę, takie spodnie" itd to słyszę "jak ja będę w tym wyglądał" "weź przestań" I oczywiście skutki są negatywne.
u mnie akurat to działa w drugą stronę, prosi bym pomogła mu przy wyborze koszulek spodni. Pyta czy mogą być. Jak się ubiera pyta czy może tak wyjść ubranym :)
A goli się jak potrzebuje:) Dba o siebie jako mężczyzna ale uczę go nie obgryzania paznokci:)




"Nie jest łatwo oddać słowami... czym jest prawdziwa zabawa. Ale ogólne wrażenie z obserwacji niemal wszystkich gatunków ssaków, to wir nieskrępowanej, beztroskiej żywiołowości"
dr Jaak Panksepp
 
 
Jak nie traktować mężczyzn?
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14